Люблю своїх читачів!❤️ Флешмоб #своЇ
![Люблю своїх читачів!❤️ Флешмоб #своЇ Люблю своїх читачів!❤️ Флешмоб #своЇ](https://st.booknet.com/uploads/user_avatars_new/160/1623523395_5937900.jpg)
Люблю своїх читачів!❤️ Флешмоб #своЇ
Привіт, друзі! )
Тішуся, що вас вже так багато – понад 350! Дуже ціную кожного з вас та радію, що ви у мене є. І хоч переважна більшість з вас не любить коментувати та читає мовчки, але я дуже вдячна вам за те, що ви знаходите час на мою творчість. Саме ви, любі мої читачі, є тим невичерпним джерелом творчого натхнення, без якого неможливо написати жодного рядочка книги!
Письменництво не є моїм основним заняттям, це лише хоббі. Я маю основну роботу, графік якої можу підлаштовувати під себе. Але це все одно робота, яку потрібно виконувати вчасно і якій я присвячую більшу частину свого часу по буднях. А написанням книг займаюся переважно ввечері, інколи зранку (особливо влітку, бо зранку не так спекотно) та інколи на вихідних.
Саме ваша підтримка, друзі, дає мені сили на те, щоб знову відкривати ноутбук вечорами після активного, напруженого робочого дня та писати нові глави. Іноді цей процес у мене триває до пізньої ночі )) Але як же приємно публікувати нову главу та бачити в статистиці прочитань, що десятки людей одразу ж починають її читати! Це неперевершене відчуття, друзі! І завдяки вам я переживаю його щоразу, коли додаю продовження до книги. ))
Як я вже казала, більшість із вас читає мовчки. І я, певною мірою, вас розумію. В скаженому темпі сучасного життя важко знайти вільну хвилинку, щоб написати коментар. Але я безмежно вдячна тим, хто все ж таки коментує.
Добре пам’ятаю своїх перших активних читачок на Букнеті – Ліну Назарук, Оксану Жезло Штих, Ludmila Ivanitskay, Олену Когут.
Згодом ми почали спілкуватися у коментарях з Nadia Gorinchin, Iryna Mykolayivna Duduk, Лесею Томяк, Mariana Smeruk, Любов Віщак Кропива, Iruna Nimak – дівчатка, я так полюбила читати відгуки кожної з вас! ))
За останні декілька місяців до активного коментування долучилися Наталія, Іванна Дутко та Анна Багирова – квіточки мої, ви навіть не уявляєте, як мене тішить, що ви так активно ділитеся своїми емоціями від кожної глави! ))
Окрема подяка тим, хто дарує нагороди моїм творам – Наталья Бибикова, Iryna Mykolayivna Duduk, Оксана, Наталія Лещенко, Ната, Оксана Палій, Iruna Nimak, Maryana Wyspyanska, Антонина Бондарь, Орися Войтів та багато-багато інших )) Дівчата, я на сьомому небі від щастя, що ви так високо цінуєте мою творчість! ))
І звісно, що більшість авторів Букнету одночасно теж є читачами. Бо ми читаємо твори одне одного – це цікаво, допомагає розслабитися, переключитися, подивитися на стиль письма інших авторів. Неймовірно радію, що зустріла тут талановитих авторок, з якими ми іноді спілкуємося на Букнеті та за його межами – Стася Павлів, Аделіна Янг, Лаванда Різ, Каміла Дані, Ерін Кас, Анна Харламова та інші. Дівчата, я із величезним задоволенням читаю ваші твори і знаю, що ви теж читаєте мої. Це дуже приємно! ))
Любі мої читачі, кожен з вас для мене унікальний та неповторний. Всі ви різні, але за цей неповний рік, який я провела на Букнеті, ви стали мені близькими.
Кожен із вас для мене дійсно “свій”!
Дякую, що ви у мене є, за вашу увагу до моєї творчості! Щиро бажаю кожному з вас всього найкращого та намагатимусь і надалі тішити вас романтичними історіями!
Естафету передаю всі охочим авторам та авторкам, які мають бажання приєднатися до цього чудового флешмобу! ))
Гарного вам вечора, друзі, цікавих книг та яскравих емоцій!
Ваша Оксана Мрійченко! ❤️
Оригінал статті на Букнет: Люблю своїх читачів!❤️ Флешмоб #своЇ
Блог
90-ті, нульові й непокаране зло у романі «Хазяїн» Маркіяна КамишаМаркіян Камиш — добре відомий читацькій спільноті як сталкер і автор романів про Чорнобильську зону. У його новій книзі «Хазяїн» не буде Чорнобиля, але будуть ландшафти української Півн
У Харкові перейменували вулиці на честь Семенка, Йогансена й УшкаловаУ Харкові перейменують 48 вулиць та 3 станції метрополітену. Про це повідомили на сайті Харківської міської обласної адміністрації.
На мапі Харкова будуть зокрема такі вулиці:
вул. Гр
У Києві музей Булґакова знову облили червоною фарбою19 липня будівлю Київського літературно-меморіального музею Булґакова облили червоною фарбою. Про це музей повідомив на своїй фейсбук-сторінці.
«Замість поваги до закону, участі у грома
У межах всеукраїнського проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати близько 20 тисяч книжок для поповнення бібліотек та створення мобільних книжкових куточків у 6 деокупованих
У Мелітополі росіяни незаконно утримують журналістку Ірину ЛевченкоЖурналістку з Мелітополя Ірину Левченко незаконно утримують в одній з катівень у місті. Про це повідомило медіа «Новини Приазовʼя».
За словами сестри журналістки Олени Руденко, Ірину дв
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.