Зустрічайте принцесу з принцем :)
![Зустрічайте принцесу з принцем :) Зустрічайте принцесу з принцем :)](https://rust.booknet.com/uploads/user_avatars_new/160/1613926335_7854584.jpg)
Зустрічайте принцесу з принцем 🙂
“Мій принц з маршрутки” вже на сайті.
Перший варіант обкладинки.
Починаємо історію:
“Дивіться-но, дивіться, он там три пташки на гілці,
в однієї в горлі ніж і в лапці скіпетр,
а співає вона веселіше інших. Чим ви це пояснюєте, га?
Р.Шеклі “Обмін розумів”
Мій принц заходить у маршрутку. Ви скажете, принци в маршрутках не їздять? Багато ви про них тоді знаєте. Мій — їздить. В нього третій день машина в ремонті. ”
Друзі, запрошую до читання й коментування.
А ще хочеться знати, на який час зручніше ставити оновлення?
Оригінал статті на Букнет: Зустрічайте принцесу з принцем :)
Блог
90-ті, нульові й непокаране зло у романі «Хазяїн» Маркіяна КамишаМаркіян Камиш — добре відомий читацькій спільноті як сталкер і автор романів про Чорнобильську зону. У його новій книзі «Хазяїн» не буде Чорнобиля, але будуть ландшафти української Півн
У Харкові перейменували вулиці на честь Семенка, Йогансена й УшкаловаУ Харкові перейменують 48 вулиць та 3 станції метрополітену. Про це повідомили на сайті Харківської міської обласної адміністрації.
На мапі Харкова будуть зокрема такі вулиці:
вул. Гр
У Києві музей Булґакова знову облили червоною фарбою19 липня будівлю Київського літературно-меморіального музею Булґакова облили червоною фарбою. Про це музей повідомив на своїй фейсбук-сторінці.
«Замість поваги до закону, участі у грома
У межах всеукраїнського проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати близько 20 тисяч книжок для поповнення бібліотек та створення мобільних книжкових куточків у 6 деокупованих
У Мелітополі росіяни незаконно утримують журналістку Ірину ЛевченкоЖурналістку з Мелітополя Ірину Левченко незаконно утримують в одній з катівень у місті. Про це повідомило медіа «Новини Приазовʼя».
За словами сестри журналістки Олени Руденко, Ірину дв
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.