Оновлення!

Оновлення!

Оновлення!

– Ні, ти не так зрозуміла, Стас… він, – я подивилася на хлопця, він теж кинув на мене погляд й легко усміхнувся, припіднявши кутики губ. Ця посмішка більш була схожа на глузливу, аніж на щиру, тому я лиш фиркнула, а тоді здалася й пригадала, що він висить у мене в боржниках. Хлопець схопив мій коктейль і почав пити його з трубочки, якої пила я, я скривилася, бо не сильно люблю, коли хтось інший бере моє. До того ж це не гігієнічно. — так, Стас мій наречений. – впевнено мовила й глянула на нього. Стас почав голосно кашляти, схоже, його шокувала наявність нареченої, бо він поперхнувся моїм напоєм.

Я ледь стрималася, щоб не засміятися. Його реакція зробила мій вечір.

– А де ж обручка? – здивувалася дівчина, заглядаючи на мої пальці.

– А її не має, – я мотнула плечима й усміхнулася. – я трохи схудла після того, як полетіла до Італії, тому Стас придбав завелику. Зараз вона у ювелірному, її там зменшать і віддадуть, так, коханий? – я широко усміхнулася, дивлячись на його здивоване обличчя й відібрала нарешті свій напій.

– Угу, – буркнув Стас. – відійдемо?

Оригінал статті на Букнет: Оновлення!

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Помер український письменник Михайло Стасюк

У віці 91 року пішов з життя письменник та громадський діяч Михайло Стасюк. Про це повідомили у Львівській обласній організації НСПУ.
 
Михайло Стасюк – автор чотирьох романів: «Смерч с

США стали 40-ю країною, де відкрили «Українську книжкову поличку»

У Джорджтаунському університеті Вашингтона урочисто відкрили «Українську книжкову поличку». Про це повідомили в Українському інституті книги.
 
На церемонії відкриття була присутня Перш

У Кропивницькому провели “Книговир-2023”

У рамках шорічного всеукраїнського фестивалю “Вересневі самоцвіти” у м. Кропивницькому
відбувся черговий “Книговир”. Цей захід поєднує в собі елементи
ярмарку, презентації і письменницько-читацької ту

В Україні офіційно дозволили писати “росія” і “москва” з малої літери

Україні написання слів “росія”, “москва” тощо офіційно дозволили писати з малої букви у неофіційних текстах.

Про це повідомили у Національній комісії зі стандартів державної мови.

Зазначається,

У Джакарті відбулась виставка українського віртуального музею «Війна впритул»

Перша в Південно-Східній Азії виставка віртуального музею «Війна впритул» відбулась у Джакарті, в приміщенні посольства України в Республіці Індонезія.

Про це повідомив у фе

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"