Знижка на “Ілюзію”))))

Знижка на “Ілюзію”))))

Знижка на “Ілюзію”))))

Привіт, мої хороші)))

Ілюзія шлюбу

Уривок для ознайомлення

До нашого номеру Фелікс знову тягнув мене за руку, не сказавши ні слова, а відпустив лише тоді, коли замкнув за нами двері. Його погляд був настільки сердитим, що я бачила: краще не чіпати… Але не чіпати було не в моїх силах. Я просто зобов’язана все йому виговорити! Ну, не вб’є ж він мене! Я вже припинила боятися його… В будь-якому разі найкращий захист — це напад.
— Ти можеш мені щось пояснити нарешті? — накинулася я, потягнувши чоловіка в спальню і стягуючи з нього каптан. Заметушилася, шукаючи спирт і ватку, щоб обробити розсічену брову. До розпухлого ока доведеться прикладати лід, який знайшовся у маленькому холодильнику в номері. Поки обробляла рану і змивала вологими серветками чужу кров з кулака чоловіка, ні на мить не затихнула, а він ні слова не промовив: — Чому ти відреагував так? Не міг розвернутися і піти звідти? Він же неадекватний! Чи ти мені не довіряєш? Що з тобою відбувається? Що буде з фірмою? А якщо про твою нинішню витівку підуть чутки? Як ти поясниш це Філасову? Феліксе, тендер через тиждень, а що ти твориш! Через дурні амбіції…
— Дурні амбіції?! — взревів він, скинувши мою руку, і я зрозуміла, що останній пасаж був зайвим. Його очі потемнішали, риси обличчя стали ще більш різкими, а ніздрі роздувалися від люті. — Дурні амбіції, кажеш? Він посмів покласти око на те, що належить мені!
— Я — не твоя власність! — не забула нагадати, хоч це й не було доречно зараз, і пішла в ванну перевдягатися, не зачиняючи двері, бо тепер не затихав і на мить Громов, кілька хвилин не в змозі послабити краватку, настільки рознервувався.
— Ти — моя дружина! — проволав він. — І ти винна не менше! Я просив тебе вдягнути іншу сукню? Але ти, як завжди, почала дорікати мені!
— То було не відходити від мене, тоді б всі знали, що я твоя дружина! — вибігши з ванної, гаркнула я. — Але ти більше приділяв часу своїм ревнощам, а міг би просто бути поруч! Втомилася вже казати про це!
— А коли я не поруч, Віто? Очей з тебе не зводжу, лише тобою живу, але ти не помічаєш! Ти лише збільшувати відстані вмієш! Я крок до тебе, ти — три назад! Набридло! — прошипів він, загрозливо зіщулившись. Таки розібравшись з краваткою і сорочкою, кинув їх просто на землю і прийнявся гратися з ременем на штанях, який теж не слухався чоловіка.
— Якщо набридло, то можеш розлучитися! — випалила я, гребінцем вириваючи собі волосся, а потім і зовсім кинула цю марну справу. Отримавши вбивчого погляду на свою пропозицію, сіла на ліжко і кинулася збивати подушки так, що пух летів. — Але ж де там… Імідж постраждає… Хоч там вже нема чому страждати, бо якщо ось це випливе, журналісти роздують такий скандал, що року не вистачить, аби його забули. Не припустимо, щоб страждала фірма через…
— Фірма! Фірма! Фірма! — перекривив мене Громов, також сідаючи в ліжко. — Скільки можна одне й те саме? Чхати мені на фірму, на тендер і на збитки, ясно?! Ти важливіша! — випалив він і поки я завмерла, не знайшовши, що відповісти, притягнув до себе, впився вустами в мої вуста. Я не встигла збагнути, що відбувається, коли мене кинули на ті подушки, які я так наполегливо збивала, і придавили зверху своїм могутнім тілом.
Безумність тривала довго, ненаситно, Фелікс по-господарськи досліджував моє тіло плавними рухами, ковзав долонями по талії і нижче, збирав у пучки нічну сорочку й піднімав її все вище, поглиблював поцілунки, плутався пальцями в волоссю, а я дозволяла йому все це робити, божеволіючи від близькості цього чоловіка, його аромату, його дотиків і того, що я відчувала до нього. 

 

А крім того, запрошую до книг моїх колег. У них теж сьогодні знижка:

Муза від Мар’яни Долі

Шанс на життя від Ксенії Чейз

Виклик кинуто від Анни Харламової

 

З любов’ю, ваша Юліанна))))

Оригінал статті на Букнет: Знижка на “Ілюзію”))))

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Гра, що затьмарює реальність

Гра “Світ Ельзар”  – це світ, сповнений неймовірних пригод. Він приманює фарбами, монстрами, новими знайомствами. Історії, що він розповідає, переплітаються між собою, даруючи невпинний потік емоцій. А ознайомитися

Культурне медіа Your Art скорочує діяльність через брак фінансування

Медіапроєкт про українське мистецтво Your Art надалі функціонуватиме тільки в режимі новинного медіа. Про це редакторки Анастасія Калита та Аміна Ахмед повідомили в інстаграмі. 
«У трав

У Гельсінкі за п’ять хвилин демонтували радянський пам’ятник

8 серпня у столиці Фінляндії демонтували пам’ятник «Мир у всьому світі», подарований Радянським Союзом у 1989 році, повідомляє «Громадське» з посиланням на фінське видання «Yle«.

Пам’ятник зранку пер

Потрібна допомога

Мені потрібно перевести книгу на іноземну мову. Хтось із авторів стикався з цим? Якщо так, дайте пораду до кого можна звернутися.

лірика для книги

Щоб збагатити свою книгу і передати правильний настрій героя в той момент, я експериментую з лірикою. 

Тут я стикнулась з проблемою- знайти відповідну поезію.

Нажаль, це зробити доволі важко, адже інтернет пропонує

Перейти до блогу

Нові автори

Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Софія Заяць

Мій роман піднімає декілька тем: 1 Тема сексуальних домагань , через чоловіків і призму винуватий сам. 2 Ціна людського життя. 3 Тема технологій за якими люди не бачать людей. В мому фентезі є 4 основних легенди які формують його кістяк. 1 Мору (малі деталі є в Арці Істина ангела , один з найулюбленіших персонажів бо […]

Тоня Твіст

м. Київ Письменниця, перекладачка, авторка освітніх програм в «Lucky Academy». Пише для дітей та дорослих. Також пише детективи. Випускниця літературних шкіл, курсів та академії детектива. Публікується під псевдонімом в різних літературних журналах та збірниках. Лавреатка та фіналістка багатьох літературних конкурсів, серед яких: міжнародний літературний конкурсу до Дня Студента, (Канів, 2019); міжнародний літературний конкурс «Коли наблизитися…» […]

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Перейти до "Нові автори"