Відьмина служба підтримки. Прода.

Відьмина служба підтримки. Прода.

Відьмина служба підтримки. Прода.

Опублікувала проду на “Відьмину службу підтримки”. Загалом, планується 26 розділів, але нещодавно мені сказали, що вбють якщо я закінчу історію. Знаєте чому? Тому що людину, як читача, бісить коли її улюблені герої закінчують жити. Їй хочеться, щоб було багато частин з тими самими героями. А що ви думаєте з цього приводу? 

— Ти!!! – гарчала жінка, випячуючи ще помітний після родів живіт.

— Я? – перепитала, увімкнувши режим дурепи.

— Ти!!! – знову проворчала вона, повільно наближаючись із вип’яченими кігтями. – Ти хоч знаєш, що я пережив по твоїй вині?!

— Ви хочете поговорити про це? – як ні в чому не бувало, включилась професійна звичка, поки я старалася нащупати тривожну кнопку – Сідайте, я налию чаю і вам стане легше.

— Мені стане легше, коли я потраплю в своє тіло, відьмо! А зараз я хочу роздерти тебе на сотні шматочків!

— О, мені б це дуже сталося б в нагоді. Навіть не уявляєте, скільки людей до мене ходить на прийом. Так ще й находяться ті, які й до мого дому приходять. Хоч бери і дійсно розривайся на шматочки, щоб усім вистачило! – розсміялася я, нарешті ткнувши пальцем кнопку. Варто було ще раз натиснути її чи сказати «Tempus, vetas!»¹ і всі живі істоти, крім говорившого, завмерли б у стазисі. Тільки от при цьому зявилася б міліція, і  бігати мені до них ще пів місяці прийшлося б. Тому я старалася до останнього не чіпати її. — А ви сідайте, сідайте! У вас певно ноги болять…

Оригінал статті на Букнет: Відьмина служба підтримки. Прода.

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Закон про мову зобов’яже місцеві друковані медіа виходити українською

З 16 липня для місцевих друкованих медіа набуває чинності 25 стаття закону України «Про забезпечення функціонування української мови як державної», яка зобов’язує медіа мати версії держ

Лондонський книжковий ярмарок очолюватиме новий директор

Новим директором Лондонського книжкового ярмарку стане Адам Ріджвей. Про це Читомо повідомила заступниця виконавчого директора PR-компанії Midas Амелія Найт.
Раніше ярмарок очолював Гар

Українська фотокореспондентка стала переможницею World Press Photo

Всесвітньо відомий фотоконкурс World Press Photo оголосив світових лауреатів престижного конкурсу у 2024 році.

Як передає Укрінформ, список переможців опублікований на офіційному сайті конкурсу.

Оце кіно! Або як розповісти підліткам про кінематограф?

Ольга Бірзул. Твоя книга про кіно. — Львів: Видавництво Старого Лева, 2024. — 164 с. / 14+
 
Не кожен, хто вважає себе кіноманом, здатен відрізнити фільми нової французької хвилі від ар

Проєкт Читомо і PEN «Слова і кулі» вийде друком у форматі книжки

В Україні виходить друком збірка інтерв’ю з українськими письменниками та журналістами, які стали військовими та волонтерами «Слова і кулі».
До видання увійдуть розмови з людьми, які «р

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"