З нагоди Всесвітнього дня поезії в Дніпропетровській обласній раді відбулася зустріч…
Представники Спілки письменників Дніпропетровської області поділилися своїми творчими здобутками, обговорили виклики, які постали перед ними з початком повномасштабної війни та обговорили плани на майбутнє. Також читали вірші, байки і співали авторські пісні.
«Обласний осередок спілки письменників України завжди був дуже потужним, завжди ряснів талантами. Сьогодні ми бачимо зміну поколінь і дуже тішить те, що нові люди – яскраві й талановиті. Ми завжди шануємо наше минуле й радіємо, коли ряди спілки поповнюються перспективною молоддю. Дніпропетровщині є ким пишатися», – сказав Фідель Сухоніс, член Національної спілки письменників України.
Учасників зустрічі відзначили грамотами голови Дніпропетровської обласної ради на знак вдячності за їхній внесок в суспільне й культурне життя регіону.
«Люди, які пов‘язані з творчістю, – дуже талановиті. Поезія житиме вічно. Слухаючи чи читаючи якісь рядки, ми можемо переживати різні емоції, подумки повертатися до тих чи інших моментів нашого життя. Хочеться подякувати за вашу працю і принагідно привітати вас зі святом», – зазначила Наталія Лисенко, голова постійної комісії обласної ради з питань культури та духовності.
«Поезія єднає серця. Вона надихає, підтримує, торкається струн душі. Однакових поетів не буває, адже в кожному є щось унікальне, незвичайне. Дякуємо кожному з вас за те, що навіть в ці непрості часи війни ви продовжуєте творити і своїм словом даєте підтримку українцям», – сказала начальниця гуманітарного управління обласної ради Лілія Гиренко.
Довідково: дату святкування Всесвітнього дня поезії встановлено делегатами 30-ої сесії Генеральної конференції ЮНЕСКО у 1999 році. Перший Всесвітній день поезії пройшов у столиці Франції у 2000 році, в штаб-квартирі ЮНЕСКО.
oblrada.dp.gov.ua
Оригінал статті на НСПУ: З нагоди Всесвітнього дня поезії в Дніпропетровській обласній раді відбулася зустріч…
Блог
До Бердичева приїздить славетний письменник Мирослав ДочинецьОдин із найпопулярніших сучасних письменників України Мирослав Дочинець планує завітати до Бердичева. Вже найближчого понеділка, 16 вересня, гостинні стіни публічної бібліотеки та молодіжного простору «
У проєкт бюджету-2025 заклали у 2,5 рази менше коштів на УІК, ніж цьогорічУ 2025 році на діяльність Українського інституту книги (УІК) в проєкті державного бюджету виділили 178 млн 548 тис. грн. Проєкт закону про державний бюджет України оприлюднили на сайті
Пішов з життя фолькльорист і мистецтвознавець Микола МушинкаПішов із життя один із найвідоміших дослідників українського фольклору Микола Мушинка. Про це повідомили на фейсбук-сторінці медіа «Локальна історія».
Праці науковця присвячені дослідже
У Вінниці планують запустити програму підтримки книговидання про місто та його видатних особистостей. Про це Читомо повідомили у департаменті маркетингу міста та туризму Вінницької місь
У Британії видадуть книжку про українське мистецтво і антиколоніалізмУ листопаді 2024 року видавництво Routledge планує випустити книжку «Мистецтво в Україні між конструюванням ідентичності та антиколоніальним спротивом». Про це повідомила редакторка вид
Перейти до блогу
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.