Кожна українка сьогодні робить свій внесок у Перемогу! Саме про це…

Кожна українка сьогодні робить свій внесок у Перемогу! Саме про це…

Про це повідомили на сторінці Департаменту суспільних комунікацій КМДА у фейсбуку.

«Книга «Київ. Жінки. Війна» — це 20 зафіксованих документальних спогадів від жінок, безцінних свідчень для історії України та світу.

Як вони вистояли та як допомогли вистояти іншим? Про це йшлося у дискусії під час презентації видання.

У ній взяли участь і поділились своїми спогадами заступниця голови КМДА Марина Хонда, голова постійної комісії Київради з питань культури, туризму та суспільних комунікацій Вікторія Муха, видавці, представники бібліотек та самі авторки книги.

Упорядниця видання Міла Іванцова, розповідаючи про безцінні спогади, зібрані у книзі, поділилась мрією про другий том — «Київ. Жінки. Перемога».

Серед тих, хто подарував свої спогади: Ірина Солошенко, Марія Бурмака, Леся Литвинова, Юля Єрмоленко, Олександра Єфименко, Ірен Роздобудько, Тетяна Лисун, Алла Геращенко, Наталія Бондар, Світлана Махно, Марина Раєцька, Катя Єйхман, Анжеліка Рудницька, Оксана Наумова, Олена Муштенко, Міла Іванцова, Анна Виноградова, Ольга Карі, Олена Богатиренко, Галина Кучменко.

Книги видані за підтримки Департаменту суспільних комунікацій КМДА. Вони надійдуть до столичних бібліотек, де всі охочі зможуть познайомитися з життям українських жінок під час війни.

Кожна українка сьогодні робить свій внесок у Перемогу! Саме про це книга «Київ. Жінки. Війна».

Переможемо! Все буде Україна!», — йдеться у повідомленні.

Пресслужба НСПУ

Прокоментуєте?

Оригінал статті на НСПУ: Кожна українка сьогодні робить свій внесок у Перемогу! Саме про це…

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Всеукраїнський рейтинг «Книжка року-2023» оголосив переможців

Всеукраїнський рейтинг «Книжка року-2023» оголосив переможців конкурсу. Про це повідомили на сайті Буквоїд.
У конкурсі за всіма категоріями (7 номінацій по 2-4 підномінації в кожній) оц

Відійшов у засвіти відомий науковець-українознавець і громадський діяч Петро Кононенко

Національна спілка письменників України з глибоким сумом повідомляє, що 28 лютого після важкої хвороби відійшов у засвіти відомий науковець-українознавець, громадський діяч, доктор філологічних наук, пр

Літературна премія Європейського Союзу оголосила номінантів

Оголосили номінантів літературної премії Європейського Союзу 2024 року (European Union Prize for Literature, EUPL). Про це повідомляють на сайті EUPL.
До журі цього року увійшов українс

Відомі фіналісти міжнародної премії з арабської художньої літератури

Міжнародна премія з арабської художньої літератури 2024 (IPAF) визначила короткий список фіналістів. Про це повідомляється на сайті премії.
До короткого списку потрапили 6 книжок:
 

«С

В Канаді презентували книжку “Листи з України”, підготовану відомою журналісткою Le Devoir

Цієї середи, 28 листопада, в Монреалі представили книжку «Листи з України» (фр.« Lettres d’Ukraine »), ініційовану та укладену Маґдалін Бутро (Magdaline Boutros), журналісткою-міжнародн

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"