ЛітАкцент зупиняє свою роботу

ЛітАкцент зупиняє свою роботу

Український літературно-критичний портал «ЛітАкцент» призупиняє свою діяльність. Про це повідомила головна редакторка сайту Ірина Троскот у своєму Facebook. 

«13 років щоденної роботи літературно-критичного порталу, заснованого тоді, коли ще жодного схожого видання в мережі не було, — думаю, не найгірший результат», — розповіла головна редакторка. 

 

Наразі не відомо, чи продовжать підтримку сторінок у соціальних мережах. 

 

З початку 2021 року літературний портал не мав фінансування. Команда ресурсу оголосила збір коштів і мала можливість певний час проплачувати хостинг. 

 

«Водночас зараз є значно актуальніші потреби. Ні, я не про те — література завжди на часі. Але нині із захватом спостерігаю, як зростають колеги, й переконана, що їм вдасться зробити неймовірно багато вартісного й хорошого», — додала Троскот. 

 

«ЛітАкцент» започаткований восени 2007 професором Києво-Могилянської академії Володимиром Панченком за сприяння видавництво «Темпора» і її головної редакторки Юлії Олійник.

На порталі публікували рецензії та огляди українських оригінальних і перекладних видань, репортажі з подій, інтерв’ю з персоналіями тощо.

 

За 13 років на сайті були опубліковані близько 1 тис. 300 рецензій та близько 400 інтерв’ю, а також чимало інших за жанром статей, загальна кількість яких наближається до 18 тис. 

 

Видання щорічно присуджувало літературну премію «ЛітАкцент року».

 

Нагадаємо, що раніше «ЛітАкцент» переформатували сайт через проблему фінансування. На певний час «ЛітАкцент» відмовиться від новин та великої кількості колишніх рубрик. Натомість залишиться дві рубрики: рецензії на книжки сучасних українських письменників і «20-ті LIVE із Яриною Цимбал».

 

Як відомо, друкована газета «День» призупиняє вихід, проте сайт не перестає працювати. 

Оригінал статті на Suspilne: ЛітАкцент зупиняє свою роботу

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Хто написав радіодиктант національної єдності-2023 без помилок?

Суспільне Мовлення назвало переможців радіодиктанту національної єдності 2023 року, що відбувся 27 жовтня. Про це повідомили на сайті Українського радіо.
Дві переможниці не припустилися

Звіт PISA-2022: українські учні відстають у читанні на 2,5 роки

Організація економічного співробітництва і розвитку (ОЕСР) оприлюднила результати міжнародного дослідження PISA, зокрема і щодо України. Про це повідомили на сайті Міністерства освіти й

Склали перелік письменників і перекладачів, загиблих через російсько-українську війну

Письменниця, парамедикиня добровольчого медичного батальйону «Госпітальєри» Олена Герасим’юк уклала список письменників та перекладачів, які загинули або померли через війну росії проти

У мережі стверджують, що в росії перевидадуть книжку української письменниці Наталії Щерби

Як повідомила на своїй фейсбук-сторінці письменниця Оля Русіна, російський книжковий блог анонсував перевидання серії «Часодії» української підліткової фентезі-письменниці Наталії Щерби

НАДРУКОВАНЕ ЧИСЛО 11 (355, листопад 2023) «УКРАЇНСЬКОЇ ЛІТЕРАТУРНОЇ ГАЗЕТИ»

Мотто номера: «ГАРАНТІЯ МИРУ: ЗАКОПАТИ СОКИРУ ВІЙНИ РАЗОМ З ВОРОГОМ» (Станіслав Єжи ЛЄЦ)З матеріалами газети можна ознайомитися на сайті litgazeta.com.uaПередплатіть «Українську літературну газету» на 2

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"