Кожна українка сьогодні робить свій внесок у Перемогу! Саме про це…

Кожна українка сьогодні робить свій внесок у Перемогу! Саме про це…

Про це повідомили на сторінці Департаменту суспільних комунікацій КМДА у фейсбуку.

«Книга «Київ. Жінки. Війна» — це 20 зафіксованих документальних спогадів від жінок, безцінних свідчень для історії України та світу.

Як вони вистояли та як допомогли вистояти іншим? Про це йшлося у дискусії під час презентації видання.

У ній взяли участь і поділились своїми спогадами заступниця голови КМДА Марина Хонда, голова постійної комісії Київради з питань культури, туризму та суспільних комунікацій Вікторія Муха, видавці, представники бібліотек та самі авторки книги.

Упорядниця видання Міла Іванцова, розповідаючи про безцінні спогади, зібрані у книзі, поділилась мрією про другий том — «Київ. Жінки. Перемога».

Серед тих, хто подарував свої спогади: Ірина Солошенко, Марія Бурмака, Леся Литвинова, Юля Єрмоленко, Олександра Єфименко, Ірен Роздобудько, Тетяна Лисун, Алла Геращенко, Наталія Бондар, Світлана Махно, Марина Раєцька, Катя Єйхман, Анжеліка Рудницька, Оксана Наумова, Олена Муштенко, Міла Іванцова, Анна Виноградова, Ольга Карі, Олена Богатиренко, Галина Кучменко.

Книги видані за підтримки Департаменту суспільних комунікацій КМДА. Вони надійдуть до столичних бібліотек, де всі охочі зможуть познайомитися з життям українських жінок під час війни.

Кожна українка сьогодні робить свій внесок у Перемогу! Саме про це книга «Київ. Жінки. Війна».

Переможемо! Все буде Україна!», — йдеться у повідомленні.

Пресслужба НСПУ

Прокоментуєте?

Оригінал статті на НСПУ: Кожна українка сьогодні робить свій внесок у Перемогу! Саме про це…

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

У Чернігові відтепер є вулиці Олени Пчілки і Левка Лук’яненка

Депутати Чернігівської міської ради проголосували за перейменування 35 вулиць і провулків у місті. Про це повідомило інтернет-видання «Сіверщина».
Відтепер у місті з’явилися вулиці на ч

У Харкові пропонують назвати одну зі станцій метро на честь Василя Стуса

Активісти проєкту «Деколонізація. Україна» запропонували нові назви для п’яти станцій харківського метрополітену. Про це повідомили на фейсбук-сторінці проєкту.
Серед запропонованих пер

У червні в Україні зафіксували 13 випадків порушення свободи слова

У червні експерти Інституту масової інформації зафіксували в Україні 13 випадків порушень свободи слова, відповідальність за 2 з них — на росії. Про це свідчать дані щомісячного монітор

«Щиро — автор»: як українські письменники зберігають автографи колег

Деякі люди цінують книжки не лише через їхній зміст і наповнення важливою або цікавою інформацією, а визнають видання як мистецький артефакт. Часто ключову роль в особливому  сприйнятті

Фестиваль «Фронтера» оголосив програму заходів

IV Міжнародний літературний фестиваль «Фронтера» у Луцьку оголосив програму заходів. Про це повідомляє прес-служба фестивалю.
Фестиваль відбудеться 27-28 липня в Музейному просторі «Око

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"