Міська рада Одеси після консультацій із МКІП документує воєнні злочини росіян…

Міська рада Одеси після консультацій із МКІП документує воєнні злочини росіян…

Одеська міськрада після консультацій із фахівцями Міністерства культури та інформаційної політики забезпечує первинну фіксацію стану будівель після ракетної атаки, а також документування воєнних злочинів росіян.

Про це в Телеграмі повідомив очільник МКІП Олександр Ткаченко.

«Жахливий обстріл Одеси російськими окупантами. Зруйнований Спасо-Преображенський собор в центрі Одеси, Будинок вчених, житлові будинки, портова інфраструктура. Центр Одеси знаходиться під охороною ЮНЕСКО. Але терористів це не хвилює, тому що покарання від міжнародної організації досі немає», — наголосив міністр.

За словами Ткаченка, міська рада Одеси після консультацій із фахівцями МКІП забезпечує первинну фіксацію стану будівель, а також документування воєнних злочинів росіян.

За даними Нацполіції, поранено 22 людини, з них – 4 дитини. Одна людина загинула, зазначив він.

«Не буде прощення, виправдання та обовʼязково буде кара росії», — підкреслив Ткаченко.

Як повідомляв Укрінформ, вночі 20 липня внаслідок російської атаки були пошкоджені будівлі низки музеїв у Одесі та повністю знищена щонайменше одна пам‘ятка в Миколаєві. У МКІП підготували лист до ЮНЕСКО з описом пошкоджень. Ткаченко закликав ЮНЕСКО переосмислити роль рф у керівних органах організації.

22 липня очільник МКІП повідомив, що ЮНЕСКО засудила російську атаку на буферну зону об’єкта Всесвітньої спадщини «Історичний центр Одеси».

Вночі 23 липня російські загарбники для чергового удару по Одеській області застосували 19 ракет різних типів.

Фото з Telegram Ткаченка

ukrinform.ua

Прокоментуєте?

Оригінал статті на НСПУ: Міська рада Одеси після консультацій із МКІП документує воєнні злочини росіян…

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

У селах України працює лише дві книгарні – УІК

Переважна більшість книгарень в Україні зосереджена в обласних центрах та великих містах. Про це йдеться в переліку, укладеному Українським інститутом книги.
Загалом у перелікові станом

Незламні бібліотеки і синергія перемоги: як святкують День бібліотек в умовах війни

30 вересня в Україні традиційно відзначають День бібліотек. Щороку бібліотекарі вигадують нові формати святкувань. 2019 року Українська бібліотечна асоціація разом з Українським інститу

Наталя Талалай. Мій Памук

За даними турецького видавництва «Yapı Kredi Yayınları», де виходять друком твори Орхана  Памука, станом на 2021 рік Памук написав двадцять три книжки і отримав безліч міжнародних літературних премій —

Щодо Спартака Субботи відкрили кримінальне провадження

Шевченківське управління поліції Головного управління Національної поліції в Києві проводить досудове розслідування щодо факту можливих протиправних дій з боку блогера, автора книжки «П

Визначений лавреат Всеукраїнської літературної премії імені Романа Гамади

25 вересня, напередодні 64-ої річниці від дня народження українського письменника, сходознавця і перекладача Романа Гамади у залі Інституту Франкознавства Львівського Національного університету імені

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"