Не втрималася))))
![Не втрималася)))) Не втрималася))))](https://st.booknet.com/uploads/user_avatars_new/160/1630080611_7517242.jpg)
Не втрималася))))
Всім привіт)))) А в мене для вас прекрасна новина, хоча й дещо сумна))) Епілог до книги “Голос мого серця” уже на сайті))) От взяла й не втрималася))) Так хотілося поділитися кінцівкою цієї історії)))))
На цьому, мабуть, і все))) Ну ще, у вівторок хочу започаткувати новий цікавенький флешмоб)))) Хотіла саме до цього моменту опублікувати завершення книги, але така вже я людина, люблю публікувати чотири розділи за день та страх як не люблю чекати з публікацією оновлень, особливо коли так цікаво, що ж сталося далі))))
Ну все, тепер точно все))))) Всім приємного прочитання та всього найкращого))))
Оригінал статті на Букнет: Не втрималася))))
Блог
90-ті, нульові й непокаране зло у романі «Хазяїн» Маркіяна КамишаМаркіян Камиш — добре відомий читацькій спільноті як сталкер і автор романів про Чорнобильську зону. У його новій книзі «Хазяїн» не буде Чорнобиля, але будуть ландшафти української Півн
У Харкові перейменували вулиці на честь Семенка, Йогансена й УшкаловаУ Харкові перейменують 48 вулиць та 3 станції метрополітену. Про це повідомили на сайті Харківської міської обласної адміністрації.
На мапі Харкова будуть зокрема такі вулиці:
вул. Гр
У Києві музей Булґакова знову облили червоною фарбою19 липня будівлю Київського літературно-меморіального музею Булґакова облили червоною фарбою. Про це музей повідомив на своїй фейсбук-сторінці.
«Замість поваги до закону, участі у грома
У межах всеукраїнського проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати близько 20 тисяч книжок для поповнення бібліотек та створення мобільних книжкових куточків у 6 деокупованих
У Мелітополі росіяни незаконно утримують журналістку Ірину ЛевченкоЖурналістку з Мелітополя Ірину Левченко незаконно утримують в одній з катівень у місті. Про це повідомило медіа «Новини Приазовʼя».
За словами сестри журналістки Олени Руденко, Ірину дв
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.