Знижка -27% на дилогію

Знижка -27% на дилогію

Знижка -27% на дилогію

Привіт друзі❤
У мене для вас просто БОМБІЧНА новина:
10 липня буде діяти знижка на мою дилогію “ЦУКЕРОЧКА”
І ця знижка мега крута – 27%

Залишу вам анотації до книг і коротенькі уривки для ознайомлення❤

Анотація до книги

СЕРГІЙ: Біля мене завжди тільки красуні, але це і не дивно, бо я працюю тренером у відомій мережі спорт-клубів і відповідно маю красиве тіло. Я нерідко зловживав своїм статусом і за це Бог вирішив покарати мене — прийшов наказ зверху про те, що потрібно привести до ладу одного пончика, який важить аж 107 кг! Відмовитись я не міг, та все ж таки один шанс у мене є — це тренувальний табір. Але, як виявилось мені не врятуватись від цієї цукерочки!
ЯНА: Студентське життя подарувало мені чималу вагу. І це враховуючи те, що моя сім’я володіє мережею спорт-клубів! Мені потрібно було швидко скинути зайве, бо мій майбутній наречений має скоро повернутись з-за кордону. Для цього батько мені підіслав Карпова, який постійно мене дратує, а щоб не відставати, я дратую його!

Уривок із книги

 

Повертатись мені не хотілось, але спорт ніхто не скасовував. І Сергій пристане, як «банний лист», якщо не приїду!

Натягнувши маску «а-ля я повернулася, і у мене все ок!» зайшла в будинок.

—   Привіт! —   крикнула з порогу.

—   Привіт. Як доїхала? —   переді мною стояв Сергій в одних шортах і усміхався.

—   Доїхала добре. —   буркнула і взявши пакети пішла повз нього. —   Вони не важкі. —   сказала, коли хлопець забрав їх з моїх рук.

—   Ти голодна? —   почулося з кімнати, в яку я ніяк не могла зважитися зайти після всього, що сталося.

—   Ні. Я поїла. Чи ти хотів нагодувати мене вівсянкою?

—   Та ні. За розкладом у твоєму раціоні сьогодні риба.

—   А … і одягни футболку! —   викрикнула і зайшла до вбиральні.

—   Не подобається те, що бачиш? —   почулося із-за дверей.

—   Бісиш! От і все!

Сказала гидоту і на душі стало легше. Наче й частина сорому десь поділась?

Вирішено, буду говорити різні підлості, а там буде видно.

У тексті є:гумор_протистояння_почуття, перетворення з гусениці в метелика, незаймана

 

Анотація до книги 

2 книга із циклу “Цукерочка”
Я — істинна дочка свого батька! А він, щоб ви розуміли, був кілером. Матір вбили, а батьків пістолет зустрівся із його черепом, а от я стала стервом, яке обожнює свою роботу. Вам дивно? А от мені начхати на це! Живу в своє задоволення й дотримуюся одного правила: пусте серце! Нове замовлення. Ванкувер. Купчинський. А ще підстава! І от тут у мене починаються нові пригоди! Та, чорт побери, як мені не вляпатись у “багнюку” й виконати замовлення, коли мене так тягне до нього?

Уривок із книги

—  Як тебе звати? — я і справді не знав її ім’я, або ж не пам’ятав після того вечора.  

—  Крісті. Невже я тобі не назвала його?

—  Начебто ні, — мої очі ковзали по такому юному обличчі й губах, повільно опускаючись до оголеного плеча. В голові почали з’являтися думки, як я беру її на столі й від цього мій друг починав оживати, а в голові панувала одна думка — секс! Я перевів погляд на пейзаж, який відкривався з панорамного вікна і зосередивши свій погляд на місцевості, запитав:

—  Ти не хочеш мені нічого пояснити? — дівчина проігнорувала моє запитання. Піднялася з крісла і стала навпроти мене. Ніж, який так і залишався в її руках, перемістився на мої губи, легко натискаючи на них.

Крісті стежила за нашими рухами з відкритим ротом.

Вона не очікувала такого від мене, але мушу визнати, що і я не очікував такого від себе: язиком доторкнувся до гострого леза і зібрав краплю крові, яка там утворилася.

—  А ти не хочеш мене? — з нижньої губи дівчина направила ніж до вилиці, а потім до шиї і зупинила його в районі вени. Я впевнений, що вона була добре видна і навіть було помітно неозброєним оком, як вона пульсує, але не від страху, а від бажання, яке викликала у мене ця дівчина.

—  Ти прийшла, щоб я тебе взяв, чи може пояснити ситуацію, що склалася? — дівчина мовчала, просто дивилася то на мої губи, на яких знову з’явилася крапля крові, то на шию, де зупинився її ніж. — Можеш почати з того, як саме ти дізналася мій номер телефону, адреса, де я проживаю або розкажи, як ти дізналася про ситуацію з Яною і Сергієм? Може ти не та, за кого себе видаєш? — я підніс палець до своїх губ і стер ними власну кров після чого засунув їх у свій рот і облизав.

