Люблю своїх читачів!❤️ Флешмоб #своЇ

Люблю своїх читачів!❤️ Флешмоб #своЇ

Люблю своїх читачів!❤️ Флешмоб #своЇ

Привіт, друзі! )

Тішуся, що вас вже так багато – понад 350! Дуже ціную кожного з вас та радію, що ви у мене є. І хоч переважна більшість з вас не любить коментувати та читає мовчки, але я дуже вдячна вам за те, що ви знаходите час на мою творчість. Саме ви, любі мої читачі, є тим невичерпним джерелом творчого натхнення, без якого неможливо написати жодного рядочка книги!

Письменництво не є моїм основним заняттям, це лише хоббі. Я маю основну роботу, графік якої можу підлаштовувати під себе. Але це все одно робота, яку потрібно виконувати вчасно і якій я присвячую більшу частину свого часу по буднях. А написанням книг займаюся переважно ввечері, інколи зранку (особливо влітку, бо зранку не так спекотно) та інколи на вихідних.

Саме ваша підтримка, друзі, дає мені сили на те, щоб знову відкривати ноутбук вечорами після активного, напруженого робочого дня та писати нові глави. Іноді цей процес у мене триває до пізньої ночі )) Але як же приємно публікувати нову главу та бачити в статистиці прочитань, що десятки людей одразу ж починають її читати! Це неперевершене відчуття, друзі! І завдяки вам я переживаю його щоразу, коли додаю продовження до книги. ))

Як я вже казала, більшість із вас читає мовчки. І я, певною мірою, вас розумію. В скаженому темпі сучасного життя важко знайти вільну хвилинку, щоб написати коментар. Але я безмежно вдячна тим, хто все ж таки коментує. 

Добре пам’ятаю своїх перших активних читачок на Букнеті – Ліну Назарук, Оксану Жезло Штих, Ludmila Ivanitskay, Олену Когут.

Згодом ми почали спілкуватися у коментарях з Nadia Gorinchin, Iryna Mykolayivna Duduk, Лесею Томяк, Mariana Smeruk, Любов Віщак Кропива, Iruna Nimak – дівчатка, я так полюбила читати відгуки кожної з вас! ))

За останні декілька місяців до активного коментування долучилися Наталія, Іванна Дутко та Анна Багирова – квіточки мої, ви навіть не уявляєте, як мене тішить, що ви так активно ділитеся своїми емоціями від кожної глави! ))

Окрема подяка тим, хто дарує нагороди моїм творам – Наталья Бибикова, Iryna Mykolayivna Duduk, Оксана, Наталія Лещенко, Ната, Оксана Палій, Iruna Nimak, Maryana Wyspyanska, Антонина Бондарь, Орися Войтів та багато-багато інших )) Дівчата, я на сьомому небі від щастя, що ви так високо цінуєте мою творчість! ))

І звісно, що більшість авторів Букнету одночасно теж є читачами. Бо ми читаємо твори одне одного – це цікаво, допомагає розслабитися, переключитися, подивитися на стиль письма інших авторів. Неймовірно радію, що зустріла тут талановитих авторок, з якими ми іноді спілкуємося на Букнеті та за його межами – Стася Павлів, Аделіна Янг, Лаванда Різ, Каміла Дані, Ерін Кас, Анна Харламова та інші. Дівчата, я із величезним задоволенням читаю ваші твори і знаю, що ви теж читаєте мої. Це дуже приємно! ))

Любі мої читачі, кожен з вас для мене унікальний та неповторний. Всі ви різні, але за цей неповний рік, який я провела на Букнеті, ви стали мені близькими.

Кожен із вас для мене дійсно “свій”! 

Дякую, що ви у мене є, за вашу увагу до моєї творчості! Щиро бажаю кожному з вас всього найкращого та намагатимусь і надалі тішити вас романтичними історіями!

Естафету передаю всі охочим авторам та авторкам, які мають бажання приєднатися до цього чудового флешмобу! ))

Гарного вам вечора, друзі, цікавих книг та яскравих емоцій! 

 

Ваша Оксана Мрійченко! ❤️ 

Оригінал статті на Букнет: Люблю своїх читачів!❤️ Флешмоб #своЇ

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Новинка!!! Знижка!!! Подарунки!!!!!

Мої любі,у мене стартувала НОВИНКА!!!!

Мега гаряча!! Емоційна!! Буду дуже вдячна вам за вашу підтримку!!!!

Безневинна для Звіра

– Дівчина тепер моя! – Накриває мене своєю похмурою тінню.

– Прошу … не потрібно …, – намагаюся

У Львові вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні

16 липня у Львові біля Меморіалу Героїв Небесної Сотні вшанували пам’ять семи учасників Революції Гідності, Героїв Небесної Сотні, мешканців Львівщини, які народилися у червні та липні. Про це повідомля

Блаженний лик

(мініатюра рукопису книги “Відлуння”)

Вже скоро… прочиняються двері минущого і зникає грань цьогосвітньої присутності. Поринаючи у води кришталевих озер, які сповнюють ключі-джерела дивини творення однієї душі

Анонс новинки – “Пограємо?”

Любі читачі,

хочу сказати, що завтра (точніше – вже сьогодні вночі) вийде моя нова книжечка – 

❤️ “Пограємо?” ❤️

Лишу вам трохи інформації, щоб ви змогли вже ознайомитися з нею:

 

 

Анотація:
Він

Новини та Новинка!

Всіх вітаю! Незабаром буде закінчення історії Марі та Дена! Так-так! Не Алекса, бо він показав своє справжнє обличчя! Іноді лиходії не такі, якими ми бачимо відразу!

“Все одно вона вже вважає мене лиходієм.

Перейти до блогу

Нові автори

Обиденна Марія

Обиденна Марія – письменниця, авторка науково-популярних праць, перекладачка. Народилась у місті Чернігові. Закінчила Чернігівський національний педагогічний університет ім. Т.Г. Шевченко за фахом історія, англійська мова та література. У Київському Міжнародному Університеті отримала ступінь магістра за спеціальністю англійська філологія. Мешкає у місті Києві. 15 років працює перекладачкою, авторкою науково-популярних та публіцистичних статей. Пише прозові твори і […]

Маргарита Проніна

Авторка двох романів: «Звичайна» 2015р. та «Закони дива» 2020р. Дехто називає мій основний жанр “інтелектуальна жіноча проза”. Веду невелику community для письменників: I.Publish та групу на ФБ «Як написати книгу?» – для мотивації молодих авторів та перших кроків у сфері літератури. Також є співаторкою збірки “Приготуй мені гарячого глінтвейну”. Замовити книги та поспілкуватися запрошую в […]

Zoriána Bezodnia Кількість робіт: 1 Тетяна Зінченко

Я – Тетяна Зінченко, журналістка, фольклористка, за другою освітою – психолог. Маю збірку поезій “Твоя щаслива пора року”, готується до виходу роман у новелах.

Сергій Ущапівський

Посилання на мій авторський сайт: poeziya-dushi.com Посилання на авторську сторінку в Фейсбук: Ushchapivskyi.Serhii Посилання на сторінку в Інстаграм: ushchapivskyi.serhii

Перейти до "Нові автори"