Гарні новини й уривочок

Гарні новини й уривочок

Гарні новини й уривочок

–    І як довго ти збираєшся мучити себе? Що такого в тебе взагалі сталося? Як довело до такого стану?- промовила сусідка те, чого ніколи не очікувала почути саме від неї.

–    Ну й що з того? Хіба це привід для того, щоб ти плакала? Ви ж тільки познайомилися. Навіщо ти псуєш життя через нього?

–    Як ти взагалі мені можеш таке говорити?- не витримала я, потроху зриваючись на крик.- Чому ти не сказала цього сама собі, коли почала пити, приєдналася до банди, мало не загинула?! В порівнянні з тобою, я не псую свого життя, а просто роблю в ньому невеличку паузу для відпочинку.

–    Та що ти взагалі знаєш про моє життя?!!!- прокричала вона.- В тебе є все: друзі, дім, родина, улюблене заняття. Перша невеличка проблема й ти вже готова зірватися. А уяви, як мені, коли я про це все можу лише мріяти. А остання людина, яку я любила, загинула рік тому.

 

 

Всім привіт) Ноутбук таки включився, тож окрім сьогоднішнього оновлення, публікую і блог з традиційним уривочком до книги “Популярність – це добре. Але як її позбутися?”)))

Буду рада новим читачам))))

Оригінал статті на Букнет: Гарні новини й уривочок

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Професори провідних ВНЗ світу збирають на систему «Безпечне небо» для України

Один з амбасадорів фандрейзингової платформи UNITED24 Тімоті Снайдер разом з чотирма колегами-професорами з різних університетів проводить збір коштів на систему ідентифікації повітряни

У Києві вітрини закликають слухати реґі-альбом на вірші Григорія Сковороди

Маркетплейс українських брендів «Всі. Свої»  разом із Харківським літературним музеєм презентували вітрини до дня народження українського мислителя Григорія Сковороди. Про це Читомо пов

Найкращі дитячі книжки 2023 року за версіями літературних критиків і читачів

2023 рік у дитячій літературі направду здивував: попри найпесимістичніші економічні прогнози та не найкращу статистику, галузь раптово зміцніла в інших аспектах. У чому саме та на які к

Американський словник назвав головне слово 2023 року

Укладачі американського словника Merriam Webster обрали головним словом 2023 року «автентичний» (authentic). Про це повідомили на сайті словника.
«Це термін про те, що ми думаємо, пишем

Книжка Плохія увійшла до списку найкращих видань 2023 року

Англомовне видання книжки Сергія Плохія «Російсько-українська війна» (The Russo-Ukrainian War) ввійшла до списку 50 найкращих видань 2023 року за версією редакції авторитетного британсь

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"