Оновлення та знижка!

Оновлення та знижка!

Оновлення та знижка!

Я могла б стати хорошим юристом, і мала це зробити, бо була найкращою студенткою на потоці, але той хто привив мені любов до цієї професії, сам же і знищив її. Мій колишній престижний юрист, керівник відомої у місті фірми. А ще повний придурок, який два роки тому пішов до іншої.

Зараз я відома модель, й після чергового контракту повернулася до України на заручини подруги. Хто ж знав, що ім‘я мого колишнього і її нареченого, це не просто дурнуватий збіг. Мій колишній і є її нареченим, а ще… ще я йому збрехала про те, що маю коханого. Та от тільки де його взяти?

Хіба, якщо ним стане випадковий знайомий із бару. Зарозумілий, пихатий, самовпевнений й занадто красивий фотограф, а ще власник мережі клубів.

Шматочок нової глави: 

“- Що ти тут робиш? – запитав він. Його голос був важким та грубим, проте мені подобався тембр. Щось у ньому було незвичайне.

– Відпочиваю, – буркнула я. – хто ти?

– Стас, – коротко сказав він байдужим голосом, а тоді затягнувся. Я досі не бачила обличчя цього Стаса та й не розуміла, навіщо він взагалі назвав мені своє ім’я. Я теж взялася підпалювати свою цигарку, як відчула його холодні пальці на своїх. Він так стрімко витягнув з моїх рук запальничку й пачку, що я лише встигнула охнути. Та й дотики його, наче блискавка… вдарили своїм струмом й зникли кудись.

– Що ти робиш? – фиркнула.

– Дівчатам не личить ця хрінь, – він скривився й нарешті глянув мені у очі. Я зловила на собі погляд темно-зелених очей. Таких раніше я не бачила ні у кого, вони були якісь особливі. Тепер я бачила його скуйовджене волосся чорного кольору й легку щетину. Його риси обличчя були гострими, а під лівим оком красувалася невеличка родимка.

– Зазвичай, я не палю, – хмикнула я. – зараз мені це необхідно.

– Гадаю, що усе можна пережити без цього.

– Яка тобі різниця? Й хто ти взагалі такий? Я тебе не знаю, – роздратовано склала на грудях руки. Мене дратувала така поведінка цього Стаса, бо я вже була дорослою дівчинкою й сама знала, що мені робити.

– Вважай, що твій рятівник, – фиркнув він й знову затягнувся.”

Також сьогодні діє ЗНИЖКА 20% на книгу “Заборонене кохання”!

 

Оригінал статті на Букнет: Оновлення та знижка!

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Закон про мову зобов’яже місцеві друковані медіа виходити українською

З 16 липня для місцевих друкованих медіа набуває чинності 25 стаття закону України «Про забезпечення функціонування української мови як державної», яка зобов’язує медіа мати версії держ

Лондонський книжковий ярмарок очолюватиме новий директор

Новим директором Лондонського книжкового ярмарку стане Адам Ріджвей. Про це Читомо повідомила заступниця виконавчого директора PR-компанії Midas Амелія Найт.
Раніше ярмарок очолював Гар

Оце кіно! Або як розповісти підліткам про кінематограф?

Ольга Бірзул. Твоя книга про кіно. — Львів: Видавництво Старого Лева, 2024. — 164 с. / 14+
 
Не кожен, хто вважає себе кіноманом, здатен відрізнити фільми нової французької хвилі від ар

Проєкт Читомо і PEN «Слова і кулі» вийде друком у форматі книжки

В Україні виходить друком збірка інтерв’ю з українськими письменниками та журналістами, які стали військовими та волонтерами «Слова і кулі».
До видання увійдуть розмови з людьми, які «р

Створили петицію щодо усунення Булґакова з публічного простору

Громадські активісти закликали підтримати петицію щодо усунення Міхаїла Булґакова з публічного простору Києва. Про це йдеться у петиції на сайті Київської міської ради.
Автор петиції —

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"