Дорослішання та жінки в українській літературі | Катерина Калитко | BookForum у Львові
![Дорослішання та жінки в українській літературі | Катерина Калитко | BookForum у Львові Дорослішання та жінки в українській літературі | Катерина Калитко | BookForum у Львові](https://cdn3.suspilne.media/images/resize/400x1.78/226ee9a67f09a868.jpg)
Яка вона — українська поезія? Чому підтримка жінок важлива в українській літературі? Звідки бере початок мізогінія в українському суспільстві та чому важливо почути жінку? А також про знання себе, свого коріння та жіночих голосів свого роду – в розмові з письменницею Катериною Калитко.
Дивіться також
“Гра в дорослішання”, незалежність та емпатія | Юрко Прохасько | BookForum у Львові
“Свобода – це частина травми” | Станіслав Асєєв про “Світлий шлях” | BookForum у Львові
Оригінал статті на Читомо: Дорослішання та жінки в українській літературі | Катерина Калитко | BookForum у Львові
Блог
90-ті, нульові й непокаране зло у романі «Хазяїн» Маркіяна КамишаМаркіян Камиш — добре відомий читацькій спільноті як сталкер і автор романів про Чорнобильську зону. У його новій книзі «Хазяїн» не буде Чорнобиля, але будуть ландшафти української Півн
У Харкові перейменували вулиці на честь Семенка, Йогансена й УшкаловаУ Харкові перейменують 48 вулиць та 3 станції метрополітену. Про це повідомили на сайті Харківської міської обласної адміністрації.
На мапі Харкова будуть зокрема такі вулиці:
вул. Гр
У Києві музей Булґакова знову облили червоною фарбою19 липня будівлю Київського літературно-меморіального музею Булґакова облили червоною фарбою. Про це музей повідомив на своїй фейсбук-сторінці.
«Замість поваги до закону, участі у грома
У межах всеукраїнського проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати близько 20 тисяч книжок для поповнення бібліотек та створення мобільних книжкових куточків у 6 деокупованих
У Мелітополі росіяни незаконно утримують журналістку Ірину ЛевченкоЖурналістку з Мелітополя Ірину Левченко незаконно утримують в одній з катівень у місті. Про це повідомило медіа «Новини Приазовʼя».
За словами сестри журналістки Олени Руденко, Ірину дв
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.