Емоційна новинка “Не чужий” стартувала

Емоційна новинка “Не чужий” стартувала

Емоційна новинка “Не чужий” стартувала

Вітаю, дорогі читачі!  Рада повідомити вам, що сьогодні стартувала моя новинка “Не чужий”. Це історія дівчини Каті,  яку ви могли зустрічати на сторінках книги “Не відпущу” Наголошую, що нова історія абсолютно самостійна і читається окремо. 

“- Якого біса на дзвінки не відповідаєш? Я хвилювався! – гарчав  розлючений колишній, в той час, як моє серце летіло у п’яти від страху.

– Так хвилювався, що вирішив розмалювати мою фізіономію новими відтінками? – пирхнула йому у відповідь, нагадуючи про його нещодавній удар по обличчі. 

Я розуміла, що злити його ще більше не варто, але втриматися не могла. Якби в мене було трохи більше сили, сама б не роздумуючи вмазала йому поміж очі. Але мої рухи були обмежені. Все, що я могла – це лише ухилятися від його огидного подиху мені в обличчя.

– Сама винна! Нема чого задом вертіти перед чужими мужиками!

Як же він мене дратував! Господи, як можна було бути такою сліпою, щоб не розгледіти справжньої суті цього божевільного чудовиська!

– Що ти верзеш? Я повинна була знайти нову роботу! Чи ти думав тобі буду кланятися в ноги? – виплюнула з отрутою, за що отримала чергового ляпаса по щоці.

– Ах ти ж стерво, невдячна! – різко визвірився Антон приставляючи свою руку до моєї горлянки. 

В ту мить я вже встигла пошкодувати про свої необдумані слова, бо така правда розлюченому покидьку зовсім не подобалась. Він міг прямо зараз мене придушити і ніхто б не почув. Ніхто б не дізнався про цього ката в овечій шкурі.

Добре, що доля вирішила зглянутись наді мною посилаючи рятівника у вигляді Олексія, який з’явився так несподівано, що я не одразу зрозуміла, чому Антон опинився у підвішеному стані і до моїх легень знову увірвася кисень. ”

Сподіваюся, нова історія не залишить вас байдужими. Нагадую, щоб завжди бути в курсі всіх новин не забувайте підписуватися на мою сторінку.

Ваша, Наталі Ліон))))

Оригінал статті на Букнет: Емоційна новинка “Не чужий” стартувала

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

«Поезія Вільних»: 20 500 віршів про війну в Україні

«З початку повномасштабного вторгнення росії в Україну понад 20 000 віршів про війну було подано на портал «Поезія Вільних» українськими та іноземними поетами.

На порталі вірші найвищого художнього

Колективна безвідповідальність: «Гроші від Гітлера» Радки Денемаркової

Радка Денемаркова. Гроші від Гітлера / переклад М. Севрукової – Комора, 2022

Літератури про Голокост здебільшого сконцентрована на тому, що відбувалося в концентраційних таборах. Здава

З нагоди 300-ліття: як Україна святкуватиме день народження Григорія Сковороди

3 грудня 2022 року виповнюється 300 років із дня народження видатного українського філософа й поета Григорія Сковороди. Нехай росія «вітає» його обстрілом музею у Сковородинівці, повном

«Репортери без кордонів» проти ретрансляції телеканалів рф французькими супутниками

Правозахисна організація «Репортери без кордонів» (RSF) подала позов проти державного французького регулятора телерадіомовлення (ARCOM), який відмовився застосовувати будь-які заборони

Михайло Пасічник. «Ми заклали бомбу помсти…»

ПУТІН ПРОВОДИТЬ ОКУПАЦІЙНУ НАРАДУЦе не закІнчиться добром…Дивлюсь одні й ті ж самі ролики:Сидить у кріслі під гербомУдав – гіпнотизує кроликів…26 люте 2022БУЛЬБЕШНИК-САМОЗВАНЕЦЬГосподарник, батько? Ні,

Перейти до блогу

Нові автори

Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Софія Заяць

Мій роман піднімає декілька тем: 1 Тема сексуальних домагань , через чоловіків і призму винуватий сам. 2 Ціна людського життя. 3 Тема технологій за якими люди не бачать людей. В мому фентезі є 4 основних легенди які формують його кістяк. 1 Мору (малі деталі є в Арці Істина ангела , один з найулюбленіших персонажів бо […]

Тоня Твіст

м. Київ Письменниця, перекладачка, авторка освітніх програм в «Lucky Academy». Пише для дітей та дорослих. Також пише детективи. Випускниця літературних шкіл, курсів та академії детектива. Публікується під псевдонімом в різних літературних журналах та збірниках. Лавреатка та фіналістка багатьох літературних конкурсів, серед яких: міжнародний літературний конкурсу до Дня Студента, (Канів, 2019); міжнародний літературний конкурс «Коли наблизитися…» […]

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Перейти до "Нові автори"