На Дніпропетровщині вшанували Кобзаря

На Дніпропетровщині вшанували Кобзаря

Уже багато років верхньодніпровські поети й просвітяни відзначають день народження великого пророка й поета. Ось і нині, 9 березня цього року, на 14 день вторгнення путінських загарбників-рашистів на територію суверенної і незалежної України, ми зібралися біля пам’ятника Тарасові Григоровичу Шевченку.

Поклали квіти, заспівали Гімн України. З промовистим словом до присутніх звернувся Володимир Семисал, заступник голови Верхньодніпровської просвітянської організації.

Він звернув увагу учасників мітингу на нинішню складну ситуацію. Адже ворожі війська упиря Путіна не тільки намагаються загарбати нашу землю, а ще й бомбами та ракетами вбивають як дорослих мирних жителів, так і малят. Український же народ став стіною на захист Вітчизни.

Поети й просвітяни намагаються внести посильну лепту в справу оборони нашої держави.

Одні записалися до тероборони, інші плетуть маскувальні сітки. Поети ж намагаються словом підтримати захисників України.

Володимир Фоміч, місцевий поет, учасник бойових дій на сході України в 2017-18 рр., у складі 43 окремого мотопіхотного батальйону, декламував свої патріотичні твори.

Іван Демченко, поет, член НСЖУ, декламував спочатку полум’яні поезії Тараса Григоровича, а затим ознайомив присутніх із своїми новими віршами.

Автор цих рядків наголосив на тому, що Тарас Шевченко не тільки Великий Українець і Світоч Нації, а ще і її об’єднувач. Адже його пристрасні вірші гукають українців до бою з віковічним ворогом-московитом і об’єднують націю. І в тім, що майже весь народ зі зброєю в руках піднявся на захист України, а дехто ледь не голіруч дає відсіч так званим «асвабадітелям» і прихильникам «русскаво мира», є велика доля Кобзаря.

Євген Безус

Прокоментуєте?

Оригінал статті на НСПУ: На Дніпропетровщині вшанували Кобзаря

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

О котрій годині ви сідаєте за читання?

В довоєнні часи мені вдавалося почитати тільки дорогою на- з роботи. В шкільні та студентські роки читати вдавалося і вдома, і на навчанні, хоч щодня і щогодини (мабуть, частково, це через дефіцит друзів). Зараз, хоча

Види фентезі. Короткий огляд. Класичне Літрпг

Доброго ранку, дорогі читачі. Сьогодні у нас піджанр з якого власне і почався сам жанр (так, вийшов каламбур і все ж таки вважаю, що цей вид варто виділити окремо).

Класичне ЛітРпг

Головні умови:

1. герой точно знає, що

Знижка -25% + новини

Слава Україні!

Сьогодні діє знижка -25% на даний роман!

У тексті є:мажор, студенти гумор, незаймана героїня

Анотація до книги “Моє очкасте нещастя”

Все почалося з того, що мені час від часу доводиться бути феєю

Пропоную прочитати дану інформацію.

Сьогодні діє знижка на книгу – “Я буду зверху. Ти не проти?”

  Я буду зверху. Ти не проти?

Я вагітна від мого викладача. Від чоловіка, який викинув мене зі свого життя. Розтоптав.
Я навчилася жити без нього. Навчилася

Марія Морозенко. З Україною в серці

Бринить у кожнім серці Україна,Як промінь сонця в росяних стежках. Вдивляється у світ очима сина,Колоситься духмяно у стіжках.Гаями шелестить і вітровієм, Цвітінням саду, щебетом гаїв.Тремтить сльозою ч

Перейти до блогу

Нові автори

Софія Заяць

Мій роман піднімає декілька тем: 1 Тема сексуальних домагань , через чоловіків і призму винуватий сам. 2 Ціна людського життя. 3 Тема технологій за якими люди не бачать людей. В мому фентезі є 4 основних легенди які формують його кістяк. 1 Мору (малі деталі є в Арці Істина ангела , один з найулюбленіших персонажів бо […]

Тоня Твіст

м. Київ Письменниця, перекладачка, авторка освітніх програм в «Lucky Academy». Пише для дітей та дорослих. Також пише детективи. Випускниця літературних шкіл, курсів та академії детектива. Публікується під псевдонімом в різних літературних журналах та збірниках. Лавреатка та фіналістка багатьох літературних конкурсів, серед яких: міжнародний літературний конкурсу до Дня Студента, (Канів, 2019); міжнародний літературний конкурс «Коли наблизитися…» […]

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Денис Нарбут

Народився 13 березня 1985 року в м.Армянськ (АР Крим, Україна). Після смерті батька, переїхав з матір’ю та братом в м.Вознесенськ, Миколаївська обл. Публікуватися почав з 16 років у друкованих газетах, книгахзбірниках, альманахах у м.Вознесенськ та м.Миколаїв та інтернетпорталах України. Протягом тривалого часу писав мало. З середини 2020 року повернувся до активного написання віршів та публікацій. […]

Перейти до "Нові автори"