Коли відбудеться XII Книжковий Арсенал

Коли відбудеться XII Книжковий Арсенал

З 30 травня по 2 червня триватиме дванадцятий літературний фестиваль «Книжковий Арсенал». Про це повідомили на сайті Мистецького арсеналу. 

Фестиваль складатиметься з програмної частини та книжкового ярмарку, який буде проходити на першому поверсі Старого арсеналу.

 

За словами генеральної директорки Мистецького арсеналу Олесі Островської-Лютої, культура допомагає формувати міжнародну коаліцію на підтримку України, тож команда фестивалю прагне докласти максимум зусиль, щоб фестиваль відбувся у 2024 році і став середовищем для проговорення складних і важливих тем.

Фестиваль пропонуватиме секції «Арткнига», «Художня книга», «Нон-фікшн», «Література для дітей і підлітків», «Мальописи». Представляти й продавати книжки на ярмарку можуть як видавництва, так і книгарні.

 

Книжковий Арсенал оголосив приймання заявок на участь у ярмарку. Дедлайн — 29 лютого 2024 року.
Докладніше про умови участі читайте за посиланням. Подати заявку на участь у секції «Видавці». Подати заявку на участь у секції «Книгарні».

 

У фокусі Книжкового Арсеналу будуть книжки про війну, видані після 2014 року, видання створені ветеранами та учасниками війни, членами їхніх родин. Крім ярмарку на стендах видавців, вони будуть окремо представлені у просторі «Вітрина новинок», створеному у співпраці з Читомо.

 

У програмі цьогорічного Книжкового Арсеналу відбудуться події:

 

  • у межах фокус-теми фестивалю;
  • літературної програми;
  • програми для дітей та підлітків;
  • спеціальної програми від українського «PEN»;
  •  професійні події для видавців.

 

Зі спеціальною програмою Книжковий Арсенал прийматиме літературний фестиваль-гість «П’ятий Харків». Це буде програма у співпраці та за кураторства Харківського Літературного Музею. Лекції, дискусії, перформанси та поетичні читання пройдуть на п’яти сценах фестивалю.

 

Важливим голосом під час Книжкового Арсеналу також стануть виставкові мистецькі проєкти від сучасних митців.

 

Як відомо, 2023 року Книжковий Арсенал тривав з 22 до 25 червня в офлайн-форматі. Його відвідали 28 тисяч осіб.

 

 

Зображення: фейсбук Мистецького Арсеналу

Оригінал статті на Suspilne: Коли відбудеться XII Книжковий Арсенал

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Всеукраїнський рейтинг «Книжка року-2023» оголосив переможців

Всеукраїнський рейтинг «Книжка року-2023» оголосив переможців конкурсу. Про це повідомили на сайті Буквоїд.
У конкурсі за всіма категоріями (7 номінацій по 2-4 підномінації в кожній) оц

Відійшов у засвіти відомий науковець-українознавець і громадський діяч Петро Кононенко

Національна спілка письменників України з глибоким сумом повідомляє, що 28 лютого після важкої хвороби відійшов у засвіти відомий науковець-українознавець, громадський діяч, доктор філологічних наук, пр

Літературна премія Європейського Союзу оголосила номінантів

Оголосили номінантів літературної премії Європейського Союзу 2024 року (European Union Prize for Literature, EUPL). Про це повідомляють на сайті EUPL.
До журі цього року увійшов українс

Відомі фіналісти міжнародної премії з арабської художньої літератури

Міжнародна премія з арабської художньої літератури 2024 (IPAF) визначила короткий список фіналістів. Про це повідомляється на сайті премії.
До короткого списку потрапили 6 книжок:
 

«С

В Канаді презентували книжку “Листи з України”, підготовану відомою журналісткою Le Devoir

Цієї середи, 28 листопада, в Монреалі представили книжку «Листи з України» (фр.« Lettres d’Ukraine »), ініційовану та укладену Маґдалін Бутро (Magdaline Boutros), журналісткою-міжнародн

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"