Люблю своїх читачів!❤️ Флешмоб #своЇ

Люблю своїх читачів!❤️ Флешмоб #своЇ

Люблю своїх читачів!❤️ Флешмоб #своЇ

Привіт, друзі! )

Тішуся, що вас вже так багато – понад 350! Дуже ціную кожного з вас та радію, що ви у мене є. І хоч переважна більшість з вас не любить коментувати та читає мовчки, але я дуже вдячна вам за те, що ви знаходите час на мою творчість. Саме ви, любі мої читачі, є тим невичерпним джерелом творчого натхнення, без якого неможливо написати жодного рядочка книги!

Письменництво не є моїм основним заняттям, це лише хоббі. Я маю основну роботу, графік якої можу підлаштовувати під себе. Але це все одно робота, яку потрібно виконувати вчасно і якій я присвячую більшу частину свого часу по буднях. А написанням книг займаюся переважно ввечері, інколи зранку (особливо влітку, бо зранку не так спекотно) та інколи на вихідних.

Саме ваша підтримка, друзі, дає мені сили на те, щоб знову відкривати ноутбук вечорами після активного, напруженого робочого дня та писати нові глави. Іноді цей процес у мене триває до пізньої ночі )) Але як же приємно публікувати нову главу та бачити в статистиці прочитань, що десятки людей одразу ж починають її читати! Це неперевершене відчуття, друзі! І завдяки вам я переживаю його щоразу, коли додаю продовження до книги. ))

Як я вже казала, більшість із вас читає мовчки. І я, певною мірою, вас розумію. В скаженому темпі сучасного життя важко знайти вільну хвилинку, щоб написати коментар. Але я безмежно вдячна тим, хто все ж таки коментує. 

Добре пам’ятаю своїх перших активних читачок на Букнеті – Ліну Назарук, Оксану Жезло Штих, Ludmila Ivanitskay, Олену Когут.

Згодом ми почали спілкуватися у коментарях з Nadia Gorinchin, Iryna Mykolayivna Duduk, Лесею Томяк, Mariana Smeruk, Любов Віщак Кропива, Iruna Nimak – дівчатка, я так полюбила читати відгуки кожної з вас! ))

За останні декілька місяців до активного коментування долучилися Наталія, Іванна Дутко та Анна Багирова – квіточки мої, ви навіть не уявляєте, як мене тішить, що ви так активно ділитеся своїми емоціями від кожної глави! ))

Окрема подяка тим, хто дарує нагороди моїм творам – Наталья Бибикова, Iryna Mykolayivna Duduk, Оксана, Наталія Лещенко, Ната, Оксана Палій, Iruna Nimak, Maryana Wyspyanska, Антонина Бондарь, Орися Войтів та багато-багато інших )) Дівчата, я на сьомому небі від щастя, що ви так високо цінуєте мою творчість! ))

І звісно, що більшість авторів Букнету одночасно теж є читачами. Бо ми читаємо твори одне одного – це цікаво, допомагає розслабитися, переключитися, подивитися на стиль письма інших авторів. Неймовірно радію, що зустріла тут талановитих авторок, з якими ми іноді спілкуємося на Букнеті та за його межами – Стася Павлів, Аделіна Янг, Лаванда Різ, Каміла Дані, Ерін Кас, Анна Харламова та інші. Дівчата, я із величезним задоволенням читаю ваші твори і знаю, що ви теж читаєте мої. Це дуже приємно! ))

Любі мої читачі, кожен з вас для мене унікальний та неповторний. Всі ви різні, але за цей неповний рік, який я провела на Букнеті, ви стали мені близькими.

Кожен із вас для мене дійсно “свій”! 

Дякую, що ви у мене є, за вашу увагу до моєї творчості! Щиро бажаю кожному з вас всього найкращого та намагатимусь і надалі тішити вас романтичними історіями!

Естафету передаю всі охочим авторам та авторкам, які мають бажання приєднатися до цього чудового флешмобу! ))

Гарного вам вечора, друзі, цікавих книг та яскравих емоцій! 

 

Ваша Оксана Мрійченко! ❤️ 

Оригінал статті на Букнет: Люблю своїх читачів!❤️ Флешмоб #своЇ

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Знижка і спекотний бонус!

Друзі!

У збірці “Доторкнись” з’явився новий розділ, під назвою “Вперше”. Це більш відверта версія однієї зі сцен книги “Хороша дівчинка для циніка” .

А ще, тільки 30.09 на книгу “Хороша дівчинка для циніка”

Лсти кохання зі Знижкою!

Вітаю, мої любі Натхненники!!!

ЗНИЖКА 20%

«ЛИСТ НА РІЗДВО»

(книга без вікового обмеження)

Це найніжніша історія кохання, сповнена тепла, затишку та добра. Кохання, віра, мрії, сім’я та дива, які ми робимо своїми

Маленьке свято, трішки подарунків!

Слава Україні:)

 

Може ви пам’ятаєте ще з минулого року маленьку традицію “коли в мами свято мама, дарує подарунки”.

В мене сьогодні маленьке свято, тож я не могла залишити свою літродину без подарунків.

Насамперед

Валерія Богуславська. «Московським жінкам»

(і чоловікам)             Москва чи Моква? – Болото!Недаремно – Болотна площа,Мізки вам недарма полощуть,Ніби всі ви – дружини Лота; Ніби варто лиш озирнутись,Як ведуть на убій чоловіка,Щоб на стовп сол

Марафон НІ Дня Без Проди

Сьогодні вирішила поставити перед собою амбітну задачку:

До завершення книги 11 ГОДИН ПІД ЗЕМЛЕЮ планую кожен день без перерви на вихідні викладати продочки. Це щось типу особистого виклику, але читачам думаю також сподобається

Перейти до блогу

Нові автори

Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Софія Заяць

Мій роман піднімає декілька тем: 1 Тема сексуальних домагань , через чоловіків і призму винуватий сам. 2 Ціна людського життя. 3 Тема технологій за якими люди не бачать людей. В мому фентезі є 4 основних легенди які формують його кістяк. 1 Мору (малі деталі є в Арці Істина ангела , один з найулюбленіших персонажів бо […]

Тоня Твіст

м. Київ Письменниця, перекладачка, авторка освітніх програм в «Lucky Academy». Пише для дітей та дорослих. Також пише детективи. Випускниця літературних шкіл, курсів та академії детектива. Публікується під псевдонімом в різних літературних журналах та збірниках. Лавреатка та фіналістка багатьох літературних конкурсів, серед яких: міжнародний літературний конкурсу до Дня Студента, (Канів, 2019); міжнародний літературний конкурс «Коли наблизитися…» […]

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Перейти до "Нові автори"