На Amazon продають дитячу книжку, написану за допомогою штучного інтелекту

На Amazon продають дитячу книжку, написану за допомогою штучного інтелекту

На Amazon почали продавати друковані та електронні версії книжок, написані штучним інтелектом ChatGPT або в співавторстві з ним.

Завдяки штучному інтелектові (ШІ) свою першу книжку написав продавець зі штату Нью-Йорк Бретт Шиклер. Використовуючи програмне забезпечення ШІ, яке може генерувати блоки тексту з простих підказок, Шиклер створив 30-сторінкову ілюстровану дитячу електронну книжку за лічені години, запропонувавши її для продажу в січні через видавничий підрозділ Amazon.

 

 

У книжці білка Семмі дізнається від своїх лісових друзів про економію грошей після того, як натрапила на золоту монету. Згідно з сюжетом, вона виготовляє скарбничку у формі жолудя, інвестує в бізнес з торгівлі жолудями та сподівається одного дня купити камінь для шліфування жолудів. Таким чином Семмі стає найбагатшою білкою в лісі, а «ліс починає процвітати».

 

Видання «Мудра маленька білочка: історія про заощадження та інвестиції» (“The Wise Little Squirrel: A Tale of Saving and Investing”) продавали в Amazon Kindle за $3 або $10 за друкований чи електронний варіант відповідно. Наразі видання на сайті недоступне.

 

Як розповів Шиклер, з продажу книжки він отримав менш як 100 доларів.

 

Станом на середину лютого в магазині Amazon Kindle було понад 200 електронних книжок, у яких ChatGPT вказаний як автор або співавтор. Окрім цього, на Amazon навіть з’явився новий піджанр: книги про використання ChatGPT, повністю написані ChatGPT. Але через характер ChatGPT і те, що багато авторів не повідомляють про використання ШІ, майже неможливо отримати повну інформацію про те, скільки електронних книжок написані за допомогою штучного інтелекту.

 

Нагадаємо, у Національній бібліотеці Іспанії завдяки штучному інтелекту виявили раніше невідому п’єсу Лопе де Веги.

 

 

Джерело: Reuters

Зображення: The Times, Amazon

Оригінал статті на Suspilne: На Amazon продають дитячу книжку, написану за допомогою штучного інтелекту

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Британська академія дизайну обкладинок оголосила переможців

Премія Британської академії дизайну обкладинок (ABCD) оголосила переможців під час 10-ї церемонії нагородження ABCD. Про це повідомили на твіттер-сторінці академії.
Девід Пірсон отримав

У бою на Бахмутському напрямку загинув журналіст Олександр Цахнів

Журналіст інформаційного агентства «Вчасно» Олександр Цахнів загинув у бою на Бахмутському напрямку. Про це повідомили на сайті агентства.
37-річний Олександр Цахнів був родом із шахтар

Життя української класики в англійських перекладах

2023 рік. На театральних сценах Лондона, а згодом Кембриджа та Оксфорда йде «Кассандра» Лесі Українки. Чи могла про таке мріяти Лариса Косач? Ця вистава нині не лише привертає увагу до

«Заважає мова – геть до ростова!»: за рік в Україні кількість…

Частка громадян України, які спілкуються українською мовою в повсякденному житті, зросла до 71% порівняно з 2021 роком, коли цей показник становив 64%.

Про це свідчать результати опитування, фонду «Д

Оселя голосів та історій: в Україні збирають діалекти

Волонтери «Проєкт Р.І.Д.» створили платформу «Оселя голосів та історій», де збирають діалекти з усієї України. Про це повідомили на сайті проєкту.
У такий спосіб ініціатори проєкту хочу

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"