Знижка на “Ілюзію”))))

Знижка на “Ілюзію”))))

Знижка на “Ілюзію”))))

Привіт, мої хороші)))

Ілюзія шлюбу

Уривок для ознайомлення

До нашого номеру Фелікс знову тягнув мене за руку, не сказавши ні слова, а відпустив лише тоді, коли замкнув за нами двері. Його погляд був настільки сердитим, що я бачила: краще не чіпати… Але не чіпати було не в моїх силах. Я просто зобов’язана все йому виговорити! Ну, не вб’є ж він мене! Я вже припинила боятися його… В будь-якому разі найкращий захист — це напад.
— Ти можеш мені щось пояснити нарешті? — накинулася я, потягнувши чоловіка в спальню і стягуючи з нього каптан. Заметушилася, шукаючи спирт і ватку, щоб обробити розсічену брову. До розпухлого ока доведеться прикладати лід, який знайшовся у маленькому холодильнику в номері. Поки обробляла рану і змивала вологими серветками чужу кров з кулака чоловіка, ні на мить не затихнула, а він ні слова не промовив: — Чому ти відреагував так? Не міг розвернутися і піти звідти? Він же неадекватний! Чи ти мені не довіряєш? Що з тобою відбувається? Що буде з фірмою? А якщо про твою нинішню витівку підуть чутки? Як ти поясниш це Філасову? Феліксе, тендер через тиждень, а що ти твориш! Через дурні амбіції…
— Дурні амбіції?! — взревів він, скинувши мою руку, і я зрозуміла, що останній пасаж був зайвим. Його очі потемнішали, риси обличчя стали ще більш різкими, а ніздрі роздувалися від люті. — Дурні амбіції, кажеш? Він посмів покласти око на те, що належить мені!
— Я — не твоя власність! — не забула нагадати, хоч це й не було доречно зараз, і пішла в ванну перевдягатися, не зачиняючи двері, бо тепер не затихав і на мить Громов, кілька хвилин не в змозі послабити краватку, настільки рознервувався.
— Ти — моя дружина! — проволав він. — І ти винна не менше! Я просив тебе вдягнути іншу сукню? Але ти, як завжди, почала дорікати мені!
— То було не відходити від мене, тоді б всі знали, що я твоя дружина! — вибігши з ванної, гаркнула я. — Але ти більше приділяв часу своїм ревнощам, а міг би просто бути поруч! Втомилася вже казати про це!
— А коли я не поруч, Віто? Очей з тебе не зводжу, лише тобою живу, але ти не помічаєш! Ти лише збільшувати відстані вмієш! Я крок до тебе, ти — три назад! Набридло! — прошипів він, загрозливо зіщулившись. Таки розібравшись з краваткою і сорочкою, кинув їх просто на землю і прийнявся гратися з ременем на штанях, який теж не слухався чоловіка.
— Якщо набридло, то можеш розлучитися! — випалила я, гребінцем вириваючи собі волосся, а потім і зовсім кинула цю марну справу. Отримавши вбивчого погляду на свою пропозицію, сіла на ліжко і кинулася збивати подушки так, що пух летів. — Але ж де там… Імідж постраждає… Хоч там вже нема чому страждати, бо якщо ось це випливе, журналісти роздують такий скандал, що року не вистачить, аби його забули. Не припустимо, щоб страждала фірма через…
— Фірма! Фірма! Фірма! — перекривив мене Громов, також сідаючи в ліжко. — Скільки можна одне й те саме? Чхати мені на фірму, на тендер і на збитки, ясно?! Ти важливіша! — випалив він і поки я завмерла, не знайшовши, що відповісти, притягнув до себе, впився вустами в мої вуста. Я не встигла збагнути, що відбувається, коли мене кинули на ті подушки, які я так наполегливо збивала, і придавили зверху своїм могутнім тілом.
Безумність тривала довго, ненаситно, Фелікс по-господарськи досліджував моє тіло плавними рухами, ковзав долонями по талії і нижче, збирав у пучки нічну сорочку й піднімав її все вище, поглиблював поцілунки, плутався пальцями в волоссю, а я дозволяла йому все це робити, божеволіючи від близькості цього чоловіка, його аромату, його дотиків і того, що я відчувала до нього. 

 

А крім того, запрошую до книг моїх колег. У них теж сьогодні знижка:

Муза від Мар’яни Долі

Шанс на життя від Ксенії Чейз

Виклик кинуто від Анни Харламової

 

З любов’ю, ваша Юліанна))))

Оригінал статті на Букнет: Знижка на “Ілюзію”))))

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Український інститут книги проведе «Тиждень поезії»

Український інститут книги з 16 до 24 березня проведе всеукраїнську інформаційно-просвітницьку акцію «Національний тиждень читання. Тиждень поезії».

Про це повідомила пресслужба Міністерства культури

Окупаційна влада Криму обшукала дім кримськотатарської активістки Лутфіє Зудієвої

22 лютого російські силовики затримали кримськотатарську правозахисницю й активістку «Кримської солідарності» Лутфіє Зудієву, а в її будинку, що в тимчасово окупованому Джанкої, провели

Місто індустріальних монументів, людей і моря – яким був Маріуполь до окупації

До другої річниці блокади Маріуполя Вано Крюґер пригадує яким було це місто до початку повномасштабного вторгнення – під час проведення «StartUp Гогольfest». Перша версія цього есею бул

У Держкомтелерадіо розповіли, як формують комітети присуджуваних ним премій

Державний комітет телебачення і радіомовлення України розповів, скільки літературних премій організовує і назвав суми винагород переможцям. Про це комітет повідомив у відповідь на інфор

Актуальні збори, до яких закликають долучитися українські діячі культури

Українська літературна спільнота продовжує активно збирати кошти на потреби Збройних сил України. Розповідаємо про актуальні збори:

видавчиня, літературна редакторка, волонтерка Ірина

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"