Мобільний книжковий додаток почав кампанію добору українських видань

Мобільний книжковий додаток почав кампанію добору українських видань

Додаток із коротким змістом книжок Headway запускає проєкт із збільшення присутності українських авторів у ньому. Про це Читомо повідомили організатори проєкту.

Протягом року в додатку з’являться перекази та головні ідеї 30 книжок (самарі) українських авторів. Долучитись до вибору нових видань можна через онлайн-голосування за книжки зі списку чи додавши власну рекомендацію. У переліку запропонованих авторів − Ростислав Семків, Оксана Забужко, Ліна Костенко, Олександр Михед, Сергій Жадан та інші. Крім того, у ньому видання нонфікшну, бізнесові.

 

Команда розробників, райтерів, редакторів та акторів озвучування створять самарі книжок, виданих в Україні з моменту відновлення її незалежності. Контент буде доступним користувачам застосунку Headway з усього світу англійською та іспанською мовами у текстовому та аудіоформаті. Розробники мають на меті популяризувати сучасну українську літературу у світі та допомогти людям з різних країн розвиватися з її допомогою. Проєкт «Зростай з Україною» (#GrowWithUkraine) присвячений 30-ій річниці Незалежності України.

 

«Українці створюють унікальні продукти та проєкти, пишуть дивовижні книги. Ми хочемо, щоби більше людей у світі дізнавались про Україну через українських авторів та навчались завдяки їхнім ідеям», − прокоментував СЕО Headway Антон Павловський.

 

Headway − це освітній мобільний додаток, що дозволяє прочитати чи прослухати книжку за 15 хвилин. У ньому зібрані короткий зміст та інсайти понад тисячі нонфікшн видань англійською та іспанською мовами. Він став найпопулярнішим у світі в ніші самарі за кількістю завантажень. У середньому до нього приєднується близько 500 тисяч користувачів щомісяця. Додаток завантажили понад 7 мільйонів користувачів зі 140 країн світу, зокрема США, Британії, Індії та Канади.

 

Нагадаємо, минулого року створили українську мобільну платформу Lingart, де можна прочитати чи прослухати книжки. Цього року створили цифрову бібліотеку Librarius.

Оригінал статті на Suspilne: Мобільний книжковий додаток почав кампанію добору українських видань

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Люди – слабкі (+тест на уважність)

– Хто ці вони? – страх минув, роздратування чоловіка наростало. В нього були набагато нагальніші проблеми, ніж розбиратися у дивакуватості інших людей.

– Вони,- сказав лікар і тикнув у небо. Ділліх хотів сказати ущипливо,

Життєве

зі збірки поезій “Маяк”

Світло струменіє,
Тиха вітру мова,
Неба синь темніє,
Вікон рам будова.

Вечір за порогом,
Обрій красять хмари.
Підеш далі… «З Богом!» —
Серця смисл ударів…

Скрізь дива лічити,
Диханням

Всіх врятує світанок

Колись давно я писала блог з обіцянкою витягнути на світ божий запилений образ романтичного вампіра. 

Почитати мої давнішні роздуми можна тут 

І як би я не іронізувала над сюжетом таких книг чи самим образом кропивців,

Коректор текстів

Часто отримую скарги на грамотність своїх текстів. Ця проблема моя відома. Але маю думку віддати свої тексти коректору. Хто має досвід? Поділіться нюансами, що по чому і т.п.

“В горі та радості”. Річниця та фотоекскурсія.

Вітаю всіх авторів та читачів!

Загалом я ніколи не відзначала ніяких дат, річниць на Букнет, але сьогодні чомусь звернула увагу, що моєму експерименту в детективному жанрі “В горі та радості” рівно два роки та один

Перейти до блогу

Нові автори

Ірина Каспрук

Я – Ірина Каспрук. Поетеса, авторка поетичної збірки “Вплітаючи квіти у своє волосся”. Друзі часто називають мене Сонячна, тому більше моєї поезії ви знайдете у соцмережах за #sonyachna. Детальніше ознайомитись з моєю творчістю можна ось тут : https://www.facebook.com/irkaspruk/

Камелія Кількість робіт: 8 Обиденна Марія

Обиденна Марія – письменниця, авторка науково-популярних праць, перекладачка. Народилась у місті Чернігові. Закінчила Чернігівський національний педагогічний університет ім. Т.Г. Шевченко за фахом історія, англійська мова та література. У Київському Міжнародному Університеті отримала ступінь магістра за спеціальністю англійська філологія. Мешкає у місті Києві. 15 років працює перекладачкою, авторкою науково-популярних та публіцистичних статей. Пише прозові твори і […]

Маргарита Проніна

Авторка двох романів: «Звичайна» 2015р. та «Закони дива» 2020р. Дехто називає мій основний жанр “інтелектуальна жіноча проза”. Веду невелику community для письменників: I.Publish та групу на ФБ «Як написати книгу?» – для мотивації молодих авторів та перших кроків у сфері літератури. Також є співаторкою збірки “Приготуй мені гарячого глінтвейну”. Замовити книги та поспілкуватися запрошую в […]

Zoriána Bezodnia Кількість робіт: 1 Перейти до "Нові автори"