Конкурс “Потайсвіт”. Мій топ 9,відмінний від місць

Конкурс “Потайсвіт”. Мій топ 9,відмінний від місць

Конкурс “Потайсвіт”. Мій топ 9,відмінний від місць

Вирішила відмітити ті твори, які за моїми балами мали б заняти 1, 2 та 3 місця на конкурсі =)) Якби враховувались тільки мої бали =)) 

“Останній лист з лісового будиночку”(цікаве оповідання, класна подача, твір занурює в себе, приємна мова, а також оригінальність, яку я шукала)  і “Пророцтво”(сумна і оригінальна історія, красивий твір) 

Друге місце за сумою балів в мене розділили

“Зловити невидимку”   (цікаво закручений сюжет)) та “Нитка долі”(Шкода, що Олена Павленко видалила цей твір, він також був цікавим)

Третє місце за сумою балів в мене розділили

“Переступити межу”, “Заложний господар”, “Пустий дім”, “Летячи за вітром”, “Скарбник”. Всі ці твори дуже цікаві і я раджу своїм підписникам і всім, хто читає цей блог, почитати ці роботи, вони дійсно варті уваги. 

На четвертому місці за сумою балів  в моєму підрахунку було перше місце конкурсу. =) А потім друге)) 

Всім моїм фаворитам хочу сказати, що ви молодці, вас було цікаво читати, у більшості з вас були оригінальні ідеї. Дякую вам за участь в нашому конкурсі =)

Також дякую всім іншим учасникам за те, що теж доєдналися до “Потайсвіту”. Сподіваюсь, ви всі любите свої твори, які написали для цього конкурсу. 

 

Оригінал статті на Букнет: Конкурс “Потайсвіт”. Мій топ 9,відмінний від місць

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Експерти озвучили 23 істотні проблеми українського книговидання

Під час публічного обговорення підсектора книговидання та книгорозповсюдження, що організував проєкт RES-POL спільно з Українським інститутом книги, експерти озвучили 23 проблеми сектор

Одеса, Івано-Франківськ, Дніпро, Вінниця й Чернівці — які нові книгарні можна відвідати не в столиці

В Україні відкрилися нові книгарні: «Книгарня Є» у Вінниці й Івано-Франківську, книгарні-кав’ярні Старого Лева в Івано-Франківську й Одесі, «Вперта коза» у Дніпрі, «Книгарня артефактів»

Видавці й книгорозповсюджувачі: Піратство не зменшилось

Під час публічного обговорення підсектора книговидання та книгорозповсюдження, що організував проєкт RES-POL спільно з Українським інститутом книги, розгорнулася дискусія щодо піратства

Фільм Ірини Цілик «Я і Фелікс» — відтепер на стримінгових сервісах

Фільм «Я і Фелікс» режисерки Ірини Цілик вийшов в онлайн прокат на стримінгових сервісах Netflix, Megogo, Sweet.TV і Київстар ТБ. Про це повідомила режисерка фільму на своїй фейсбук-сто

Після ракетної атаки по Харкову кількість замовлень у Vivat зросла вчетверо

Після оголошення про підтримку харківського видавництва Vivat, чиї книжки були знищені під час російської ракетної атаки на друкарню Factor Druk, українці вчетверо збільшили зам

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"