Книга – вибух емоцій!

Книга – вибух емоцій!

Книга – вибух емоцій!

Доброго вечора, мої любі!

Книга, де головний герой викликає тисячі питань, де головна героїня напрочуд сильна, а їх протистояння збиває з ніг. 

Алекс Яровий – хлопець у всіх сенсах bad boy. Він виховувався з дідом, який не визнає людей нижчих себе за статусом. Він ненавидить головну героїню за її статус сироти за те, що вона подобається йому, і його тягне до неї попри всі принципи. 

Аврора Багірова – героїня, котра викликає повагу. Не зважаючи на юність, вона сильна і вперта. Вона опирається поведінці Алекса, який ненавидить її тільки за те, що дівчина сирота. Завжди гідно відповідає. Але водночас розуміє, що він, як і вона, без сімейної любові все своє життя. 

Давид Шейтер – друг і підтримка Аврори. Він той, хто захистить, підтримає, та простягне руку допомоги. Хлопець з еліти, але ненавидить таких, як Алекс. Читайте, щоб дізнатися, що ж буде далі. Ви знаєте, у Стефанії просто не буває)))

“Еліта”

БЕЗКОШТОВНО!

Анотація:

Мені пощастило, я потрапила в школу молодої еліти, отримавши можливість змінити своє життя. Тільки ніхто не попередив, що жити доведеться в оточені мажорів, які у будь-який спосіб хочуть принизити та знайти твоє слабке місце. Ніхто не сказав, що тут я зіштовхнуся з хлопцем, з яким мене змусять проводити час разом. Він був проти. Саме тому зробив усе, щоб перетворити моє життя на пекло. Він ненавидів мене. Знищував морально. Принижував. Тому що міг собі це дозволити, вважав себе елітою і мав на це право. Мені ж залишається два шляхи: довести йому, що він помиляється, або підтвердити його думку та впасти на дно… Одне я знаю точно – наша ненависть настільки сильна, що нею можна зруйнувати Всесвіт. 

Оновлення пн, вт, ср, чт 

У тексті є: владний та жорсткий герой, кохання на межі, ніжна та рішуча героїня

Дякую за те, що приділили мені трішки свого часу) Якщо книга зацікавила не забудьте додати її в бібліотеку! 

Хорошого вечора, мої любі читачі!

Ваша Уляна Пас!

Оригінал статті на Букнет: Книга – вибух емоцій!

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Євген Нищук: На Шевченківський комітет тиснула команда одного з номінованих фільмів

За словами голови Шевченківського комітету Євгена Нищука, команда стрічки «Тарас. Повернення тиснула на членів Шевченківського комітету після того, коли не пройшла у наступний тур відбо

Лондонський ярмарок назвав лавреата-2024, що зробив визначний внесок у розвиток світового книговидання

Лондонський книжковий ярмарок нагородив Янга Сука Чі, голову Асоціації американських видавців (AAP), премією «За життєві досягнення». Про це Читомо повідомили представники ярмарку.
Нара

Не журися в Корениці!

Малі біженці від війни, які знайшли притулок у Хорватії, отримали в подарунок від автора веселі книжки

Діти скрізь залишаються дітьми. І в Хорватії також. Тому під час перерви гамір у тамтешній школі

Бізнес-література від українських авторів: що нового у сегменті?

За роки незалежності бізнес-література мала стабільну аудиторію в Україні, щоправда, це були виключно перекладні видання і майже повністю експортовані з росії книжки. Неодноразові диску

Книжку Станіслава Асєєва про російський коцтабір в Донецьку видадуть в Ефіопії

Книжку Станіслава Асєєва «Світлий шлях: історія одного концтабору» видадуть в Ефіопії амхарською мовою. Про це він повідомив на своїй сторінці у соцмережі X.
Це буде 12 мова, на яку пер

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"