Відбудеться Друга Всеукраїнська науково-практична конференція «Андрій Мельник та його доба»

Відбудеться Друга Всеукраїнська науково-практична конференція «Андрій Мельник та його доба»

20 лютого 2024 року в м. Трускавці Львівської області (вул. Карпатська, 2, санаторій «Карпати») за ініціативи Трускавецької міської громадської організації «Рада старійшин» відбудуться заходи до 95-річчя створення ОУН, приурочені відомому українському державному, політичному, військовому діячеві полковнику Андрію Мельнику.

Співорганізатори: Інститут української археографії та джерелознавства ім. М.С. Грушевського НАН України; Національний музей історії України; Національна спілка письменників України; Трускавецька міська організація «Рада старійшин»; Трускавецький готельно-курортний комплекс «Карпати».

Серед учасників – провідні історики, науковці, громадські та релігійні діячі з Києва, Львова, Дрогобича, Трускавця.

     У програмі:

покладання квітів учасниками конференції до пам’ятника Андрію Мельнику, могил батьків А. Мельника та відвідання новоствореного музею А. Мельника (с. Воля Якубова Дрогобицького району); 

пленарні засідання Другої всеукраїнської науково-практичної конференції «Андрій Мельник та його доба» (кіно-концертна зала Трускавецького готельно-курортного комплексу «Карпати).

  • ДОВІДКА:   Перша конференція науковців  відбулася 2019 року до 130-річчя від дня народження А. Мельника. За її результатами згодом відкрили  музей А. Мельника в с. Воля Якубова, відродили криницю на обійсті його батьків та видали  Збірник виступів учасників конференції.

Пресцентр Другої конференції

«Андрій Мельник та його доба»

(067)-2345205

litgazeta.com.ua

Прокоментуєте?

Оригінал статті на НСПУ: Відбудеться Друга Всеукраїнська науково-практична конференція «Андрій Мельник та його доба»

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Закон про мову зобов’яже місцеві друковані медіа виходити українською

З 16 липня для місцевих друкованих медіа набуває чинності 25 стаття закону України «Про забезпечення функціонування української мови як державної», яка зобов’язує медіа мати версії держ

Лондонський книжковий ярмарок очолюватиме новий директор

Новим директором Лондонського книжкового ярмарку стане Адам Ріджвей. Про це Читомо повідомила заступниця виконавчого директора PR-компанії Midas Амелія Найт.
Раніше ярмарок очолював Гар

Оце кіно! Або як розповісти підліткам про кінематограф?

Ольга Бірзул. Твоя книга про кіно. — Львів: Видавництво Старого Лева, 2024. — 164 с. / 14+
 
Не кожен, хто вважає себе кіноманом, здатен відрізнити фільми нової французької хвилі від ар

Проєкт Читомо і PEN «Слова і кулі» вийде друком у форматі книжки

В Україні виходить друком збірка інтерв’ю з українськими письменниками та журналістами, які стали військовими та волонтерами «Слова і кулі».
До видання увійдуть розмови з людьми, які «р

Створили петицію щодо усунення Булґакова з публічного простору

Громадські активісти закликали підтримати петицію щодо усунення Міхаїла Булґакова з публічного простору Києва. Про це йдеться у петиції на сайті Київської міської ради.
Автор петиції —

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"