Відьмина служба підтримки. Прода.

Відьмина служба підтримки. Прода.

Відьмина служба підтримки. Прода.

Опублікувала проду на “Відьмину службу підтримки”. Загалом, планується 26 розділів, але нещодавно мені сказали, що вбють якщо я закінчу історію. Знаєте чому? Тому що людину, як читача, бісить коли її улюблені герої закінчують жити. Їй хочеться, щоб було багато частин з тими самими героями. А що ви думаєте з цього приводу? 

— Ти!!! – гарчала жінка, випячуючи ще помітний після родів живіт.

— Я? – перепитала, увімкнувши режим дурепи.

— Ти!!! – знову проворчала вона, повільно наближаючись із вип’яченими кігтями. – Ти хоч знаєш, що я пережив по твоїй вині?!

— Ви хочете поговорити про це? – як ні в чому не бувало, включилась професійна звичка, поки я старалася нащупати тривожну кнопку – Сідайте, я налию чаю і вам стане легше.

— Мені стане легше, коли я потраплю в своє тіло, відьмо! А зараз я хочу роздерти тебе на сотні шматочків!

— О, мені б це дуже сталося б в нагоді. Навіть не уявляєте, скільки людей до мене ходить на прийом. Так ще й находяться ті, які й до мого дому приходять. Хоч бери і дійсно розривайся на шматочки, щоб усім вистачило! – розсміялася я, нарешті ткнувши пальцем кнопку. Варто було ще раз натиснути її чи сказати «Tempus, vetas!»¹ і всі живі істоти, крім говорившого, завмерли б у стазисі. Тільки от при цьому зявилася б міліція, і  бігати мені до них ще пів місяці прийшлося б. Тому я старалася до останнього не чіпати її. — А ви сідайте, сідайте! У вас певно ноги болять…

Оригінал статті на Букнет: Відьмина служба підтримки. Прода.

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Непристойна поведінка зі знижкою 25%

Вітаю, мої любі Натхненники!!!

Сьогодні діє знижка 25% на книгу

Художник, для якого закортить бути Музою.
Фарби, пристрасть…

«Непристойна поведінка».

Уривок:

— Ти ображаєшся за те, що я з тобою чесний?

Знижок багато не буває) Подарунки до свята!

Привіт, дівчатка!

В честь сьогоднішнього свята я приготувала для вас знижку. І не тільки я)) До вашої уваги ще книги колег, які сьогодні також мають знижку)) Приємного читання!

(картинки всі клікабельні)

Уляся Смольська

Закінчила “Мій драконе!”

Вітаю! Запрошую прочитати мою закінчену казку “Мій драконе” у збірці “Мій драконе! (збірка про кохання)”.

Щойно її закінчила. В цій збірці ще будуть нові твори. А поки що насолоджуйтеся історією кохання дівчини

У Криму окупаційна влада переслідує 11 кримських громадянських журналістів

11 громадянських журналістів, кримських татар, стали жертвами політичних переслідувань російською окупаційною владою. Про повідомив аналітик КримSOS Євгеній Ярошенко.
«Це чергова хвиля

Рушді приходить до тями, проте його стан ще важкий

Британський письменник Салман Рушді приходить до тями після замаху на його життя. Про це повідомляє інформаційна аґенція Reuters із покликом на слова аґента письменника Ендрю Вайлі. 
Ру

Перейти до блогу

Нові автори

Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Софія Заяць

Мій роман піднімає декілька тем: 1 Тема сексуальних домагань , через чоловіків і призму винуватий сам. 2 Ціна людського життя. 3 Тема технологій за якими люди не бачать людей. В мому фентезі є 4 основних легенди які формують його кістяк. 1 Мору (малі деталі є в Арці Істина ангела , один з найулюбленіших персонажів бо […]

Тоня Твіст

м. Київ Письменниця, перекладачка, авторка освітніх програм в «Lucky Academy». Пише для дітей та дорослих. Також пише детективи. Випускниця літературних шкіл, курсів та академії детектива. Публікується під псевдонімом в різних літературних журналах та збірниках. Лавреатка та фіналістка багатьох літературних конкурсів, серед яких: міжнародний літературний конкурсу до Дня Студента, (Канів, 2019); міжнародний літературний конкурс «Коли наблизитися…» […]

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Перейти до "Нові автори"