На Каховщині з’явився ще один пам’ятник Тарасові Шевченку

На Каховщині з’явився ще один пам’ятник Тарасові Шевченку

У Первомаївці Верхньорогачицької громади Каховського району встановили пам’ятник видатному українському художнику, письменнику та громадському діячу Тарасові Шевченку. 

Про це повідомили на офіційному сайті Верхньорогачицької селищної ради. 

Пам’ятник митця у повен зріст установили в центрі села, де раніше стояв дуже смішний пам’ятник Лєніну. 

Кошти на спорудження нового монументу виділив житель села і постійний меценат Олександр Македон. 

Разом зі встановленням пам’ятника Шевченку в населених пунктах Первомаївського старостинського округу провели роботи з благоустрою й озеленення. За рахунок місцевого бюджету придбали саджанці берези, горобини, туї, сосни, ялівцю, черемхи та гібіскусу. А Олександр Македон допоміг із саджанцями клену гостролистого. 

Нагадаємо, що встановити пам’ятник Тарасу Шевченку планують у цьому році до Дня незалежності в Чорнянці Таврійської громади Каховського району.

Олександр ПІТОЄВ

Джерело: newday.kherson.ua.

Прокоментуєте?

Оригінал статті на НСПУ: На Каховщині з’явився ще один пам’ятник Тарасові Шевченку

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

В Україні заснували премію імені журналіста і театрального критика Олега Вергеліса

Культурні діячі, журналісти, театрознавці та мистецькі оглядачі заснували Премію імені журналіста і театрального критика Олега Вергеліса, який пішов із життя рік тому.

Про ц

Оцифрували творчий архів Василя Стуса

26 тисяч сканів творчого архіву Василя Стуса оцифрували й описали. Про це повідомив на своєму сайті Стус.Центр.
Опрацювати матеріали вдалося за допомогою ґранту від SDK («Староміський Д

Карандєєв: Бібліотека – це простір, де поєднуються минуле, сучасне і майбутнє

Бібліотека – це простір, де поєднуються минуле, сучасне і майбутнє, заявляє т.в.о. міністра культури та інформаційної політики України Ростислав Карандєєв.

Як передає Укрінформ з посиланням на Мініст

У селах України працює лише дві книгарні – УІК

Переважна більшість книгарень в Україні зосереджена в обласних центрах та великих містах. Про це йдеться в переліку, укладеному Українським інститутом книги.
Загалом у перелікові станом

У Львові надрукували понад 600 книжок шрифтом Брайля

Львівський обласний осередок об’єднання «Українська спілка інвалідів – УСІ» завершує культурно-мистецький проєкт «Подолати минуле. Україна в подіях та особистостях», у межах якого шрифт

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"