Недільні небилиці

Недільні небилиці

Недільні небилиці

Слава Україні!

Сьогодні пишу про ще одну небилицю, бо вчора ми ту картоплю викопали. І ,може, хтось подумає, якого дідька вона пише про картоплю, а не про книги в блогах, але ж, погодьтеся, українець і картопля поняття абсолютно тотожні.

Бульба для українця – святе, а якщо у тебе батьки в селі, то окремий вид поезії, прозою не назву. Щоб викопати священний Грааль, потрібно пройти особливий ритуал, ще й коли ти старша дитина в сім’ї, то мусиш подумати про все.

Отже, любому зятю знову доручили коней, і цього разу він тещу не підвів, впорався на відмінно. Урожай надзвичайно потішив усіх. Це ж особлива музика, коли мама бігає біля кожного мішка і примовляє: «Ох, дяку Богу! Дяку Богу!»

А я нарахувала тих мішків 90, і думаю: «Мама мія! Мама мія! Мені ж їх ще перебрати». Тому, усіх радо запрошую на гостину. Маю 90 тлустих мішечків.

Отак глянула на кількість своїх підписників, та й порахувала, що один мішечок прийдеться на 20 душ, тож уся та гора, раптом, на годинку роботи)))

Ну, а якщо хтось збирається відкосити від такого важливого діла, то мусить читати й коментувати мої книги)))

Отож, усім гарного недільного дня, а небилиці хай будуть в радість)

Оригінал статті на Букнет: Недільні небилиці

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

У метро Києва встановили назву станції «Площа українських героїв»

У Києві встановили літери на перейменованій станцій метро «Площа Українських Героїв». Про це на своїй фейсбук-сторінці розповів шрифтовий дизайнер Богдан Гдаль. 
Відлиті у повнорозмірні

Чародійницькі ліки для читачів

10 квітня ошатна бібліотека селища Слобожанське Дніпропетровської області приймала довгоочікуваних гостей – митців Еліну Заржицьку та Олену Швець-Васіну.

На зустрічі були присутні вчителі Слобожанськ

Карандєєв у Херсоні оглянув театр, музей і бібліотеки

Т. в. о. міністра культури та інформаційної політики Ростислав Карандєєв під час робочої поїздки в Херсон оглянув обласний театр, музей і бібліотеки.

Про це повідомляє пресслужба МКІП, передає Укрінф

Перекладачка Ірина Маркова потребує допомоги

Перекладачка Ірина Маркова потребує допомоги у лікуванні. Про це повідомили на фейсбук-сторінці видавництва Komubook.
«Талановита перекладачка і просто дуже мила та розумна дівчина Ірин

Поет і військовий Дмитро Лазуткін став речником Міноборони

Військовослужбовець, поет, лавреат Шевченківської премії 2024 року Дмитро Лазуткін став речником Міністерства оборони України. Про це повідомили в етері телемаратону, відрекомендувавши

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"