Відкриваю завісу. Зазирніть, що далі.

Відкриваю завісу. Зазирніть, що далі.

Відкриваю завісу. Зазирніть, що далі.

Всім привіт!

  Поділюся короткими уривочками, що ж далі у моїй новинці Повне життя, чи наполовину?

 

Цитати:

  «Та повернулася подруга вже не сама. Відчинила двері і впустила в палату чоловіка, верхня половина якого закрита гігантським букетом рожевих троянд. Аня вражено посміхнулася. Витріщила очі. Невже, це той, про кого подумала? Але ж… Він у Франції. Як таке можливо?

  Андрій опустив квіти, щиро посміхнувся. Сів біля дружини. Даша помахала ручкою і зачинила двері, залишаючи молодят сам-на-сам.

  Ох… Прокляття! Не так Аня хотіла зустріти чоловіка. Не в лікарняному ліжку, з виглядом блідої молі з синцями під очима. Ось тобі маєш! Погарнішала, називається. От би крізь землю провалитися. Аж не могла йому в очі глянути.»

 

 «Андрій проковтнув клубок у горлі, напружився. Всім тілом прокотилася хвиля збудження змішаного з роздратуванням. Надто добре він знає, як високо може злетіти на крилах насолоди, якщо ця краля має відповідний настрій. Ніжні уста цієї жінки можуть подарувати такі солодкі поцілунки, від яких навіть айсберг загорівся б. А дотики її рук здатні абсолютно відібрати волю, прикувати міцніше за металеві кайдани.

   Він не забув тих ночей, коли згорав від пристрасті, тримаючи в руках цю красуню. Захлинався від ейфорії, вірив, що нікому більше не пощастило так, як йому. Бо саме його пригортає до перс ця неймовірна дівчина. Лише для нього всі її ніжні слова і палкі поцілунки. Думав, що тільки в його обіймах вона так солодко стогне.»

 

 «Часто вранці дивишся на все по-іншому. Коли емоції стихають, вмикається тверезе мислення, тоді в серце повертається рішучість, або навпаки, — страхи і сумніви. Так сталося і з Анею. Прокинувшись перше в житті в одному ліжку з голим красунчиком, дівчина сильно розхвилювалася.

  Довго лежала, боячись поворухнутися. Розглядала широку спину Андрія, який посапував поряд, навряд, чи повністю розуміючи, що насправді зробив тієї ночі.»

 

  Запрошую залишатися з нами усіх, хто вже читає цю зворушливу історію. А, хто ще не почав, обіцяю, не пошкодуєте, якщо зазирнете. Попереду багато пригод, романтики і веселощів.

  Додавайте до бібліотеки, якщо любите завершені твори. Оновлення регулярне через день, або й частіше.

З любов’ю, Лана Іссан.

 

 

 

 

 

Оригінал статті на Букнет: Відкриваю завісу. Зазирніть, що далі.

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

За три місяці повномасштабної війни окупанти скоїли 280 злочинів проти медіа

За три місяці повномасштабної війни росія скоїла 280 злочинів проти журналістів та медіа в Україні. Про це повідомив Інститут масової інформації.

Станом на 24 травня загалом російські

Премію Американського PEN вручили родині журналіста-політв’язня Єсипенка

Дружині та доньці Владислава Єсипенка, українського журналіста, засудженого в окупованому росією Криму, вручили премію Американського PEN Barbey Freedom to Write Award 2022.
 
Нагороду

В Україні відкриваються книгарні після вимушених перерв

Vivat та Видавництво Старого Лева відкривають свої книгарні в українських містах, які не працювала через обстріли міст російськими військовими. Про це Читомо повідомили представники вид

Добрі поради від Всесвіту.

Добрий вечір, мої любі!

 Слава Україні дорогі читачі й колеги

Вітаю усіх, Сьогодні я виклала ще один розділ книги

Покликання або Добрі Поради від Всесвіту 

 і на який ви чекали. Трішки смакоти у блозі для тих

86% діячів культури очікують збільшення популярності української культури у світі

72% українських культурних діячів передбачають збільшення патріотичного ухилу в культурі всередині країни внаслідок повномасштабної російсько-української війни. Про це свідчать результа

Перейти до блогу

Нові автори

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Денис Нарбут

Народився 13 березня 1985 року в м.Армянськ (АР Крим, Україна). Після смерті батька, переїхав з матір’ю та братом в м.Вознесенськ, Миколаївська обл. Публікуватися почав з 16 років у друкованих газетах, книгахзбірниках, альманахах у м.Вознесенськ та м.Миколаїв та інтернетпорталах України. Протягом тривалого часу писав мало. З середини 2020 року повернувся до активного написання віршів та публікацій. […]

Ірина Каспрук

Я – Ірина Каспрук. Поетеса, авторка поетичної збірки “Вплітаючи квіти у своє волосся”. Друзі часто називають мене Сонячна, тому більше моєї поезії ви знайдете у соцмережах за #sonyachna. Детальніше ознайомитись з моєю творчістю можна ось тут : https://www.facebook.com/irkaspruk/

Камелія Кількість робіт: 8 Перейти до "Нові автори"