Козлокотик або Ти б ще завтра прийшов!

Козлокотик або Ти б ще завтра прийшов!

Козлокотик або Ти б ще завтра прийшов!

   Горд витягнув меча з покійничка в чорному і взявся за другого найманця.

   — Ассасіни, лярвині діти! — прохрипів він, вибиваючи дух з останнього, я сподіваюся, нападника.

  Коли я побачила Горда, мої ноги відмовилися мене слухатися, а рука впустила меча. І я просто осіла на підлогу і схопилася за плече, з якого все ще юшила кров. Я бачила Горда як в тумані, коли він кинувся до мене.

  — Я в нормі! Виведи звідси королев! — сказала я йому. — Невідомо скільки їх тут.

   Монті вже поралася поруч зі мною. З її допомогою я якось піднялася на ноги і спершись на її плече пошкандибала за Гордом, який допомагав Міріам, водночас оглядаючи все навколо.

   Знову підступила сильна слабкість. Я не втрималася на ногах і впала. Монті спробувала мене підняти, але їй це не вдалося. Я просто втрачала свідомість і нічого не могла з цим вдіяти.

   — Я зараз повернуся, — ніби як сказав Горд. Але я не впевнена. Я просто відключилася.

   Прийшла до тями на руках у Горда, коли він ніс мене до королівського лікаря.

   — Зараз, моя красуне! Ще трохи потерпи! — говорив він. — Ми майже дійшли! Ну ж бо, сонечко! Зараз тебе підлікуємо! Все буде добре! Все буде добре! Тільки прийди до тями!

   — І ти дозволиш називати себе котиком? — хрипко спитала я.

  Він глянув на мене і сказав:

   — Ну, нарешті! Припини лякати мене!

   — Ти не відповів.

   — Хоч козлом, тільки не смій помирати!» …

Про все це й не тільки сьогодні о 20.00 в “Сльози короля, усмішка королеви”

Читаємо десь ТУТ. 

Дай Боже всім сил пережити спеку та не потрапити під зливу! Гарного дня!

Оригінал статті на Букнет: Козлокотик або Ти б ще завтра прийшов!

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Побачив світ роман Ольги Полевіної «Тополя за вікном»

Днями у видавництві «ІМЕКС-ЛТД» (Кропивницький)  вийшов роман Ольги Полевіної «Тополя за вікном», який чекав видання 11 років. Майже стільки ж чекав і перший відгук на нього – коректора обласного літера

Українські бібліотеки списали понад 26 млн книжок

У 2022 році з бібліотек України списали 12 мільйонів 971 тисячу книжок, у 2023 — 13 мільйонів 165 тисяч. Про це Національна бібліотека України імені Ярослава Мудрого повідомила у відпов

Які письменники увійшли до списку «людей десятиліття» від NV

Медіа NV уклало перелік зі 100 українців, що з 2014-го визначають життя в країні та ведуть її вперед. Про це повідомили на сайті видання.
Перелік уклали за допомогою авторитетних експер

Українців закликають бойкотувати роздачу пропагандистських газет в окупації

На тимчасово окупованих територіях самопроголошена російська «влада» посилює поширення дезінформації серед місцевого населення. Про це повідомляє Центр національного спротиву.
За інформ

Пригоди із Зеленим Вовком: нова книжка для дітей Анастасії Шульги

Компанія уявних друзів в українському дитліті поповнюється новими персонажами, що не може не тішити. Адже уявний друг — це на 100% ідеальний компаньйон для будь-яких пригод, веселощів і

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"