Новинка у співавторстві…

Новинка у співавторстві…

Новинка у співавторстві…

Доброго дня дорогі читачі

У нас зі співавторкою Камілою Дані, для вас новинка! Просто чарівна історія з зимовою казкою. Дуже романтична та гумористична книга, яка зачепить вас за живе. 

 
Хочемо презентувати вам невеличкий уривочок та обкладинку. Ми чекатимемо на вас там.

Два в одному

Уривок: 

Усе ж я вилетів із машини. У прямому сенсі цього слова. Впав прямо обличчям у сніг. Мене там і закопало. Довелося докладати зусиль, щоби виповзти. Встати та дістати валізу з машини. Відходжу від автівки, нарешті, підіймаю голову. Світло? Хтось живе в моєму будинку? Не, може, бути. Наче мені обіцяли, що тільки я буду тут жити. Сам! А тут не проханий гість. Треба воно мені?

Крокую до котеджу. Валізу несу в руках. Ноги мокрі. Рук не відчуваю. Добре, хоч старий виручив. Шапку підігнав. Хоча б вуха в теплі.

Підіймаюсь по сходинкам і вставляю ключ у дверний замок. Заходжу та ставлю валізу в коридорі. Йду далі й завмираю, коли чую шум води, тихі кроки. Потім відчиняються двері. Переді мною стоїть дуже вродлива дівчина. Це такий бонус до будинку? У неї по обличчю бачу, що вона так само шокована, як і я. Смішно точно не буде. 

— Ти хто? — говоримо одночасно.

______________________________________________________________________

Дякую вам за те, що заглянули на вогник.

Ваша Марі

Оригінал статті на Букнет: Новинка у співавторстві…

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Євген Нищук: На Шевченківський комітет тиснула команда одного з номінованих фільмів

За словами голови Шевченківського комітету Євгена Нищука, команда стрічки «Тарас. Повернення тиснула на членів Шевченківського комітету після того, коли не пройшла у наступний тур відбо

Лондонський ярмарок назвав лавреата-2024, що зробив визначний внесок у розвиток світового книговидання

Лондонський книжковий ярмарок нагородив Янга Сука Чі, голову Асоціації американських видавців (AAP), премією «За життєві досягнення». Про це Читомо повідомили представники ярмарку.
Нара

Не журися в Корениці!

Малі біженці від війни, які знайшли притулок у Хорватії, отримали в подарунок від автора веселі книжки

Діти скрізь залишаються дітьми. І в Хорватії також. Тому під час перерви гамір у тамтешній школі

Бізнес-література від українських авторів: що нового у сегменті?

За роки незалежності бізнес-література мала стабільну аудиторію в Україні, щоправда, це були виключно перекладні видання і майже повністю експортовані з росії книжки. Неодноразові диску

Книжку Станіслава Асєєва про російський коцтабір в Донецьку видадуть в Ефіопії

Книжку Станіслава Асєєва «Світлий шлях: історія одного концтабору» видадуть в Ефіопії амхарською мовою. Про це він повідомив на своїй сторінці у соцмережі X.
Це буде 12 мова, на яку пер

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"