Конкурс “Потайсвіт”. Мій топ 9,відмінний від місць

Конкурс “Потайсвіт”. Мій топ 9,відмінний від місць

Конкурс “Потайсвіт”. Мій топ 9,відмінний від місць

Вирішила відмітити ті твори, які за моїми балами мали б заняти 1, 2 та 3 місця на конкурсі =)) Якби враховувались тільки мої бали =)) 

“Останній лист з лісового будиночку”(цікаве оповідання, класна подача, твір занурює в себе, приємна мова, а також оригінальність, яку я шукала)  і “Пророцтво”(сумна і оригінальна історія, красивий твір) 

Друге місце за сумою балів в мене розділили

“Зловити невидимку”   (цікаво закручений сюжет)) та “Нитка долі”(Шкода, що Олена Павленко видалила цей твір, він також був цікавим)

Третє місце за сумою балів в мене розділили

“Переступити межу”, “Заложний господар”, “Пустий дім”, “Летячи за вітром”, “Скарбник”. Всі ці твори дуже цікаві і я раджу своїм підписникам і всім, хто читає цей блог, почитати ці роботи, вони дійсно варті уваги. 

На четвертому місці за сумою балів  в моєму підрахунку було перше місце конкурсу. =) А потім друге)) 

Всім моїм фаворитам хочу сказати, що ви молодці, вас було цікаво читати, у більшості з вас були оригінальні ідеї. Дякую вам за участь в нашому конкурсі =)

Також дякую всім іншим учасникам за те, що теж доєдналися до “Потайсвіту”. Сподіваюсь, ви всі любите свої твори, які написали для цього конкурсу. 

 

Оригінал статті на Букнет: Конкурс “Потайсвіт”. Мій топ 9,відмінний від місць

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

На 83-му році життя помер відомий буковинський поет Василь Васкан

Про це повідомили на сайті tva.ua.

«Сьогодні, 7 грудня 2023 року, на 83-му році життя зупинилося серце Василя Васильовича Васкана.

Про це повідомляє Молодий буковинець, посилаючись на журналіста-к

Ідентичність: книжки про українське минуле та сьогодення

Інтернет-магазин бізнес-літератури кniga.biz.ua 2020 року для популяризації українських авторів, їхніх книг та ідей заснував власну премію KBU AWARDS. Перших переможців у двох номінація

Максим Буткевич перебуває в колонії на окупованій Луганщині

Український правозахисник та військовополонений Максим Буткевич перебуває у виправній колонії №2 міста Хрустальний на території окупованої Луганської області. Про це Інституту масової і

В Україні змінилося ставлення до англійської мови — дослідження

Згідно з дослідженням USAID «Трансформація комунікацій», проведеного у співпраці з Київським міжнародним інститутом соціології, про ставлення українців до англійської мови, відбувся стр

В Україні стартував Національний тиждень читання під гаслом «Бути своїми»

В Україні стартував Національний тиждень читання, що цьогоріч проходить під гаслом «Бути своїми» і триватиме до 10 грудня.

Про важливість цього заходу і загалом читання книг для громадян України, а т

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"