Погрози й таємна нарада
![Погрози й таємна нарада Погрози й таємна нарада](https://rust.booknet.com/uploads/user_avatars_new/160/1613926335_7854584.jpg)
Погрози й таємна нарада
Новий розділ уже на сайті.
Трохи спойлерів і візуалізаціїї.
Запрошую до читання, чекаю на відгуки.
“-Нишкни! Це не телефонна розмова і сказати тобі всього не можна. То службова таємниця. Але бережи себе. Як з тобою щось трапиться — уявляєш наслідки?
-Уявляю. То це була погроза, а не піклування?
-Це було попередження.”
-Ганно, з вами все в порядку? Вам допомогти? Може ліки якісь, заспокійливі? – спитав Данило, по одному розгинаючи мої пальці, що намертво вчепилися в ніжку бокалу з вином.
А вино вилилося на підлогу і розтеклося по ній червоною калюжкою. “Кров-любов” мимохіть спливло з дна пам’яті. Любов – це добре. Це не про смерть і не про те, що в мене відберуть дітей.”
Оригінал статті на Букнет: Погрози й таємна нарада
Блог
90-ті, нульові й непокаране зло у романі «Хазяїн» Маркіяна КамишаМаркіян Камиш — добре відомий читацькій спільноті як сталкер і автор романів про Чорнобильську зону. У його новій книзі «Хазяїн» не буде Чорнобиля, але будуть ландшафти української Півн
У Харкові перейменували вулиці на честь Семенка, Йогансена й УшкаловаУ Харкові перейменують 48 вулиць та 3 станції метрополітену. Про це повідомили на сайті Харківської міської обласної адміністрації.
На мапі Харкова будуть зокрема такі вулиці:
вул. Гр
У Києві музей Булґакова знову облили червоною фарбою19 липня будівлю Київського літературно-меморіального музею Булґакова облили червоною фарбою. Про це музей повідомив на своїй фейсбук-сторінці.
«Замість поваги до закону, участі у грома
У межах всеукраїнського проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати близько 20 тисяч книжок для поповнення бібліотек та створення мобільних книжкових куточків у 6 деокупованих
У Мелітополі росіяни незаконно утримують журналістку Ірину ЛевченкоЖурналістку з Мелітополя Ірину Левченко незаконно утримують в одній з катівень у місті. Про це повідомило медіа «Новини Приазовʼя».
За словами сестри журналістки Олени Руденко, Ірину дв
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.