Мобільний книжковий додаток почав кампанію добору українських видань

Мобільний книжковий додаток почав кампанію добору українських видань

Додаток із коротким змістом книжок Headway запускає проєкт із збільшення присутності українських авторів у ньому. Про це Читомо повідомили організатори проєкту.

Протягом року в додатку з’являться перекази та головні ідеї 30 книжок (самарі) українських авторів. Долучитись до вибору нових видань можна через онлайн-голосування за книжки зі списку чи додавши власну рекомендацію. У переліку запропонованих авторів − Ростислав Семків, Оксана Забужко, Ліна Костенко, Олександр Михед, Сергій Жадан та інші. Крім того, у ньому видання нонфікшну, бізнесові.

 

Команда розробників, райтерів, редакторів та акторів озвучування створять самарі книжок, виданих в Україні з моменту відновлення її незалежності. Контент буде доступним користувачам застосунку Headway з усього світу англійською та іспанською мовами у текстовому та аудіоформаті. Розробники мають на меті популяризувати сучасну українську літературу у світі та допомогти людям з різних країн розвиватися з її допомогою. Проєкт «Зростай з Україною» (#GrowWithUkraine) присвячений 30-ій річниці Незалежності України.

 

«Українці створюють унікальні продукти та проєкти, пишуть дивовижні книги. Ми хочемо, щоби більше людей у світі дізнавались про Україну через українських авторів та навчались завдяки їхнім ідеям», − прокоментував СЕО Headway Антон Павловський.

 

Headway − це освітній мобільний додаток, що дозволяє прочитати чи прослухати книжку за 15 хвилин. У ньому зібрані короткий зміст та інсайти понад тисячі нонфікшн видань англійською та іспанською мовами. Він став найпопулярнішим у світі в ніші самарі за кількістю завантажень. У середньому до нього приєднується близько 500 тисяч користувачів щомісяця. Додаток завантажили понад 7 мільйонів користувачів зі 140 країн світу, зокрема США, Британії, Індії та Канади.

 

Нагадаємо, минулого року створили українську мобільну платформу Lingart, де можна прочитати чи прослухати книжки. Цього року створили цифрову бібліотеку Librarius.

Оригінал статті на Suspilne: Мобільний книжковий додаток почав кампанію добору українських видань

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

90-ті, нульові й непокаране зло у романі «Хазяїн» Маркіяна Камиша

Маркіян Камиш — добре відомий читацькій спільноті як сталкер і автор романів про Чорнобильську зону. У його новій книзі «Хазяїн» не буде Чорнобиля, але будуть ландшафти української Півн

У Харкові перейменували вулиці на честь Семенка, Йогансена й Ушкалова

У Харкові перейменують 48 вулиць та 3 станції метрополітену. Про це повідомили на сайті Харківської міської обласної адміністрації.
На мапі Харкова будуть зокрема такі вулиці:

 вул. Гр

У Києві музей Булґакова знову облили червоною фарбою

19 липня будівлю Київського літературно-меморіального музею Булґакова облили червоною фарбою. Про це музей повідомив на своїй фейсбук-сторінці.
«Замість поваги до закону, участі у грома

Завдяки проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати 20 тисяч книжок

У межах всеукраїнського проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати близько 20 тисяч книжок для поповнення бібліотек та створення мобільних книжкових куточків у 6 деокупованих

У Мелітополі росіяни незаконно утримують журналістку Ірину Левченко

Журналістку з Мелітополя Ірину Левченко незаконно утримують в одній з катівень у місті. Про це повідомило медіа «Новини Приазовʼя».
За словами сестри журналістки Олени Руденко, Ірину дв

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"