Кожна українка сьогодні робить свій внесок у Перемогу! Саме про це…
![Кожна українка сьогодні робить свій внесок у Перемогу! Саме про це… Кожна українка сьогодні робить свій внесок у Перемогу! Саме про це…](https://nspu.com.ua/wp-content/uploads/2024/01/421691074_779591860877543_2243114689135681058_n-696x464.jpg)
Про це повідомили на сторінці Департаменту суспільних комунікацій КМДА у фейсбуку.
«Книга «Київ. Жінки. Війна» — це 20 зафіксованих документальних спогадів від жінок, безцінних свідчень для історії України та світу.
Як вони вистояли та як допомогли вистояти іншим? Про це йшлося у дискусії під час презентації видання.
У ній взяли участь і поділились своїми спогадами заступниця голови КМДА Марина Хонда, голова постійної комісії Київради з питань культури, туризму та суспільних комунікацій Вікторія Муха, видавці, представники бібліотек та самі авторки книги.
Упорядниця видання Міла Іванцова, розповідаючи про безцінні спогади, зібрані у книзі, поділилась мрією про другий том — «Київ. Жінки. Перемога».
Серед тих, хто подарував свої спогади: Ірина Солошенко, Марія Бурмака, Леся Литвинова, Юля Єрмоленко, Олександра Єфименко, Ірен Роздобудько, Тетяна Лисун, Алла Геращенко, Наталія Бондар, Світлана Махно, Марина Раєцька, Катя Єйхман, Анжеліка Рудницька, Оксана Наумова, Олена Муштенко, Міла Іванцова, Анна Виноградова, Ольга Карі, Олена Богатиренко, Галина Кучменко.
Книги видані за підтримки Департаменту суспільних комунікацій КМДА. Вони надійдуть до столичних бібліотек, де всі охочі зможуть познайомитися з життям українських жінок під час війни.
Кожна українка сьогодні робить свій внесок у Перемогу! Саме про це книга «Київ. Жінки. Війна».
![](https://nspu.com.ua/wp-content/uploads/2024/01/421501113_779591764210886_7623641257670815168_n-1-1024x483.jpg)
![](https://nspu.com.ua/wp-content/uploads/2024/01/421694796_779592037544192_6069455917469639900_n-1024x682.jpg)
![](https://nspu.com.ua/wp-content/uploads/2024/01/421509899_779591840877545_7789361503271584357_n-1024x682.jpg)
![](https://nspu.com.ua/wp-content/uploads/2024/01/421508483_779591754210887_2557229089145045521_n-1024x682.jpg)
![](https://nspu.com.ua/wp-content/uploads/2024/01/421726528_779591767544219_1014758910159784084_n-1024x682.jpg)
![](https://nspu.com.ua/wp-content/uploads/2024/01/421546919_779591960877533_2062087004492307931_n-1024x1012.jpg)
Переможемо! Все буде Україна!», — йдеться у повідомленні.
Пресслужба НСПУ
Оригінал статті на НСПУ: Кожна українка сьогодні робить свій внесок у Перемогу! Саме про це…
Блог
90-ті, нульові й непокаране зло у романі «Хазяїн» Маркіяна КамишаМаркіян Камиш — добре відомий читацькій спільноті як сталкер і автор романів про Чорнобильську зону. У його новій книзі «Хазяїн» не буде Чорнобиля, але будуть ландшафти української Півн
У Харкові перейменували вулиці на честь Семенка, Йогансена й УшкаловаУ Харкові перейменують 48 вулиць та 3 станції метрополітену. Про це повідомили на сайті Харківської міської обласної адміністрації.
На мапі Харкова будуть зокрема такі вулиці:
вул. Гр
У Києві музей Булґакова знову облили червоною фарбою19 липня будівлю Київського літературно-меморіального музею Булґакова облили червоною фарбою. Про це музей повідомив на своїй фейсбук-сторінці.
«Замість поваги до закону, участі у грома
У межах всеукраїнського проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати близько 20 тисяч книжок для поповнення бібліотек та створення мобільних книжкових куточків у 6 деокупованих
У Мелітополі росіяни незаконно утримують журналістку Ірину ЛевченкоЖурналістку з Мелітополя Ірину Левченко незаконно утримують в одній з катівень у місті. Про це повідомило медіа «Новини Приазовʼя».
За словами сестри журналістки Олени Руденко, Ірину дв
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.