Почуй моє серце. Чергова глава на сайті

Почуй моє серце. Чергова глава на сайті

Почуй моє серце. Чергова глава на сайті

Привіт, мої любі! Хочу запросити почитати нову главу любовного роману ПОЧУЙ МОЄ СЕРЦЕ, яка вже з’явилася на сайті. Нагадую, що у центрі сюжету знаходиться палкий любовний трикутник, який розімкнути буде не так просто. І зараз пристрасті лише починаються.

– Беатріс, послухай мене…

– Це ти мене послухай, – перебила його Беатріс, – і почуй мене. Я заміжня, і кохаю свого чоловіка. Я знаю, що іноді у заміжніх закохуються, сподіваючись на взаємність, отримують цю взаємність. Але це не мій випадок, розумієш?

– Ні, тому що не бажаю розуміти, Беатріс. Я готовий на будь що, щоб завоювати твою довіру. І готовий боротися…

– Справді? – раптом голосніше запитала дівчина, – бажаєш боротися? Я забороняти не стану. Тільки боротися потрібно не зі мною, а з моїм чоловіком. Хочеш, я зведу тебе з ним? Можеш у відкриту пред’явити права на мене. А далі вирішите, кому з вас я дістануся. Тільки май на увазі: мій чоловік віртуозно володіє будь якою зброєю, здатен відстояти свою дружину та свою честь. Ти готовий?

Тіциус завмер з напіввідкритим ротом, він ніяк не сподівався подібного. Очікував заперечень, відмови, розгубленості. Але не того, що потім назвав «напролом».

– Чого ж ти мовчиш, мій завойовнику? – хоробро та наполегливо запитала Беатріс, – невже вже не хочеш, щоб я стала твоєю?

Дякую усім, хто читає мої книги та запрошую на СВІЙ ПРОФІЛЬ

Оригінал статті на Букнет: Почуй моє серце. Чергова глава на сайті

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

ПЕН про рішення Куркова: Важливо не примножувати ворожості і ворогів

Володимир Єрмоленко, президент PEN Ukraine, повідомив, що не підтримує рішення Андрія Куркова, українського письменника, попереднього очільника PEN Ukraine, взяти участь у дискусії з ра

Під час розкопок у Туреччині виявили нову індоєвропейську мову

Під час розкопок руїн стародавнього міста Хаттуса біля підніжжя гори Амбарлікая у місті Богазкале у Туреччині виявили клинописну табличку з раніше невідомою індоєвропейською мовою. Про

Люди на каві й після відпустки — нова проза Мар’яни Савки

Мар’яна Савка. Люди на каві – Видавництво Старого Лева, 2023 – 224 с.
 
Люди на каві. Та про що вони лишень не говорять! Сміються, сваряться, зізнаються в коханні, розповідають про подо

В Одесі створили мапу об’єктів культурної спадщини, пошкоджених унаслідок ворожих атак

В Одесі розробили мапу, на яку нанесені постраждалі через обстріли об’єкти культурної спадщини з охоронної зони ЮНЕСКО.

Про це повідомляє Одеська міськрада, передає Укрінформ.

«Ваш Василь»: оприлюднили новий документальний фільм про Василя Стуса

На стримінговому сервісові українського кіно Takflix вийшов документальний фільм про Василя Стуса «Ваш Василь». Про це йдеться у повідомленні на сторінці проєкту.
У стрічці можна побачи

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"