Найнеромантичніша авторка Букнет

Найнеромантичніша авторка Букнет

Найнеромантичніша авторка Букнет

Буду відверта. Я – не романтичний, а дуже меркантильний автор. На сайті я практично з моменту його запуску, з початку 2018 року. За цей час було написано більше чотирьох десятків творів. Переважно – оповідання. І мене зачіпає, коли кажуть, що авторки тут сублімують, а їх писанина не що інше як власні вологі фантазії про ідеальні стосунки.

Ще я багатожанрова. Моя творчість не обмежується лише одними любовними романами. Але якщо комусь цікаво, що з написаного подобається мені більше – зазирніть на мою сторінку. Там де менше прочитань, те і було написано з більшим задоволенням.

Коли на сусідній платформі стартував конкурс ЛІТРПГ я без роздумів почала публікувати твір там. Він називається Ирий 2.0. І я не скажу, що писати РПГ складніше, ніж любовні романи. Бо що один, що інший жанр – жонглювання відомими термінами і словами. 

Я не вважаю, що мої  твори мають якусь виключну літературну цінність. І не поділяю думку, що якщо писати, то обовязково  – шедевр. Писати треба те, що будуть читати всі. А не якісь обрані цінителі. З цих підстав рідко приймаю участь в літературних конкурсах. бо на них треба писати спешали, які навряд чи зайдуть більшості.

Якщо порівнювати мою творчість з кулінарією, то я готую котлети і картолю. Звісно, іноді цікаво зазирнути в ресторан молекулярної кухні і зіїсти кристали мяса з буряковим піском приправлені паром із відвару осьминогів. Але потім все одно захочеться голубців і борщу. 

А яка мотивація писати у вас? Чи поділяєте ви думку, що треба орієнтуватися на читача?

Оригінал статті на Букнет: Найнеромантичніша авторка Букнет

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Одеса, Івано-Франківськ, Дніпро, Вінниця й Чернівці — які нові книгарні можна відвідати не в столиці

В Україні відкрилися нові книгарні: «Книгарня Є» у Вінниці й Івано-Франківську, книгарні-кав’ярні Старого Лева в Івано-Франківську й Одесі, «Вперта коза» у Дніпрі, «Книгарня артефактів»

Видавці й книгорозповсюджувачі: Піратство не зменшилось

Під час публічного обговорення підсектора книговидання та книгорозповсюдження, що організував проєкт RES-POL спільно з Українським інститутом книги, розгорнулася дискусія щодо піратства

Фільм Ірини Цілик «Я і Фелікс» — відтепер на стримінгових сервісах

Фільм «Я і Фелікс» режисерки Ірини Цілик вийшов в онлайн прокат на стримінгових сервісах Netflix, Megogo, Sweet.TV і Київстар ТБ. Про це повідомила режисерка фільму на своїй фейсбук-сто

Після ракетної атаки по Харкову кількість замовлень у Vivat зросла вчетверо

Після оголошення про підтримку харківського видавництва Vivat, чиї книжки були знищені під час російської ракетної атаки на друкарню Factor Druk, українці вчетверо збільшили зам

Книжки Катерини Міхаліциної і Сашка Дерманського переклали словацькою і англійською

У Словаччині вийшла друком книжка Катерини Міхаліциної з ілюстраціями Грасі Олійко «Яків та мокрий вечір». Про це письменниця повідомила на своїй фейсбук-сторінці.
У Словаччині книжка в

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"