вітаю, ти втрапив!!!
![вітаю, ти втрапив!!! вітаю, ти втрапив!!!](https://st.booknet.com/uploads/user_avatars_new/160/1600140076_3805464.jpg)
вітаю, ти втрапив!!!
Мої любі, хочу вам порадити цікаву історію:))) У чудового автора
Впевнена, що вона вам сподобається=)
Вітаю, ти втрапив
Купа грошви, дорогі авто та сексуальні жінки повністю нафаршировані силіконом. Саме так ви уявляєте життя успішного чоловіка, висхідної футбольної зірки країни та надії всього світу?
І знаєте, що я вам скажу? Ви маєте рацію! Найгарніші дівчата країни бажають зі мною мати хоча б зустріч з усіма приємними бонусами, на найкращих машинах я розсікаю вулиці столиці та не думаю про гроші, коли бажаю розважитися.
Але є одне “але”. Життя те ще стерво, і може так гарненько прокинути з вершини, що потім потрібно буде збирати себе по частинках заново. І саме тоді виясниться хто є паскудою, а хто врятує від катастрофи…
Оригінал статті на Букнет: вітаю, ти втрапив!!!
Блог
90-ті, нульові й непокаране зло у романі «Хазяїн» Маркіяна КамишаМаркіян Камиш — добре відомий читацькій спільноті як сталкер і автор романів про Чорнобильську зону. У його новій книзі «Хазяїн» не буде Чорнобиля, але будуть ландшафти української Півн
У Харкові перейменували вулиці на честь Семенка, Йогансена й УшкаловаУ Харкові перейменують 48 вулиць та 3 станції метрополітену. Про це повідомили на сайті Харківської міської обласної адміністрації.
На мапі Харкова будуть зокрема такі вулиці:
вул. Гр
У Києві музей Булґакова знову облили червоною фарбою19 липня будівлю Київського літературно-меморіального музею Булґакова облили червоною фарбою. Про це музей повідомив на своїй фейсбук-сторінці.
«Замість поваги до закону, участі у грома
У межах всеукраїнського проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати близько 20 тисяч книжок для поповнення бібліотек та створення мобільних книжкових куточків у 6 деокупованих
У Мелітополі росіяни незаконно утримують журналістку Ірину ЛевченкоЖурналістку з Мелітополя Ірину Левченко незаконно утримують в одній з катівень у місті. Про це повідомило медіа «Новини Приазовʼя».
За словами сестри журналістки Олени Руденко, Ірину дв
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.