«Книжковий сомельє»: читацька соцмережа LitCom запустила український аналог Goodreads

«Книжковий сомельє»: читацька соцмережа LitCom запустила український аналог Goodreads

Українська літературна соцмережа LitCom запустила можливість ділитися книжковими відгуками на основі проєкту «Книжковий сомельє». Про це соцмережа повідомила Читомо.

Користувачів закликають писати, що вони думають про щойно прочитані тексти — байдуже, художні, науково-популярні, публіцистичні, — підкріплювати допис селфі з книжкою та позначати публікацію хештегом #книжковийсомельє.

 

Команда LitCom запевняє, що долучитися до хвилі книжкових вражень і стати сомельє для майбутніх читачів може будь-який користувач цієї соціальної мережі. 

 

«LitCom — це також ваш книжковий консультант біля книжкової полиці чи експерт-сомельє під час вашого книжкового вибору, який підкаже, яке чтиво принесе вам максимальну насолоду і найточніше відповідатиме вашому запиту. Водночас і ви можете прислужитися іншим користувачам сервісу своєю експертністю — можливо, саме ваш відгук “зробить чиїсь вечір”. Саме взаємодія тих, хто читає, обмін читацькими досвідами та враженнями і лежить в основі проєкту “КС”», — зауважує засновниця LitCom Ольга Сухомлин.

 

Своїми книжковими відгуками для нового проєкту з LitCom уже встигли поділитися:

 

  • правозахисниця Олена Сотник;
  • мовний омбудсмен Тарас Кремінь;
  • «мама» комікс-персонажа «Кота Інжира» Олена Павлова;
  • кіноакадемік Станіслав Цалик, письменник Олесь Ільченко;
  • телеведуча Леся Вакулюк.   

 

 

Соцмережа LitCom присвячена читанню. Вона пропонує авдиторії створювати літкасти й спілкуватися у форматі текстових дописів, а також публікує підбірки художньої класики та нонфікшн-літератури, книжкові поради для батьків, колекції літкастів за темами творів, що входять до шкільної програми з української літератури тощо.

 

Як відомо, LitCom заснували наприкінці 2022 року.

 

 

Зображення: LitCom

Оригінал статті на Suspilne: «Книжковий сомельє»: читацька соцмережа LitCom запустила український аналог Goodreads

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

90-ті, нульові й непокаране зло у романі «Хазяїн» Маркіяна Камиша

Маркіян Камиш — добре відомий читацькій спільноті як сталкер і автор романів про Чорнобильську зону. У його новій книзі «Хазяїн» не буде Чорнобиля, але будуть ландшафти української Півн

У Харкові перейменували вулиці на честь Семенка, Йогансена й Ушкалова

У Харкові перейменують 48 вулиць та 3 станції метрополітену. Про це повідомили на сайті Харківської міської обласної адміністрації.
На мапі Харкова будуть зокрема такі вулиці:

 вул. Гр

У Києві музей Булґакова знову облили червоною фарбою

19 липня будівлю Київського літературно-меморіального музею Булґакова облили червоною фарбою. Про це музей повідомив на своїй фейсбук-сторінці.
«Замість поваги до закону, участі у грома

Завдяки проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати 20 тисяч книжок

У межах всеукраїнського проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати близько 20 тисяч книжок для поповнення бібліотек та створення мобільних книжкових куточків у 6 деокупованих

У Мелітополі росіяни незаконно утримують журналістку Ірину Левченко

Журналістку з Мелітополя Ірину Левченко незаконно утримують в одній з катівень у місті. Про це повідомило медіа «Новини Приазовʼя».
За словами сестри журналістки Олени Руденко, Ірину дв

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"