Почуй моє серце. Чергова глава на сайті

Почуй моє серце. Чергова глава на сайті

Почуй моє серце. Чергова глава на сайті

Привіт, мої любі! Хочу запросити почитати нову главу любовного роману ПОЧУЙ МОЄ СЕРЦЕ, яка вже з’явилася на сайті. Нагадую, що у центрі сюжету знаходиться палкий любовний трикутник, який розімкнути буде не так просто. І зараз пристрасті лише починаються.

– Беатріс, послухай мене…

– Це ти мене послухай, – перебила його Беатріс, – і почуй мене. Я заміжня, і кохаю свого чоловіка. Я знаю, що іноді у заміжніх закохуються, сподіваючись на взаємність, отримують цю взаємність. Але це не мій випадок, розумієш?

– Ні, тому що не бажаю розуміти, Беатріс. Я готовий на будь що, щоб завоювати твою довіру. І готовий боротися…

– Справді? – раптом голосніше запитала дівчина, – бажаєш боротися? Я забороняти не стану. Тільки боротися потрібно не зі мною, а з моїм чоловіком. Хочеш, я зведу тебе з ним? Можеш у відкриту пред’явити права на мене. А далі вирішите, кому з вас я дістануся. Тільки май на увазі: мій чоловік віртуозно володіє будь якою зброєю, здатен відстояти свою дружину та свою честь. Ти готовий?

Тіциус завмер з напіввідкритим ротом, він ніяк не сподівався подібного. Очікував заперечень, відмови, розгубленості. Але не того, що потім назвав «напролом».

– Чого ж ти мовчиш, мій завойовнику? – хоробро та наполегливо запитала Беатріс, – невже вже не хочеш, щоб я стала твоєю?

Дякую усім, хто читає мої книги та запрошую на СВІЙ ПРОФІЛЬ

Оригінал статті на Букнет: Почуй моє серце. Чергова глава на сайті

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

“Свій серед своїх”)) Флешмоб від Наталії Дев’ятко.

Ідея флешмобу #свої належить Наталії Дев’ятко, а запросила мене взяти участь Інна Камікадз. Правда, мені довелося трохи поламати голову над тим, як же краще буде розповісти про своїх читачів.

У мене на сьогодні на

Флешмоб #свої

Дякую любій письменниці Наталія Девятко (Natalia Devyatko), що започаткувала цей флешмоб. 

Суть флешмобу у тому, щоб автор розповів про своїх читачів. Які вони? Що саме цінують у його творах? Чому для них це важливо?

Наприкінці

Новини, подарунок та анонс

“Спіймати шахрая” добігає свого завершення – новина перша. Це була дуже крута авнтюрна історія, і хто ще не придбв передплату раджу робити це зараз, бо вже за кілька днів книга здорожчає.

“Стокгольмський синдром”

Запрошую!!!

Доброго всім часу доби. На годиннику 03:29 коли я це пишу вам… такий собі лист…. запрошую всіх переглянути нову книгу “Чорний кінь”. Перша глава опулікована. Має мій рекорд 10,000 слів. Ба навіть більше. Спойлерів робити не

Українська книжка здобула срібло на конкурсі European Design Award 2021

Творча майстерня «Аґрафка» здобула срібло на цьогорічному конкурсі комунікаційного дизайну European Design Award. Нагороду присудили за дизайн книжки «Куди і звідки» Романи Романишин та

Перейти до блогу

Нові автори

Обиденна Марія

Обиденна Марія – письменниця, авторка науково-популярних праць, перекладачка. Народилась у місті Чернігові. Закінчила Чернігівський національний педагогічний університет ім. Т.Г. Шевченко за фахом історія, англійська мова та література. У Київському Міжнародному Університеті отримала ступінь магістра за спеціальністю англійська філологія. Мешкає у місті Києві. 15 років працює перекладачкою, авторкою науково-популярних та публіцистичних статей. Пише прозові твори і […]

Маргарита Проніна

Авторка двох романів: «Звичайна» 2015р. та «Закони дива» 2020р. Дехто називає мій основний жанр “інтелектуальна жіноча проза”. Веду невелику community для письменників: I.Publish та групу на ФБ «Як написати книгу?» – для мотивації молодих авторів та перших кроків у сфері літератури. Також є співаторкою збірки “Приготуй мені гарячого глінтвейну”. Замовити книги та поспілкуватися запрошую в […]

Zoriána Bezodnia Кількість робіт: 1 Тетяна Зінченко

Я – Тетяна Зінченко, журналістка, фольклористка, за другою освітою – психолог. Маю збірку поезій “Твоя щаслива пора року”, готується до виходу роман у новелах.

Сергій Ущапівський

Посилання на мій авторський сайт: poeziya-dushi.com Посилання на авторську сторінку в Фейсбук: Ushchapivskyi.Serhii Посилання на сторінку в Інстаграм: ushchapivskyi.serhii

Перейти до "Нові автори"