“Повернути втрачене” Новинка від Юліанни Бойлук!

“Повернути втрачене” Новинка від Юліанни Бойлук!

“Повернути втрачене” Новинка від Юліанни Бойлук!

Всім привіт! Сьогодні я з рекомендаціїєю. Ви вже бачили новинку від нашої Юліанночки? Якщо ні, то швидше це виправяйте!

                               

Книга лише починає викладатися, тому я запрошую читати разом. Авторка обіцяє нам драму, напружений сюжет і багато ніжності. Історія розпочинається з аварії, в якій один з братів-близнюків гине. А той, хто вижив, змінюється… Його дружина вагітна, але вона не чекатиме вдома, склавши руки. Їй важливо підтримати коханого і знайти правду про те, що сталося того фатального дня. Однак, весь світ навколо неї змінюється, включаючи стосунки з чоловіком… Як поведеться молода жінка? Боротиметься за кохання чи замкнеться в собі? Що приховує герой? І хто ж насправді бажав йому смерті? Чи зупиниться він, убивши одного з братів? 

Анотація до книги “Повернути втрачене”

Марта:
Моє життя було ідеальним: коханий чоловік, улюблена робота, визнання. Вагітність стала вершиною мого блаженства. Та одного дня казка перетворюється на детектив і бойовик. Один підписаний контракт ледь не вартував моєму коханому життя: благо, він, на відміну від свого брата, вижив у тій автокатастрофі. Вижив, але змінився… І поки намагається повернути наше втрачене щастя, мені випадає місія зберегти наше ненароджене немовля і зрозуміти, що ж сталося того фатального дня насправді.

Алекс:
Змінилося усе. Відтепер ніщо не буде, як колись. Можливо, доля дала мені шанс повернути моє бажане втрачене, що кілька років тому відібрала так жорстоко. Але спершу я повинен знайти того, хто вбив мого брата… і мене…

 

Цитата з книги:

«Що таке кохання? Той тремтливий клубочок тепла в серці, що не покидає й на мить? Та шалена радість, яку відчувають люди при зустрічі? Той потяг, що змушує в величезному натовпі очима шукати його? Та тривога, що оселяється в душі, коли в дім милого приходить лихо? Чи може кохання — це не почуття, а особливий зв’язок від серця до серця, через який люди здатні обмінюватися енергією, радістю і сповістити про погане через раптову тривогу, якій немає пояснення?

Існує легенда, що колись всі істинні пари могли спілкуватися між собою на рівні аури, як далеко вони не знаходилися б. Потім людство втратило цей дар. Та, можливо, не безслідно…

***

Звісно, я розуміла, що моєму коханому дуже важко впоратися з болем від втрати… і навіть усвідомити цю втрату. Я хотіла допомогти. Підтримати. Авжеж, це важко. Однак, разом ми впоралися. Проте, він ускладнював мені це завдання. Замкнувся, сховався у непробивний панцир. А як достукатися до нього, я не уявляла.

— То ти все ж не хочеш приїхати додому? Може подумаєш? Адже мама все одно весь час приїздить до тебе сюди, а там ми будемо поруч… Обіцяй не бути таким категоричним, — м’яко наполягала я. Він всміхнувся, розігнавши темні хмари на своєму обличчі.

— Добре… Я подумаю… Якщо ти обіцяєш припинити ходити в поліцію і не допитувати слідчого.

— Якщо ти будеш вдома, зможеш контролювати це, — мені дуже хотілося привезти його додому. Здавалося, тоді ми нарешті віднайдемо своє втрачене тепло.

— Це гарний аргумент, — похвалив він. І це було так в стилі Алекса.

Я поверталася додому, згадуючи наше попереднє життя, сповнене щастя, радості, легкої безтурботності. Тепер я не впізнавала свій світ. І витримати все це було важко.»

 

Читати тут 

Оригінал статті на Букнет: “Повернути втрачене” Новинка від Юліанни Бойлук!

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Завдяки проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати 20 тисяч книжок

У межах всеукраїнського проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати близько 20 тисяч книжок для поповнення бібліотек та створення мобільних книжкових куточків у 6 деокупованих

У Мелітополі росіяни незаконно утримують журналістку Ірину Левченко

Журналістку з Мелітополя Ірину Левченко незаконно утримують в одній з катівень у місті. Про це повідомило медіа «Новини Приазовʼя».
За словами сестри журналістки Олени Руденко, Ірину дв

Дорослішання з «Паннами»: підліткова серія Ольги Купріян

Книжкові серії про школярів і школярок, які разом проводять час, втрапляють у халепи, вигадують круті штуки, стикаються з викликами, а головне — укупі дорослішають і розвивають свою дру

Стрічка «Сірі бджоли» стала найкращим ігровим фільмом Одеського міжнародного кінофестивалю

Найкращим українським повнометражним ігровим фільмом Національної конкурсної програми XV Одеського міжнародного кінофестивалю визнали «Сірі бджоли» Дмитра Мойсеєва.
Фільм розповідає про

У Німеччині з об’єднання журналістів виключили автора книжок про путіна

Німецьке об’єднання журналістів Netzwerk Recherche виключило зі своїх лав режисера-документаліста та письменника Губерта Зайпеля. Про це повідомило видання ZEIT ONLINE.
Губерт Зайпель є

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"