Я підозрював, що саме це приверне її увагу і не помилився.

Якщо можна було б з’їсти людини одним поглядом, то я був би труп!

—  Поліції багато що відомо. — мало не співає вона. — На тебе полюють, і я не бачила сенсу в тому, щоб піддавати ризику Яну і Сергія. Ось і весь секрет.

—  Звучить правдоподібно, — погодився. — але чому ти допомагаєш незнайомій людям? Хіба це входить у твої обов’язки?

—  Мені за це заплатили гарну суму. От і все.

—  А якщо я цього не хочу? Не хочу допомоги? — стоп! Заплатили? Їй заплатили за мою захист? — Хто заплатив? — мені вже було байдуже, що в штанах торнадо в самому розпалі і до горла приставлений ніж. Мені було наплювати на всі ці дрібниці! Я хотів знати правду.

—  Ти багато кому допомагав. Ось мене і викликали для твого захисту.

—  Ти зараз жартуєш? — я розсміявся з її слів, тому що це звучало як казочка для дитини дошкільного віку. — Не роби з мене ідіота, Крісті!

—  Окей, — дівчина нарешті забрала свій ніж і поклавши його на стіл, підійшла до панорамного вікна. У кабінеті запанувала цілковита тиша, що починала тиснути на мізки. — На тебе полює кілер, а мені потрібно відстежити його і вбити. Ось, чому я все це роблю.

Велике скло, велике місто, великий місяць і серед цього всього маленька дівчинка з ідеальним тілом із стервозним характером, проте, саме вона збирається мене захищати …

У тексті є:кілер_проблеми_гумор, еротика_дуже відверто, емоції_пристрасть

 

P,S Люблю та обнімаю кожного, адже без читачів я просто автор, а з вами Я Є Я❤

Підписуйтесь на мій профіль, щоб не пропустити знижок й інших новин❤

До зустрічі у коментарях❤

Ваша Міка Стів

 

    

 

 

Оригінал статті на Букнет: Знижка -27% на дилогію

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Знижка і спекотний бонус!

Друзі!

У збірці “Доторкнись” з’явився новий розділ, під назвою “Вперше”. Це більш відверта версія однієї зі сцен книги “Хороша дівчинка для циніка” .

А ще, тільки 30.09 на книгу “Хороша дівчинка для циніка”

Лсти кохання зі Знижкою!

Вітаю, мої любі Натхненники!!!

ЗНИЖКА 20%

«ЛИСТ НА РІЗДВО»

(книга без вікового обмеження)

Це найніжніша історія кохання, сповнена тепла, затишку та добра. Кохання, віра, мрії, сім’я та дива, які ми робимо своїми

Маленьке свято, трішки подарунків!

Слава Україні:)

 

Може ви пам’ятаєте ще з минулого року маленьку традицію “коли в мами свято мама, дарує подарунки”.

В мене сьогодні маленьке свято, тож я не могла залишити свою літродину без подарунків.

Насамперед

Валерія Богуславська. «Московським жінкам»

(і чоловікам)             Москва чи Моква? – Болото!Недаремно – Болотна площа,Мізки вам недарма полощуть,Ніби всі ви – дружини Лота; Ніби варто лиш озирнутись,Як ведуть на убій чоловіка,Щоб на стовп сол

Марафон НІ Дня Без Проди

Сьогодні вирішила поставити перед собою амбітну задачку:

До завершення книги 11 ГОДИН ПІД ЗЕМЛЕЮ планую кожен день без перерви на вихідні викладати продочки. Це щось типу особистого виклику, але читачам думаю також сподобається

Перейти до блогу

Нові автори

Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Софія Заяць

Мій роман піднімає декілька тем: 1 Тема сексуальних домагань , через чоловіків і призму винуватий сам. 2 Ціна людського життя. 3 Тема технологій за якими люди не бачать людей. В мому фентезі є 4 основних легенди які формують його кістяк. 1 Мору (малі деталі є в Арці Істина ангела , один з найулюбленіших персонажів бо […]

Тоня Твіст

м. Київ Письменниця, перекладачка, авторка освітніх програм в «Lucky Academy». Пише для дітей та дорослих. Також пише детективи. Випускниця літературних шкіл, курсів та академії детектива. Публікується під псевдонімом в різних літературних журналах та збірниках. Лавреатка та фіналістка багатьох літературних конкурсів, серед яких: міжнародний літературний конкурсу до Дня Студента, (Канів, 2019); міжнародний літературний конкурс «Коли наблизитися…» […]

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Перейти до "Нові автори"