Новий розділ “Аттила цар Русі”

Новий розділ “Аттила цар Русі”

Новий розділ “Аттила цар Русі”

Вітаю! Вчора опублікував розділ книги “Князь Кий при дворі короля Артура”, де на основі історичних даних подав правителя гунів – грізного Аттилу, як київського князя Русі. Де я показую, що Русь з центром в Києві всупереч тому, що вчить московська пропаганда була ще в 5 столітті і пішла вона не від вікінга Рюрика, який спочатку правив десь там на півночі в Новгороді і Ладозі, аж поки його наступник князь Олег не прийшов в Київ і не захопив його, створивши руську державу. Це до речі теж частина московської пропаганди, яка показує, що Русь пішла із півночі з Новгорода, який є містом сучасної Росії, хоча відомо, що Новгород до 1470 р. був окремою державою, яку в цьому році завоювало московське князівство.

В мене Русь походить від об’єднаної коаліції сарматських племен роксоланів із слов’янами, які відомі, як гуни. І одним із її князів був лицар короля Артура Кай, відомий в нас, як князь Кий. Про його пригоди у Британії, я буду писати окремий роман, після того, як допишу про його батька Кініра в “Туманах Альбіону”.

 

Також пропоную підписатись на мій ютуб канал, де я пояснюю все те, про що пишу та роблю трейлери до своїх книжок

Оригінал статті на Букнет: Новий розділ “Аттила цар Русі”

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

90-ті, нульові й непокаране зло у романі «Хазяїн» Маркіяна Камиша

Маркіян Камиш — добре відомий читацькій спільноті як сталкер і автор романів про Чорнобильську зону. У його новій книзі «Хазяїн» не буде Чорнобиля, але будуть ландшафти української Півн

У Харкові перейменували вулиці на честь Семенка, Йогансена й Ушкалова

У Харкові перейменують 48 вулиць та 3 станції метрополітену. Про це повідомили на сайті Харківської міської обласної адміністрації.
На мапі Харкова будуть зокрема такі вулиці:

 вул. Гр

У Києві музей Булґакова знову облили червоною фарбою

19 липня будівлю Київського літературно-меморіального музею Булґакова облили червоною фарбою. Про це музей повідомив на своїй фейсбук-сторінці.
«Замість поваги до закону, участі у грома

Завдяки проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати 20 тисяч книжок

У межах всеукраїнського проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати близько 20 тисяч книжок для поповнення бібліотек та створення мобільних книжкових куточків у 6 деокупованих

У Мелітополі росіяни незаконно утримують журналістку Ірину Левченко

Журналістку з Мелітополя Ірину Левченко незаконно утримують в одній з катівень у місті. Про це повідомило медіа «Новини Приазовʼя».
За словами сестри журналістки Олени Руденко, Ірину дв

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"