Книга – вибух емоцій!

Книга – вибух емоцій!

Книга – вибух емоцій!

Доброго вечора, мої любі!

Книга, де головний герой викликає тисячі питань, де головна героїня напрочуд сильна, а їх протистояння збиває з ніг. 

Алекс Яровий – хлопець у всіх сенсах bad boy. Він виховувався з дідом, який не визнає людей нижчих себе за статусом. Він ненавидить головну героїню за її статус сироти за те, що вона подобається йому, і його тягне до неї попри всі принципи. 

Аврора Багірова – героїня, котра викликає повагу. Не зважаючи на юність, вона сильна і вперта. Вона опирається поведінці Алекса, який ненавидить її тільки за те, що дівчина сирота. Завжди гідно відповідає. Але водночас розуміє, що він, як і вона, без сімейної любові все своє життя. 

Давид Шейтер – друг і підтримка Аврори. Він той, хто захистить, підтримає, та простягне руку допомоги. Хлопець з еліти, але ненавидить таких, як Алекс. Читайте, щоб дізнатися, що ж буде далі. Ви знаєте, у Стефанії просто не буває)))

“Еліта”

БЕЗКОШТОВНО!

Анотація:

Мені пощастило, я потрапила в школу молодої еліти, отримавши можливість змінити своє життя. Тільки ніхто не попередив, що жити доведеться в оточені мажорів, які у будь-який спосіб хочуть принизити та знайти твоє слабке місце. Ніхто не сказав, що тут я зіштовхнуся з хлопцем, з яким мене змусять проводити час разом. Він був проти. Саме тому зробив усе, щоб перетворити моє життя на пекло. Він ненавидів мене. Знищував морально. Принижував. Тому що міг собі це дозволити, вважав себе елітою і мав на це право. Мені ж залишається два шляхи: довести йому, що він помиляється, або підтвердити його думку та впасти на дно… Одне я знаю точно – наша ненависть настільки сильна, що нею можна зруйнувати Всесвіт. 

Оновлення пн, вт, ср, чт 

У тексті є: владний та жорсткий герой, кохання на межі, ніжна та рішуча героїня

Дякую за те, що приділили мені трішки свого часу) Якщо книга зацікавила не забудьте додати її в бібліотеку! 

Хорошого вечора, мої любі читачі!

Ваша Уляна Пас!

Оригінал статті на Букнет: Книга – вибух емоцій!

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

У Чернігові відтепер є вулиці Олени Пчілки і Левка Лук’яненка

Депутати Чернігівської міської ради проголосували за перейменування 35 вулиць і провулків у місті. Про це повідомило інтернет-видання «Сіверщина».
Відтепер у місті з’явилися вулиці на ч

У Харкові пропонують назвати одну зі станцій метро на честь Василя Стуса

Активісти проєкту «Деколонізація. Україна» запропонували нові назви для п’яти станцій харківського метрополітену. Про це повідомили на фейсбук-сторінці проєкту.
Серед запропонованих пер

У червні в Україні зафіксували 13 випадків порушення свободи слова

У червні експерти Інституту масової інформації зафіксували в Україні 13 випадків порушень свободи слова, відповідальність за 2 з них — на росії. Про це свідчать дані щомісячного монітор

«Щиро — автор»: як українські письменники зберігають автографи колег

Деякі люди цінують книжки не лише через їхній зміст і наповнення важливою або цікавою інформацією, а визнають видання як мистецький артефакт. Часто ключову роль в особливому  сприйнятті

Фестиваль «Фронтера» оголосив програму заходів

IV Міжнародний літературний фестиваль «Фронтера» у Луцьку оголосив програму заходів. Про це повідомляє прес-служба фестивалю.
Фестиваль відбудеться 27-28 липня в Музейному просторі «Око

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"