Міжнародний конкурс книжкових обкладинок для початківців оголосив переможців

Міжнародний конкурс книжкових обкладинок для початківців оголосив переможців

Конкурс книжкового дизайну Cover Design Award оголосив переможців 2024 року. Про це повідомляється на сайті видавництва Penguin Books, що організовує конкурс.

Серед 1800 заявок журі обрали переможців у трьох категоріях: дитяча література, художня література і нон-фікшн.

 

Дитяча література 

 

«Місто викраденої магії» Назнін Ахмед Патака

 

Дизайн: Шарлотта Дженнінгс

 

 

«Це дуже заслужена перемога за дуже майстерний дизайн. Розумне використання кольорів і продуманий баланс між численними ілюстративними елементами поєднуються, щоб створити яскраву і привабливу обкладинку, яка відкриває світ всередині книжки. Розвиток від початкової подачі до фінального дизайну був дуже добре виконаний, демонструючи сильне дизайнерське око як для ілюстрації, так і для типографії», — зазначила артдиректорка Penguin Random House Children’s Анна Біллсон.

Художня література

 

«Дейзі Джонс і The Six» Тейлора Дженкінса Ріда 

 

Дизайн: Каді Райнд

 

 

«Цей дизайн є гідним переможцем — він виділявся з першого погляду на конкурсні роботи. Є впевненість у використанні шрифтів і кольору, яке відображає і розвиває відсилання до естетики 1970-х років, і спогади Каді про сімейні автомобільні подорожі під музику її батька, таку як Eagles і Джоні Мітчелл, дійсно здаються прониклими в автентичність, але водночас це сучасний резонанс дизайну», — наголосив артдиректор Transworld Річард Огл.

Нон-фікшн

 

«Атомні звички» Джеймса Кліра 

 

Дизайн: Джордж Гріффітс

 

 

«Це красиво нашарований, добре продуманий дизайн, який тонко натякає на розповідь про зміни і звички. Нам сподобалося, як Джордж поєднав колаж із цією темою, щоб досягти виняткового і жанрово гнучкого дизайну. Достойний переможець», — зауважив  артдиректор, Penguin General Річард Брейвері.

 

Cover Design Award — премія для початківців дизайнерів й ілюстраторів у Великій Британії, що організовує видавництво Penguin Books. Участь можуть брати повнолітні дизайнери й ілюстратори, які ще не мали значного досвіду на оплачуваній творчій посаді.

 

Як повідомлялося, конкурс книжкового дизайну Best Book Design from all over the World оголосив переможців 2024 року.

 

 

Чільне фото: сайт видавництва Penguin Books

Оригінал статті на Suspilne: Міжнародний конкурс книжкових обкладинок для початківців оголосив переможців

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

У Чернігові відтепер є вулиці Олени Пчілки і Левка Лук’яненка

Депутати Чернігівської міської ради проголосували за перейменування 35 вулиць і провулків у місті. Про це повідомило інтернет-видання «Сіверщина».
Відтепер у місті з’явилися вулиці на ч

У Харкові пропонують назвати одну зі станцій метро на честь Василя Стуса

Активісти проєкту «Деколонізація. Україна» запропонували нові назви для п’яти станцій харківського метрополітену. Про це повідомили на фейсбук-сторінці проєкту.
Серед запропонованих пер

У червні в Україні зафіксували 13 випадків порушення свободи слова

У червні експерти Інституту масової інформації зафіксували в Україні 13 випадків порушень свободи слова, відповідальність за 2 з них — на росії. Про це свідчать дані щомісячного монітор

«Щиро — автор»: як українські письменники зберігають автографи колег

Деякі люди цінують книжки не лише через їхній зміст і наповнення важливою або цікавою інформацією, а визнають видання як мистецький артефакт. Часто ключову роль в особливому  сприйнятті

Фестиваль «Фронтера» оголосив програму заходів

IV Міжнародний літературний фестиваль «Фронтера» у Луцьку оголосив програму заходів. Про це повідомляє прес-служба фестивалю.
Фестиваль відбудеться 27-28 липня в Музейному просторі «Око

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"