Книжковий Арсенал оприлюднив програму

Книжковий Арсенал оприлюднив програму

Стала відомою програма Х Міжнародного фестивалю Книжковий Арсенал. Її розмістили на офіційному сайті фестивалю.

Десятий Книжковий Арсенал відбудеться 23-27 червня. До програми фестивалю увійшла 261 подія.

 

Головною подією відкриття стане церемонія оголошення переможців конкурсу «Найкращий книжковий дизайн». Фестиваль транслюватиме її наживо. Продовжить відкриття презентація книжки «Велика президентка маленької країни. Історія Далі Грибаускайте» за участі авторки Дайви Ульбінайте, а також президентки Литви Далі Грибаускайте.

 

Фокус-тема фестивалю − «Оптимісти скептики», її куратор − літературознавець Ростислав Семків.

 

Кураторкою Літературної програми стала літературна критикиня Оксана Щур. Програма об’єднує запропоновані видавцями, іноземними представництвами та культурними інституціями ідеї без поділу на національний та міжнародний компоненти,

 

Програму для дітей та підлітків «Досвід відсутності досвіду» куруватиме координаторка Книжкового Арсеналу Юлія Козловець. Задля безпеки всю дитячу частину фестивалю проведуть у дворі Мистецького Арсеналу − на ярмарку дитячої літератури та дитячій сцені.

 

Письменницьку програму «Вголос. Про себе» куруватиме письменник Сергій Жадан. Усі її події відбуватимуться щовечора на вуличній сцені Книжкового Арсеналу.

 

Кураторкою програм професійного розвитку є Оксана Хмельовська, а спеціальні програми фестивалю курує Тетяна Родіонова.

 

Візуальна складова Книжкового Арсеналу складається з чотирнадцяти виставкових проєктів, зокрема «Шкільна цигейка» Влади Ралко й «Український колаж» Євгена Карася, Олександра Ляпіна та Олега Василенка.

 

Музична програма музикознавиці, музичної критикині Люби Морозової «Сім струн для Дядька Михайла» складатиметься з чотирьох концертів сучасної класичної музики.

 

Спеціальну програму куруватиме журналістка і літературна критикиня Ірина Славінська, а програму, що присвячена книжковому дизайну − креативна директорка Національного центру Довженка Ольга Жук.

 

Літературу українських авторів-учасників російсько-української війни представлять у Ветеранському наметі.

 

Додамо, квитки на Х Книжковий Арсенал будуть доступними у продажу з 8 червня і лише онлайн. Їх продаватимуть послотово і даватимуть відвідувачам змогу увійти на Фестиваль лише в окремий часовий проміжок окремого дня. Перебувати на Книжковому Арсеналі можна буде без обмеження часу. Ці та інші дії передбачені для запобігання чергам та скупченню людей.


Час роботи Фестивалю подовжено — з 9 години ранку до 22 вечора. З 9 до 10 ранку — година вільного відвідування для пенсіонерів. Увесь інший час безкоштовний доступ на Книжковий Арсенал мають люди з інвалідністю, діти віком до 12 років, ветерани АТО і власники карток ІСОМ — усі фестивальні дні в будь-який слот.

 

Як відомо, Міжнародний фестиваль Книжковий Арсенал засновано і проводиться Мистецьким арсеналом з 2011 року. Щороку він збирає понад 100 іноземних гостей, більш як 200 видавців та культурних інституцій, понад 55 тисяч відвідувачів.

 

2019 року Книжковий Арсенал у Лондоні отримав звання «Найкращий літературний фестиваль світу».

 

Нагадаємо, 2020 року, як і більшість всеукраїнських та міжнародних заходів, Книжковий Арсенал був перенесений, проте частина заходів відбулася онлайн.

 

Також ви можете ознайомитися з Вітриною новинок Книжкового Арсеналу, яка підготовлена у співпраці з Читомо.

 

Оригінал статті на Suspilne: Книжковий Арсенал оприлюднив програму

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

На 83-му році життя помер відомий буковинський поет Василь Васкан

Про це повідомили на сайті tva.ua.

«Сьогодні, 7 грудня 2023 року, на 83-му році життя зупинилося серце Василя Васильовича Васкана.

Про це повідомляє Молодий буковинець, посилаючись на журналіста-к

В ЄС ціни на книжки ростуть повільніше за інфляцію

Упродовж останніх 20 років ціни на книжки в Європейському Союзі стабільно були нижчими від рівня інфляції. Про це йдеться у звіті Федерації європейських видавців (FEP) за 2022-2023 рок

Полонений росією журналіст Хилюк отримав нагороду PEMC

Український журналіст і кореспондент УНІАН Дмитро Хилюк, котрий майже рік перебуває в полоні в росії, отримав відзнаку Платформи європейської пам’яті та сумління (Platform of European M

Ідентичність: книжки про українське минуле та сьогодення

Інтернет-магазин бізнес-літератури кniga.biz.ua 2020 року для популяризації українських авторів, їхніх книг та ідей заснував власну премію KBU AWARDS. Перших переможців у двох номінація

Максим Буткевич перебуває в колонії на окупованій Луганщині

Український правозахисник та військовополонений Максим Буткевич перебуває у виправній колонії №2 міста Хрустальний на території окупованої Луганської області. Про це Інституту масової і

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"