«Негативні стереотипи роблять мітинги» та інші «перлини» від учасників ЗНО

«Негативні стереотипи роблять мітинги» та інші «перлини» від учасників ЗНО

Щороку випускники шкіл дивують креативністю, пишучи твори у рамках Зовнішнього Незалежного Оцінювання. Цей рік не став винятком. Редакція Читомо дібрала найкумедніші перли з facebook сторінок освітян Дар’ї Дмитрієвої та Людмили Коткової.

Темою цьогорічного власного висловлювання: «Як стереотипи впливають на життя людей».  Дар’я Дмитрієва наголошує, що 20% школярів мали труднощі з розумінням поняття «стереотип» навіть за наявності ілюстративних прикладів. Для багатьох викликом було написання самого слова «стереотип», у творах траплялись і «старотипи» і «стеріотипи».

Перевірка цього року засвідчила, що із загальним інтелектуальним розвитком середньостатистичного учасника ЗНО сталася якась бідося. І це настільки сумно, що сміятися з цього не виходить. Попри абсолютно вдалу з усіх боків тему власного висловлення, ми отримали купу дуже дивних, як на мене, робіт. Скільки було прочитано про чорну кішку, порожні відра і блондинок хай залишиться нашою страшною таємницею.
— стверджує Дар’я Дмитрієва.
Пропонуємо десятку найрепрезентативніших цитат  про їжу, літературу, екзистенцію і gender troubles. Оригінальну орфографію та синтаксис збережено.
  • «Степан Радченко не дотримувався жодного стереотипу щодо кохання, тому мав чотири дівчини, завдяки яким добився високого статусу, про який мріяв.»
  • «Я не знаю хто буде перевіряти мою роботу але надіюся Бог мені допоможе, бо я щонеділі ходжу до церкви.»
  • «Людина бере інших людей під одну граблю»
  • «Китай заснував лапшу»
  • «Негативні стереотипи роблять мітинги»
  • «Борщ передається з покоління в покоління»
  • «Після цього жінка сказала мені, що я не мужик, тому що не служив. З якого моменту служба в армії робить з тебе мужика?»
  • «Вареники не всі люблять, але без вареників ніякого свята немає і не буде»
  • «Стереотип- це образ, який нам з давніх- давен натягли на голову.»
  • «Та скажіть мені, хто це дочитає, чи нужно мені в 26 год уміти писати твори на різну тему. Де воно пригодиться мені в житті?»

 

Усі фрагменти творів оприлюднені анонімно, водночас це обурює частину батьків, адже подібну репрезентацію цитат вважають висміюванням.

 

Читати ще: Міносвіти скасувало ЗНО з літератури для більшості спеціальностей

 

Більше знакових цитат, а також їхньої критики можна читати у facebook за гештегом #перлопоперло. З торішньою добіркою учнівських цитат від Читомо можна ознайомитись тут.

Оригінал статті на Suspilne: «Негативні стереотипи роблять мітинги» та інші «перлини» від учасників ЗНО

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

90-ті, нульові й непокаране зло у романі «Хазяїн» Маркіяна Камиша

Маркіян Камиш — добре відомий читацькій спільноті як сталкер і автор романів про Чорнобильську зону. У його новій книзі «Хазяїн» не буде Чорнобиля, але будуть ландшафти української Півн

У Харкові перейменували вулиці на честь Семенка, Йогансена й Ушкалова

У Харкові перейменують 48 вулиць та 3 станції метрополітену. Про це повідомили на сайті Харківської міської обласної адміністрації.
На мапі Харкова будуть зокрема такі вулиці:

 вул. Гр

У Києві музей Булґакова знову облили червоною фарбою

19 липня будівлю Київського літературно-меморіального музею Булґакова облили червоною фарбою. Про це музей повідомив на своїй фейсбук-сторінці.
«Замість поваги до закону, участі у грома

Завдяки проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати 20 тисяч книжок

У межах всеукраїнського проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати близько 20 тисяч книжок для поповнення бібліотек та створення мобільних книжкових куточків у 6 деокупованих

У Мелітополі росіяни незаконно утримують журналістку Ірину Левченко

Журналістку з Мелітополя Ірину Левченко незаконно утримують в одній з катівень у місті. Про це повідомило медіа «Новини Приазовʼя».
За словами сестри журналістки Олени Руденко, Ірину дв

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"