Недільні небилиці

Недільні небилиці

Недільні небилиці

Слава Україні!

Сьогодні пишу про ще одну небилицю, бо вчора ми ту картоплю викопали. І ,може, хтось подумає, якого дідька вона пише про картоплю, а не про книги в блогах, але ж, погодьтеся, українець і картопля поняття абсолютно тотожні.

Бульба для українця – святе, а якщо у тебе батьки в селі, то окремий вид поезії, прозою не назву. Щоб викопати священний Грааль, потрібно пройти особливий ритуал, ще й коли ти старша дитина в сім’ї, то мусиш подумати про все.

Отже, любому зятю знову доручили коней, і цього разу він тещу не підвів, впорався на відмінно. Урожай надзвичайно потішив усіх. Це ж особлива музика, коли мама бігає біля кожного мішка і примовляє: «Ох, дяку Богу! Дяку Богу!»

А я нарахувала тих мішків 90, і думаю: «Мама мія! Мама мія! Мені ж їх ще перебрати». Тому, усіх радо запрошую на гостину. Маю 90 тлустих мішечків.

Отак глянула на кількість своїх підписників, та й порахувала, що один мішечок прийдеться на 20 душ, тож уся та гора, раптом, на годинку роботи)))

Ну, а якщо хтось збирається відкосити від такого важливого діла, то мусить читати й коментувати мої книги)))

Отож, усім гарного недільного дня, а небилиці хай будуть в радість)

Оригінал статті на Букнет: Недільні небилиці

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Трохи пояснень до нової глави Стихійного лиха

У новій главі Стихійного лиха я намагалась хоч коротенько, та пояснювати: хто є хто, але, здається, ясніше не стало) Тому, вирішила у блозі розповісти більш розширено.

Почну з самої назви Льйосальвхейм. Його ще називають

Його шаленство!!! Знижка!!!

Мої любі, сьогодні діє знижка на мою історію: 

Його шаленство

– Скасуй своє весілля. Коли твій наречений звалить з країни обговоримо, як саме я розв’яжу твоє питання.
Зведений брат криво посміхається і наближається

Українські письменники-воїни долучаться до BookForum 2022 у Львові

Українські культурні діячі, які з перших днів повномасштабного вторгнення рф боронять Україну, долучаться до 29-го Львівського BookForum.

Про це повідомляє пресслужба Львівської міськради, передає Ук

Привітики :)

Всім привіт! 

Я зовсім новенька авторка і рада доєднатися до чудового ком’юніті авторів! Довго хвилювалася, думала над тим, чи варто публікувати щось своє, проте все ж таки наважилася, тому запрошую всіх до свого

Повернення)

Всім привіт) Мабуть, ні для кого не секрет, що зараз складно видобути трішки часу та на будь-що. От і я не виняток та як завжди, зникаю з платформи на кілька місяців. Збиралася повернутися у листопаді з величеньким романом,

Перейти до блогу

Нові автори

Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Софія Заяць

Мій роман піднімає декілька тем: 1 Тема сексуальних домагань , через чоловіків і призму винуватий сам. 2 Ціна людського життя. 3 Тема технологій за якими люди не бачать людей. В мому фентезі є 4 основних легенди які формують його кістяк. 1 Мору (малі деталі є в Арці Істина ангела , один з найулюбленіших персонажів бо […]

Тоня Твіст

м. Київ Письменниця, перекладачка, авторка освітніх програм в «Lucky Academy». Пише для дітей та дорослих. Також пише детективи. Випускниця літературних шкіл, курсів та академії детектива. Публікується під псевдонімом в різних літературних журналах та збірниках. Лавреатка та фіналістка багатьох літературних конкурсів, серед яких: міжнародний літературний конкурсу до Дня Студента, (Канів, 2019); міжнародний літературний конкурс «Коли наблизитися…» […]

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Перейти до "Нові автори"