Почуй моє серце. Чергова глава на сайті

Почуй моє серце. Чергова глава на сайті

Почуй моє серце. Чергова глава на сайті

Привіт, мої любі! Хочу запросити почитати нову главу любовного роману ПОЧУЙ МОЄ СЕРЦЕ, яка вже з’явилася на сайті. Нагадую, що у центрі сюжету знаходиться палкий любовний трикутник, який розімкнути буде не так просто. І зараз пристрасті лише починаються.

– Беатріс, послухай мене…

– Це ти мене послухай, – перебила його Беатріс, – і почуй мене. Я заміжня, і кохаю свого чоловіка. Я знаю, що іноді у заміжніх закохуються, сподіваючись на взаємність, отримують цю взаємність. Але це не мій випадок, розумієш?

– Ні, тому що не бажаю розуміти, Беатріс. Я готовий на будь що, щоб завоювати твою довіру. І готовий боротися…

– Справді? – раптом голосніше запитала дівчина, – бажаєш боротися? Я забороняти не стану. Тільки боротися потрібно не зі мною, а з моїм чоловіком. Хочеш, я зведу тебе з ним? Можеш у відкриту пред’явити права на мене. А далі вирішите, кому з вас я дістануся. Тільки май на увазі: мій чоловік віртуозно володіє будь якою зброєю, здатен відстояти свою дружину та свою честь. Ти готовий?

Тіциус завмер з напіввідкритим ротом, він ніяк не сподівався подібного. Очікував заперечень, відмови, розгубленості. Але не того, що потім назвав «напролом».

– Чого ж ти мовчиш, мій завойовнику? – хоробро та наполегливо запитала Беатріс, – невже вже не хочеш, щоб я стала твоєю?

Дякую усім, хто читає мої книги та запрошую на СВІЙ ПРОФІЛЬ

Оригінал статті на Букнет: Почуй моє серце. Чергова глава на сайті

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Поетична книжка української авторки увійшла в список читаня від Forbes

Дебютна поетична збірка перекладачки Оксани Максимчук “Still city” увійшла до переліку рекомендованого літнього читання від Forbes.
«У своїй першій збірці англійською мовою американка у

«Казку про калинову сопілку» Оксани Забужко видали у формі артбуку

Видавництво «Комора» перевидало «Казку про калинову сопілку» Оксани Забужко у форматі артбуку. Про це видавництво повідило Читомо.
Нове видання доповнене ілюстраціями художниці Олі Стрю

У США вийде книжка Оксани Луцишиної Love Life

У серії Українського наукового інституту Гарвардського університету вийде роман Оксани Луцишиної Love Life («Любовне життя»). Про це повідомили на фейсбук-сторінці університету.
Роман н

Професор Єльського університету перерахував $20 тисяч на навчання українських захисників

Американський філософ, професор Єльського університету Джейсон Стенлі перерахував Фонду компетентної допомоги армії «Повернись живим» $20 000, які отримав за роботу почесним професором

Оголосили лавреатів американської премії The Carnegie Medal

Американська бібліотечна асоціація оголосила лавреатів щорічної літературної премії The Carnegie Medal. Про це повідомляється на сайті асоціації.
Книжка The Berry Pickers («Збирачі ягод

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"