Гарні новини й уривочок

Гарні новини й уривочок

Гарні новини й уривочок

–    І як довго ти збираєшся мучити себе? Що такого в тебе взагалі сталося? Як довело до такого стану?- промовила сусідка те, чого ніколи не очікувала почути саме від неї.

–    Ну й що з того? Хіба це привід для того, щоб ти плакала? Ви ж тільки познайомилися. Навіщо ти псуєш життя через нього?

–    Як ти взагалі мені можеш таке говорити?- не витримала я, потроху зриваючись на крик.- Чому ти не сказала цього сама собі, коли почала пити, приєдналася до банди, мало не загинула?! В порівнянні з тобою, я не псую свого життя, а просто роблю в ньому невеличку паузу для відпочинку.

–    Та що ти взагалі знаєш про моє життя?!!!- прокричала вона.- В тебе є все: друзі, дім, родина, улюблене заняття. Перша невеличка проблема й ти вже готова зірватися. А уяви, як мені, коли я про це все можу лише мріяти. А остання людина, яку я любила, загинула рік тому.

 

 

Всім привіт) Ноутбук таки включився, тож окрім сьогоднішнього оновлення, публікую і блог з традиційним уривочком до книги “Популярність – це добре. Але як її позбутися?”)))

Буду рада новим читачам))))

Оригінал статті на Букнет: Гарні новини й уривочок

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Поетична книжка української авторки увійшла в список читаня від Forbes

Дебютна поетична збірка перекладачки Оксани Максимчук “Still city” увійшла до переліку рекомендованого літнього читання від Forbes.
«У своїй першій збірці англійською мовою американка у

«Казку про калинову сопілку» Оксани Забужко видали у формі артбуку

Видавництво «Комора» перевидало «Казку про калинову сопілку» Оксани Забужко у форматі артбуку. Про це видавництво повідило Читомо.
Нове видання доповнене ілюстраціями художниці Олі Стрю

У США вийде книжка Оксани Луцишиної Love Life

У серії Українського наукового інституту Гарвардського університету вийде роман Оксани Луцишиної Love Life («Любовне життя»). Про це повідомили на фейсбук-сторінці університету.
Роман н

Професор Єльського університету перерахував $20 тисяч на навчання українських захисників

Американський філософ, професор Єльського університету Джейсон Стенлі перерахував Фонду компетентної допомоги армії «Повернись живим» $20 000, які отримав за роботу почесним професором

Оголосили лавреатів американської премії The Carnegie Medal

Американська бібліотечна асоціація оголосила лавреатів щорічної літературної премії The Carnegie Medal. Про це повідомляється на сайті асоціації.
Книжка The Berry Pickers («Збирачі ягод

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"