« Дароване прокляття» завершено! Підлітки vs маги

« Дароване прокляття» завершено! Підлітки vs маги

« Дароване прокляття» завершено! Підлітки vs маги

Імпульсивні підлітки, пошуки наймогутнішої сили у світі, дружба, суперечки та зради, ще й небезпека, яка так і нависає над Діаною, через що доводиться приховувати свої пошуки й не тільки їх, на додачу до цілого світу магії, який раптово на неї звалися. «Дароване прокляття» завершено!

Аж до пʼятнадцяти років хтось приховував магічні здібності Діани, та одна прогулянка у лісі все змінила й вона випадково дізналася правду. Нові друзі-маги розповіли гору таємниць про її загиблого дідуся та навалили важливу місію — знайти Дар, найбільшу силу, яку родич заховав від злих рук

Дорослі шукають Дар давно. Та Діана не мала здібностей, тому не тягнули за цю ниточку. Що ж, вони помилялися.

Хоча дівчина йде за підказками дідуся, схоже, в цю гру вона влізла рано. З кожним днем питання множаться. Хто і навіщо приховував її здібності? Що вони шукають? Дар? Чи все ж прокляття? І чи зможуть підлітки знайти те, що не вдалося дорослим? Та головне, куди заведуть ці пошуки та… наскільки вони небезпечні?

Якщо любите «ковтати» книги за раз, то вже можна готувати чай, завертатися у коцик на підвіконні й планувати кілька годин пригод із книжкою) А ще можна (і потрібно)) поділитися своїми враженнями у коментарях та поставити зірочку, щоб підтримати мене у конкурсі 😉

Читайте книгу «Дароване прокляття» —>

Оригінал статті на Букнет: « Дароване прокляття» завершено! Підлітки vs маги

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Чеська книжкова виставка «Світ книги»: Зобов’язуємося підтримувати українську літературу

Міжнародна книжкова виставка «Світ книги» висловила співчуття щодо обстрілу друкарні Factor Druk у Харкові. Заяву опублікували на її фейсбук-сторінці.

«Ми добре знаємо, наскільки важливими для наших

В Україні започаткували видавництво Kovyla Publishing

В Україні заснували видавництво англомовних електронних книжок про Україну – Kovyla Publishing. Про це Читомо повідомили засновники видавництва.
Запустила Kovyla Publishing команда, яка

В Україні запустили бібліотеку електронних книжок англійською

Український застосунок для читання Librarius спільно із Мінцифрою запустили онлайн-бібліотеку англійською мовою FutuLib. Про це Читомо повідомили у Librarius.
Застосунок розробили спіль

Дублінська літературна премія оголосила лавреатів 2024 року

Румунський письменник Мірча Картереску та американський перекладач Шон Коттер стали переможцями Дублінської літературної премії 2024 року за роман «Соленоїд». Про це повідомили на сайті

Видавці ЄС: Розширюємо співпрацю з українськими колегами

Федерація європейських видавців висловила співчуття щодо обстрілу друкарні Factor Druk 23 травня у Харкові. Про це повідомили на сайті федерації.
Федерація європейських видавців вислови

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"