Карпатська літературна резиденція оголосила цьогорічних учасників

Карпатська літературна резиденція оголосила цьогорічних учасників

Для участі у Карпатській літературній резиденції відібрали вісім письменників. Про це Читомо повідомили організатори резиденції.

У ній візьмуть участь: Ірина Даневська, Вахтанг Кебуладзе, Анастасія Левкова, Павло Матюша, Олександр Михед, Галина Ткачук, Андрій Шолтес (пише під псевдонімом Bandy Sholtes), Ірина Шувалова.

 

Обрані письменники працюватимуть на резиденції у жанрах історичного роману, новели, оповідання, поезії, есеїстики та нон-фікшну. Книжки резидентів мають вийти у видавництвах: «Темпора», «Видавництво Старого Лева», «UA Comix», «Фенікс», «Meridian Czernowitz», «Ранок» у співпраці із літагенцією «БараБука», «Люта справа», а також у «Лабораторії законодавчих ініціатив».

 

Журі резиденції отримало 61 заявку від письменників з усієї України віком від 29 до 67 років, з-поміж яких 22 чоловіків і 39 жінок. Найбільше заявок надійшло від авторів із Києва − 15, з Одеси і Харкова − по 4, зі Львова і Хмельницького − по 3, з Ужгорода, Дніпра і Сум − по 2, а також з Івано-Франківська, Жовкви, Надвірної, Медині, Богородчан, Білої Церкви, Прилук, Запоріжжя, Вінниці, Миргорода, Луганська, Дрогобича та ін. Одна заявка надійшла від авторки з Варшави-Магдебурга.

 

«Більш ніж половина письменників мотивували своє подання на участь у резиденції можливістю сконцентровано попрацювати над своїм твором, змогою поділитись своїм досвідом, нетворкінгом із колегами й зануренням у творче середовище. Серед іншого, автори також вказували важливість дослідження колориту Карпат, участь у дискусіях та популяризацію своєї творчості», − зауважили організатори резиденції.

 

Під час участі в резиденції письменники отримають можливість запису буктрейлерів на свої майбутні книги, візьмуть участь в літосвітній програмі для авторів-початківців із лекціями на запропоновані теми, їх долучать до онлайн та офлайн-подій резиденції.

 

Невдовзі Карпатська літрезиденція оголосить список авторів-початківців, яких журі відбирає з-поміж отриманих 124 заявок.

 

Резиденцію організовують у селищі міського типу Славське Львівської області, вона триватиме у два заїзди: 2-16 вересня та 20 вересня-4 жовтня. Під час одного заїзду в ній перебуватимуть по чотири письменники. Цього року Карпатську літературну резиденцію організовують за підтримки Українського культурного фонду. Карпатську літературну резиденцію вперше провели у 2017 році.

 

Додамо, заявки на участь у цьогорічній Карпатській резиденції приймали впродовж липня.

Оригінал статті на Suspilne: Карпатська літературна резиденція оголосила цьогорічних учасників

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Книжка Плохія увійшла до списку найкращих видань 2023 року

Англомовне видання книжки Сергія Плохія «Російсько-українська війна» (The Russo-Ukrainian War) ввійшла до списку 50 найкращих видань 2023 року за версією редакції авторитетного британсь

Майже сто років самотності в романі Павла Белянського «Бабуся вмирати не любила»

Павло Паштет Белянський. Бабуся вмирати не любила. Пер. Т. Кохановської. — Харків. Віват, 2023 — 224 с. 

У видавництві «Віват» вийшла книжка блогера, сценариста, письменника Павла Пашт

УІК оголосив дати Національного тижня читання — як долучитися

З 4 до 10 грудня відбудеться всеукраїнська інформаційно-просвітницька тематична акція «Національний тиждень читання».
Мета тижня — консолідувати українське суспільство навколо читання я

Південнокорейський поет отримав ув’язнення за вихваляння Північної Кореї

Південнокорейський суд присудив 68-річному поету Лі Юн Сопу 14 місяців в’язниці за те, що він вихваляв Північну Корею у поезії.
Лі Юн Соп виступав за об’єднання двох держав у своєму вір

Вікторію Амеліну вшанували у різних країнах світу

У листопаді відбулася низка подій у світі, присвячених пам’яті письменниці Вікторії Амеліної. Про це повідомив Український PEN на фейсбук-сторінці.
Заходи провели у Лондоні, Дубліні, Ве

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"