Коли обманюють найрідніші

Коли обманюють найрідніші

Коли обманюють найрідніші

Наближаються новорічні свята і у дні як ніколи хочеться проводити час з рідними, відчувати родинний затишок та тепло. Але як бути, коли випадково дізнаєшся, що найрідніші люди брехали? Кохання нареченого виявилися фальшем, майстерною грою заради досягнення корисливих цілей. Турбота батька – сліпою, адже він навіть не розуміє своєї провини. За крок до щастя героїня сучасного любовного роману “Іди за мною”  Ліки Радош, опиняється на життєвому роздоріжжі. Мені дуже цікаво, що вона робитиме далі – вдаватиме, що не знає про угоду, чи спалить всі мости минулого і розпочне життя з початку?

Світ, в якому я жила, виявився не тим, що я знала. Ті, кому я вірила, зрадили мене, ввели в оману, змусили повірити в те, чого насправді не було. Мій наречений, котрого я кохала все своє свідоме життя, зробив мені пропозицію під примусом наших батьків. І про це я дізналася випадково. Коли підслухала його розмову з другом. Тепер не знаю, як вчинити. Спробувати закохати його в себе по-справжньому, прив’язавши шлюбом? Чи відпусти, порвавши з ним? Тим самим посварившись з усією сім’єю…

 

 

Цікавий уривок:

Якраз встигла зробити один ковток кави, коли в приймальню зайшов цей тип з дороги. Я ледь не захлиснулася! Він зміряв мене прискіпливим поглядом, зупинився в вирізі грудей, хмикнув собі!

– Ну, привіт, красуне! – зневажливо кинув мені цей недорозвинутий хам. – Секретарем тут працюєш?! – не те запитує, не те констатує факт. Та продовжує, не чекаючи моєї відповіді. – Зроби і мені чашку кави. Американо, без цукру. – закінчує.

А я вже хотіла йому відповісти в відповідній манері. Та від величезної помилки мене вберіг Станіслав Вікторович, що також зайшов в приймальню.

– О, Макс, нарешті ти сюди добрався! – а потім глянув на мене та вирішив представити нас одне одному. – Таня, це Максим Андрійович Потоцький, співвласник цього підприємства та й ваш безпосередній начальник також. – та повертається до цього хама. – Макс, це Тетяна Остапівна Чумаченко, наш секретар, та права рука кожного керівника, без неї ніяк, ось побачиш. – посміхається, навіть не помічає тієї напруги, що витає в повітрі. – Приготуєш нам каву? – це вже до мене. – Буду дуже вдячний, – закінчив свою промову Плутар.

– Нема проблем, Станіслав Вікторович! – видавлюю я, а своїм поглядом намагаюся спопелити того Потоцького.

Що то за підозрілий тип з дороги і що сталося між ним та героїнею ЧИТАЙТЕ ТУТ

Оригінал статті на Букнет: Коли обманюють найрідніші

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Найбільше українці скаржаться на російську мову на сайтах

За 5 місяців 2023 року на адресу уповноваженого із захисту державної мови надійшло 1650 звернень громадян про порушення Закону України «Про забезпечення функціонування української мови

Книжковий Арсенал-2023 оголосив програму

Оголосили програму XI Міжнародного фестивалю «Книжковий Арсенал». Її розмістили на офіційному сайті фестивалю.
Одинадцятий Книжковий Арсенал (КА) відбудеться 22-25 червня. До програми ф

У музеї Булгакова не відмиватимуть облиту фарбою меморіальну табличку

Наприкінці травня київський музей Міхаїла Булгакова оновив меморіальну табличку з барельєфом російського письменника, яку невідомі облили червоною фарбою. Музей вирішив зберегти дошку «

Андрій Содомора. Дружба

Хай знає тиран собі на біду,

Що друга я зроду не підведу,

Нехай довершить свою пімсту,

Та ціну складе побратимству.

Ці рядки – з поезії Фрідріха Шіллера «Зарука» (die Bürgschaft) у перекладі

Пішов з життя ілюстратор Олександр Міхнушев

На 68-му році життя помер відомий український ілюстратор, графік, карикатурист Олександр Міхнушев. Про це у фейсбуці повідомила палеогеографиня Наталя Герасименко.
«Пам’ятаю його у 80-і

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"