Емоційна новинка “Не чужий” стартувала

Емоційна новинка “Не чужий” стартувала

Емоційна новинка “Не чужий” стартувала

Вітаю, дорогі читачі!  Рада повідомити вам, що сьогодні стартувала моя новинка “Не чужий”. Це історія дівчини Каті,  яку ви могли зустрічати на сторінках книги “Не відпущу” Наголошую, що нова історія абсолютно самостійна і читається окремо. 

“- Якого біса на дзвінки не відповідаєш? Я хвилювався! – гарчав  розлючений колишній, в той час, як моє серце летіло у п’яти від страху.

– Так хвилювався, що вирішив розмалювати мою фізіономію новими відтінками? – пирхнула йому у відповідь, нагадуючи про його нещодавній удар по обличчі. 

Я розуміла, що злити його ще більше не варто, але втриматися не могла. Якби в мене було трохи більше сили, сама б не роздумуючи вмазала йому поміж очі. Але мої рухи були обмежені. Все, що я могла – це лише ухилятися від його огидного подиху мені в обличчя.

– Сама винна! Нема чого задом вертіти перед чужими мужиками!

Як же він мене дратував! Господи, як можна було бути такою сліпою, щоб не розгледіти справжньої суті цього божевільного чудовиська!

– Що ти верзеш? Я повинна була знайти нову роботу! Чи ти думав тобі буду кланятися в ноги? – виплюнула з отрутою, за що отримала чергового ляпаса по щоці.

– Ах ти ж стерво, невдячна! – різко визвірився Антон приставляючи свою руку до моєї горлянки. 

В ту мить я вже встигла пошкодувати про свої необдумані слова, бо така правда розлюченому покидьку зовсім не подобалась. Він міг прямо зараз мене придушити і ніхто б не почув. Ніхто б не дізнався про цього ката в овечій шкурі.

Добре, що доля вирішила зглянутись наді мною посилаючи рятівника у вигляді Олексія, який з’явився так несподівано, що я не одразу зрозуміла, чому Антон опинився у підвішеному стані і до моїх легень знову увірвася кисень. ”

Сподіваюся, нова історія не залишить вас байдужими. Нагадую, щоб завжди бути в курсі всіх новин не забувайте підписуватися на мою сторінку.

Ваша, Наталі Ліон))))

Оригінал статті на Букнет: Емоційна новинка “Не чужий” стартувала

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

На 83-му році життя помер відомий буковинський поет Василь Васкан

Про це повідомили на сайті tva.ua.

«Сьогодні, 7 грудня 2023 року, на 83-му році життя зупинилося серце Василя Васильовича Васкана.

Про це повідомляє Молодий буковинець, посилаючись на журналіста-к

В ЄС ціни на книжки ростуть повільніше за інфляцію

Упродовж останніх 20 років ціни на книжки в Європейському Союзі стабільно були нижчими від рівня інфляції. Про це йдеться у звіті Федерації європейських видавців (FEP) за 2022-2023 рок

Полонений росією журналіст Хилюк отримав нагороду PEMC

Український журналіст і кореспондент УНІАН Дмитро Хилюк, котрий майже рік перебуває в полоні в росії, отримав відзнаку Платформи європейської пам’яті та сумління (Platform of European M

Ідентичність: книжки про українське минуле та сьогодення

Інтернет-магазин бізнес-літератури кniga.biz.ua 2020 року для популяризації українських авторів, їхніх книг та ідей заснував власну премію KBU AWARDS. Перших переможців у двох номінація

Максим Буткевич перебуває в колонії на окупованій Луганщині

Український правозахисник та військовополонений Максим Буткевич перебуває у виправній колонії №2 міста Хрустальний на території окупованої Луганської області. Про це Інституту масової і

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"