З нагоди Всесвітнього дня поезії в Дніпропетровській обласній раді відбулася зустріч…
![З нагоди Всесвітнього дня поезії в Дніпропетровській обласній раді відбулася зустріч… З нагоди Всесвітнього дня поезії в Дніпропетровській обласній раді відбулася зустріч…](https://nspu.com.ua/wp-content/uploads/2023/03/DOR02775-1366x768-696x391.jpg)
Представники Спілки письменників Дніпропетровської області поділилися своїми творчими здобутками, обговорили виклики, які постали перед ними з початком повномасштабної війни та обговорили плани на майбутнє. Також читали вірші, байки і співали авторські пісні.
«Обласний осередок спілки письменників України завжди був дуже потужним, завжди ряснів талантами. Сьогодні ми бачимо зміну поколінь і дуже тішить те, що нові люди – яскраві й талановиті. Ми завжди шануємо наше минуле й радіємо, коли ряди спілки поповнюються перспективною молоддю. Дніпропетровщині є ким пишатися», – сказав Фідель Сухоніс, член Національної спілки письменників України.
Учасників зустрічі відзначили грамотами голови Дніпропетровської обласної ради на знак вдячності за їхній внесок в суспільне й культурне життя регіону.
«Люди, які пов‘язані з творчістю, – дуже талановиті. Поезія житиме вічно. Слухаючи чи читаючи якісь рядки, ми можемо переживати різні емоції, подумки повертатися до тих чи інших моментів нашого життя. Хочеться подякувати за вашу працю і принагідно привітати вас зі святом», – зазначила Наталія Лисенко, голова постійної комісії обласної ради з питань культури та духовності.
«Поезія єднає серця. Вона надихає, підтримує, торкається струн душі. Однакових поетів не буває, адже в кожному є щось унікальне, незвичайне. Дякуємо кожному з вас за те, що навіть в ці непрості часи війни ви продовжуєте творити і своїм словом даєте підтримку українцям», – сказала начальниця гуманітарного управління обласної ради Лілія Гиренко.
Довідково: дату святкування Всесвітнього дня поезії встановлено делегатами 30-ої сесії Генеральної конференції ЮНЕСКО у 1999 році. Перший Всесвітній день поезії пройшов у столиці Франції у 2000 році, в штаб-квартирі ЮНЕСКО.
![!DOR02648](https://oblrada.dp.gov.ua/wp-content/uploads/2023/03/DOR02648-1024x682.jpg)
![!DOR02637](https://oblrada.dp.gov.ua/wp-content/uploads/2023/03/DOR02637-1024x684.jpg)
![!DOR02629](https://oblrada.dp.gov.ua/wp-content/uploads/2023/03/DOR02629-1024x684.jpg)
![!DOR02645](https://oblrada.dp.gov.ua/wp-content/uploads/2023/03/DOR02645-1024x684.jpg)
![!DOR02673](https://oblrada.dp.gov.ua/wp-content/uploads/2023/03/DOR02673-1024x682.jpg)
![!DOR02633](https://oblrada.dp.gov.ua/wp-content/uploads/2023/03/DOR02633-1024x696.jpg)
![!DOR02677](https://oblrada.dp.gov.ua/wp-content/uploads/2023/03/DOR02677-1024x684.jpg)
![!DOR02627](https://oblrada.dp.gov.ua/wp-content/uploads/2023/03/DOR02627-1024x684.jpg)
![!DOR02635](https://oblrada.dp.gov.ua/wp-content/uploads/2023/03/DOR02635-1024x709.jpg)
![!DOR02641](https://oblrada.dp.gov.ua/wp-content/uploads/2023/03/DOR02641-1024x803.jpg)
![!DOR02642](https://oblrada.dp.gov.ua/wp-content/uploads/2023/03/DOR02642-1024x848.jpg)
![!DOR02655](https://oblrada.dp.gov.ua/wp-content/uploads/2023/03/DOR02655-683x1024.jpg)
![!DOR02671](https://oblrada.dp.gov.ua/wp-content/uploads/2023/03/DOR02671-1024x684.jpg)
![!DOR02682](https://oblrada.dp.gov.ua/wp-content/uploads/2023/03/DOR02682-1024x683.jpg)
![!DOR02704](https://oblrada.dp.gov.ua/wp-content/uploads/2023/03/DOR02704-1024x684.jpg)
![!DOR02691](https://oblrada.dp.gov.ua/wp-content/uploads/2023/03/DOR02691-1024x684.jpg)
![!DOR02712](https://oblrada.dp.gov.ua/wp-content/uploads/2023/03/DOR02712-1024x682.jpg)
![!DOR02718](https://oblrada.dp.gov.ua/wp-content/uploads/2023/03/DOR02718-1024x716.jpg)
![!DOR02724](https://oblrada.dp.gov.ua/wp-content/uploads/2023/03/DOR02724-1024x683.jpg)
![!DOR02730](https://oblrada.dp.gov.ua/wp-content/uploads/2023/03/DOR02730-1024x716.jpg)
![!DOR02738](https://oblrada.dp.gov.ua/wp-content/uploads/2023/03/DOR02738-1024x682.jpg)
![!DOR02744](https://oblrada.dp.gov.ua/wp-content/uploads/2023/03/DOR02744-1024x683.jpg)
![!DOR02750](https://oblrada.dp.gov.ua/wp-content/uploads/2023/03/DOR02750-1024x697.jpg)
![!DOR02757](https://oblrada.dp.gov.ua/wp-content/uploads/2023/03/DOR02757-1024x734.jpg)
oblrada.dp.gov.ua
Оригінал статті на НСПУ: З нагоди Всесвітнього дня поезії в Дніпропетровській обласній раді відбулася зустріч…
Блог
90-ті, нульові й непокаране зло у романі «Хазяїн» Маркіяна КамишаМаркіян Камиш — добре відомий читацькій спільноті як сталкер і автор романів про Чорнобильську зону. У його новій книзі «Хазяїн» не буде Чорнобиля, але будуть ландшафти української Півн
У Харкові перейменували вулиці на честь Семенка, Йогансена й УшкаловаУ Харкові перейменують 48 вулиць та 3 станції метрополітену. Про це повідомили на сайті Харківської міської обласної адміністрації.
На мапі Харкова будуть зокрема такі вулиці:
вул. Гр
У Києві музей Булґакова знову облили червоною фарбою19 липня будівлю Київського літературно-меморіального музею Булґакова облили червоною фарбою. Про це музей повідомив на своїй фейсбук-сторінці.
«Замість поваги до закону, участі у грома
У межах всеукраїнського проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати близько 20 тисяч книжок для поповнення бібліотек та створення мобільних книжкових куточків у 6 деокупованих
У Мелітополі росіяни незаконно утримують журналістку Ірину ЛевченкоЖурналістку з Мелітополя Ірину Левченко незаконно утримують в одній з катівень у місті. Про це повідомило медіа «Новини Приазовʼя».
За словами сестри журналістки Олени Руденко, Ірину дв
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.