Оновлення та знижка!

Оновлення та знижка!

Оновлення та знижка!

Я могла б стати хорошим юристом, і мала це зробити, бо була найкращою студенткою на потоці, але той хто привив мені любов до цієї професії, сам же і знищив її. Мій колишній престижний юрист, керівник відомої у місті фірми. А ще повний придурок, який два роки тому пішов до іншої.

Зараз я відома модель, й після чергового контракту повернулася до України на заручини подруги. Хто ж знав, що ім‘я мого колишнього і її нареченого, це не просто дурнуватий збіг. Мій колишній і є її нареченим, а ще… ще я йому збрехала про те, що маю коханого. Та от тільки де його взяти?

Хіба, якщо ним стане випадковий знайомий із бару. Зарозумілий, пихатий, самовпевнений й занадто красивий фотограф, а ще власник мережі клубів.

Шматочок нової глави: 

“- Що ти тут робиш? – запитав він. Його голос був важким та грубим, проте мені подобався тембр. Щось у ньому було незвичайне.

– Відпочиваю, – буркнула я. – хто ти?

– Стас, – коротко сказав він байдужим голосом, а тоді затягнувся. Я досі не бачила обличчя цього Стаса та й не розуміла, навіщо він взагалі назвав мені своє ім’я. Я теж взялася підпалювати свою цигарку, як відчула його холодні пальці на своїх. Він так стрімко витягнув з моїх рук запальничку й пачку, що я лише встигнула охнути. Та й дотики його, наче блискавка… вдарили своїм струмом й зникли кудись.

– Що ти робиш? – фиркнула.

– Дівчатам не личить ця хрінь, – він скривився й нарешті глянув мені у очі. Я зловила на собі погляд темно-зелених очей. Таких раніше я не бачила ні у кого, вони були якісь особливі. Тепер я бачила його скуйовджене волосся чорного кольору й легку щетину. Його риси обличчя були гострими, а під лівим оком красувалася невеличка родимка.

– Зазвичай, я не палю, – хмикнула я. – зараз мені це необхідно.

– Гадаю, що усе можна пережити без цього.

– Яка тобі різниця? Й хто ти взагалі такий? Я тебе не знаю, – роздратовано склала на грудях руки. Мене дратувала така поведінка цього Стаса, бо я вже була дорослою дівчинкою й сама знала, що мені робити.

– Вважай, що твій рятівник, – фиркнув він й знову затягнувся.”

Також сьогодні діє ЗНИЖКА 20% на книгу “Заборонене кохання”!

 

Оригінал статті на Букнет: Оновлення та знижка!

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Найбільше українці скаржаться на російську мову на сайтах

За 5 місяців 2023 року на адресу уповноваженого із захисту державної мови надійшло 1650 звернень громадян про порушення Закону України «Про забезпечення функціонування української мови

Книжковий Арсенал-2023 оголосив програму

Оголосили програму XI Міжнародного фестивалю «Книжковий Арсенал». Її розмістили на офіційному сайті фестивалю.
Одинадцятий Книжковий Арсенал (КА) відбудеться 22-25 червня. До програми ф

У музеї Булгакова не відмиватимуть облиту фарбою меморіальну табличку

Наприкінці травня київський музей Міхаїла Булгакова оновив меморіальну табличку з барельєфом російського письменника, яку невідомі облили червоною фарбою. Музей вирішив зберегти дошку «

Андрій Содомора. Дружба

Хай знає тиран собі на біду,

Що друга я зроду не підведу,

Нехай довершить свою пімсту,

Та ціну складе побратимству.

Ці рядки – з поезії Фрідріха Шіллера «Зарука» (die Bürgschaft) у перекладі

Пішов з життя ілюстратор Олександр Міхнушев

На 68-му році життя помер відомий український ілюстратор, графік, карикатурист Олександр Міхнушев. Про це у фейсбуці повідомила палеогеографиня Наталя Герасименко.
«Пам’ятаю його у 80-і

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"