Оновлення!

Оновлення!

Оновлення!

– Ні, ти не так зрозуміла, Стас… він, – я подивилася на хлопця, він теж кинув на мене погляд й легко усміхнувся, припіднявши кутики губ. Ця посмішка більш була схожа на глузливу, аніж на щиру, тому я лиш фиркнула, а тоді здалася й пригадала, що він висить у мене в боржниках. Хлопець схопив мій коктейль і почав пити його з трубочки, якої пила я, я скривилася, бо не сильно люблю, коли хтось інший бере моє. До того ж це не гігієнічно. — так, Стас мій наречений. – впевнено мовила й глянула на нього. Стас почав голосно кашляти, схоже, його шокувала наявність нареченої, бо він поперхнувся моїм напоєм.

Я ледь стрималася, щоб не засміятися. Його реакція зробила мій вечір.

– А де ж обручка? – здивувалася дівчина, заглядаючи на мої пальці.

– А її не має, – я мотнула плечима й усміхнулася. – я трохи схудла після того, як полетіла до Італії, тому Стас придбав завелику. Зараз вона у ювелірному, її там зменшать і віддадуть, так, коханий? – я широко усміхнулася, дивлячись на його здивоване обличчя й відібрала нарешті свій напій.

– Угу, – буркнув Стас. – відійдемо?

Оригінал статті на Букнет: Оновлення!

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

У Чернігові відтепер є вулиці Олени Пчілки і Левка Лук’яненка

Депутати Чернігівської міської ради проголосували за перейменування 35 вулиць і провулків у місті. Про це повідомило інтернет-видання «Сіверщина».
Відтепер у місті з’явилися вулиці на ч

У Харкові пропонують назвати одну зі станцій метро на честь Василя Стуса

Активісти проєкту «Деколонізація. Україна» запропонували нові назви для п’яти станцій харківського метрополітену. Про це повідомили на фейсбук-сторінці проєкту.
Серед запропонованих пер

У червні в Україні зафіксували 13 випадків порушення свободи слова

У червні експерти Інституту масової інформації зафіксували в Україні 13 випадків порушень свободи слова, відповідальність за 2 з них — на росії. Про це свідчать дані щомісячного монітор

«Щиро — автор»: як українські письменники зберігають автографи колег

Деякі люди цінують книжки не лише через їхній зміст і наповнення важливою або цікавою інформацією, а визнають видання як мистецький артефакт. Часто ключову роль в особливому  сприйнятті

Фестиваль «Фронтера» оголосив програму заходів

IV Міжнародний літературний фестиваль «Фронтера» у Луцьку оголосив програму заходів. Про це повідомляє прес-служба фестивалю.
Фестиваль відбудеться 27-28 липня в Музейному просторі «Око

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"