Мій рік на Букнет! Святкові промокоди!

Мій рік на Букнет! Святкові промокоди!

Мій рік на Букнет! Святкові промокоди!

Привіт, мої чудові! Репетирувати свято я почала ще в четвер, виклавши новинку «Ген альфи», але саме сьогодні виповнився один рік, як я, склавши свої історії у валізку, прийшла на Букнет, з наміром поділитися ними з читачами та написати нові.

 Як це було? До біса важко, але цікаво, життя завжди вчить чомусь новому. Були моменти і страшного відчаю, бо я доволі емоційна жінка, але була й радість. І радості було більше) По своїй натурі я впертий трудоголік)) але я шалено закохана в свої історії, в сам процес написання та народження книги.

Свій пост я хочу присвятити саме Вам, моїм читачам. Хочу висловити Вам свою вдячність та подумки обійняти кожного. Я лише сплітаю слова, складаючи з них історії, а от Ви вкладаєте в них душу! Так-так, саме Ви володієте даром їх оживляти, уявляючи собі образи героїв, пропускаючи їх крізь своє серце, залишаючи з ними свою частинку. І для автора це найцінніше! Тому Вам моє щиросердне ДЯКУЮ та низький уклін, за Вашу підтримку, за підпис на мою сторінку, зірочки та нагороди, за Вашу довіру та теплі душевні коментарі! Сподіваюсь, що разом з Вами ми проживемо ще багато вибухових та емоційних історій кохання!

На честь свята, сьогодні я хочу розіграти промокоди.

П’ять промокодів до книги «Фатальна зустріч»!

П’ять промокодів до книги «Північні примари»!

Та два промокоди до книги «Синдром другого шансу»!

Обов’язкові умови для участі в розіграші:

Бути підписаним на мою авторську сторінку на Букнеті.
Залишити в коментарях «+» та написати до якої книги бажаєте отримати промокод.

Результати розіграшу будуть оголошені завтра (25.05) о 21:00!

Бажаю всім удачі, гарного настрою та доброго дня!

З любов’ю та повагою, Ваша Лаванда Різ!

 

Оригінал статті на Букнет: Мій рік на Букнет! Святкові промокоди!

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Зустрілися два береги

Намагаюсь присвоїти статус “завершено” – нічого не виходить. Можна якось домовитись із адміністрацією, щоб це зробити?

Українські письменники візьмуть участь у Міжнародному фестивалі Аґнона

21-23 червня у Єрусалимі відбудеться Перший Міжнародний фестиваль, присвячений пам’яті Нобелівського лауреата Шмуеля Йосефа Аґнона. Програму фестивалю оприлюднили на сайті Book Forum.
Ф

У Польщі заснували Міжнародну премію за книжки на історичну тематику

У Польщі заснували Міжнародну премію імені Вітольда Пілецького. Заявки на її здобуття приймають до 27 червня, − про це повідомили на сайті Інституту Вітольда Пілецького.
Заснування щорі

Поетика падіння: куди зник герой коміксу «У м’яті»?

Борис Філоненко. Антон Рєзніков. Данил Штангеєв. У м’яті. – Київ: IST Publishing, 2020 – 64 с.
Якщо ви стежите за українським коміксовим ринком уже досить давно – маєте пам’ятати ті час

В Івано-Франківську відкрили виставку до 130-річчя Євгена Коновальця

14 червня, у день народження голови Проводу ОУН Євгена Коновальця, голова обласної ради Олександр Сич підписав розпорядження Про нагородження ювілейною відзнакою «130 років Євгену Коновальцю». Такі меда

Перейти до блогу

Нові автори

Обиденна Марія

Обиденна Марія – письменниця, авторка науково-популярних праць, перекладачка. Народилась у місті Чернігові. Закінчила Чернігівський національний педагогічний університет ім. Т.Г. Шевченко за фахом історія, англійська мова та література. У Київському Міжнародному Університеті отримала ступінь магістра за спеціальністю англійська філологія. Мешкає у місті Києві. 15 років працює перекладачкою, авторкою науково-популярних та публіцистичних статей. Пише прозові твори і […]

Маргарита Проніна

Авторка двох романів: «Звичайна» 2015р. та «Закони дива» 2020р. Дехто називає мій основний жанр “інтелектуальна жіноча проза”. Веду невелику community для письменників: I.Publish та групу на ФБ «Як написати книгу?» – для мотивації молодих авторів та перших кроків у сфері літератури. Також є співаторкою збірки “Приготуй мені гарячого глінтвейну”. Замовити книги та поспілкуватися запрошую в […]

Zoriána Bezodnia Кількість робіт: 1 Тетяна Зінченко

Я – Тетяна Зінченко, журналістка, фольклористка, за другою освітою – психолог. Маю збірку поезій “Твоя щаслива пора року”, готується до виходу роман у новелах.

Сергій Ущапівський

Посилання на мій авторський сайт: poeziya-dushi.com Посилання на авторську сторінку в Фейсбук: Ushchapivskyi.Serhii Посилання на сторінку в Інстаграм: ushchapivskyi.serhii

Перейти до "Нові автори"