Мій рік на Букнет! Святкові промокоди!

Мій рік на Букнет! Святкові промокоди!

Мій рік на Букнет! Святкові промокоди!

Привіт, мої чудові! Репетирувати свято я почала ще в четвер, виклавши новинку «Ген альфи», але саме сьогодні виповнився один рік, як я, склавши свої історії у валізку, прийшла на Букнет, з наміром поділитися ними з читачами та написати нові.

 Як це було? До біса важко, але цікаво, життя завжди вчить чомусь новому. Були моменти і страшного відчаю, бо я доволі емоційна жінка, але була й радість. І радості було більше) По своїй натурі я впертий трудоголік)) але я шалено закохана в свої історії, в сам процес написання та народження книги.

Свій пост я хочу присвятити саме Вам, моїм читачам. Хочу висловити Вам свою вдячність та подумки обійняти кожного. Я лише сплітаю слова, складаючи з них історії, а от Ви вкладаєте в них душу! Так-так, саме Ви володієте даром їх оживляти, уявляючи собі образи героїв, пропускаючи їх крізь своє серце, залишаючи з ними свою частинку. І для автора це найцінніше! Тому Вам моє щиросердне ДЯКУЮ та низький уклін, за Вашу підтримку, за підпис на мою сторінку, зірочки та нагороди, за Вашу довіру та теплі душевні коментарі! Сподіваюсь, що разом з Вами ми проживемо ще багато вибухових та емоційних історій кохання!

На честь свята, сьогодні я хочу розіграти промокоди.

П’ять промокодів до книги «Фатальна зустріч»!

П’ять промокодів до книги «Північні примари»!

Та два промокоди до книги «Синдром другого шансу»!

Обов’язкові умови для участі в розіграші:

Бути підписаним на мою авторську сторінку на Букнеті.
Залишити в коментарях «+» та написати до якої книги бажаєте отримати промокод.

Результати розіграшу будуть оголошені завтра (25.05) о 21:00!

Бажаю всім удачі, гарного настрою та доброго дня!

З любов’ю та повагою, Ваша Лаванда Різ!

 

Оригінал статті на Букнет: Мій рік на Букнет! Святкові промокоди!

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

В Україні заснували премію імені журналіста і театрального критика Олега Вергеліса

Культурні діячі, журналісти, театрознавці та мистецькі оглядачі заснували Премію імені журналіста і театрального критика Олега Вергеліса, який пішов із життя рік тому.

Про ц

Оцифрували творчий архів Василя Стуса

26 тисяч сканів творчого архіву Василя Стуса оцифрували й описали. Про це повідомив на своєму сайті Стус.Центр.
Опрацювати матеріали вдалося за допомогою ґранту від SDK («Староміський Д

Карандєєв: Бібліотека – це простір, де поєднуються минуле, сучасне і майбутнє

Бібліотека – це простір, де поєднуються минуле, сучасне і майбутнє, заявляє т.в.о. міністра культури та інформаційної політики України Ростислав Карандєєв.

Як передає Укрінформ з посиланням на Мініст

У селах України працює лише дві книгарні – УІК

Переважна більшість книгарень в Україні зосереджена в обласних центрах та великих містах. Про це йдеться в переліку, укладеному Українським інститутом книги.
Загалом у перелікові станом

У Львові надрукували понад 600 книжок шрифтом Брайля

Львівський обласний осередок об’єднання «Українська спілка інвалідів – УСІ» завершує культурно-мистецький проєкт «Подолати минуле. Україна в подіях та особистостях», у межах якого шрифт

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"