Відбувся творчий вечір із Віталієм Капрановим

Відбувся творчий вечір із Віталієм Капрановим

Відбувся творчий вечір із Віталієм Капрановим, який разом із братом Дмитром є відомими українськими письменниками, видавцями, авторами десятків книжок, публіцистами, громадськими діячами. На своєму ютуб-каналі вони також розповідають про історію України.

Про це повідомляє golos.com.ua.

Віталій Капранов презентував жителям Дніпропетровщини «Мальовану історію незалежної України». Розповів про найцікавіші літературні твори. Зокрема, про книжку «Рута», у якій показано Майдан 2014 року в Києві та його зв’язок із Майданом 1991 року у Вільнюсі. Привіз письменник і історичний роман «Паперові солдати» — про долю художника Ніла Хасевича та його ровесника Білла (Володимира) Титла, який був головним художником студії Дісней, намалював «Білосніжку», «Піноккіо» і «Дамбо». Спеціально для зустрічі привіз видання «Справа Сивого» — про Дмитра Яворницького, тираж якого давно розпродано.

«Організували цікавий і потрібний формат літературних зустрічей. Дуже приємно було отримати запрошення приїхати і розповісти про свою творчість. Ми влаштували в доброму сенсі «книжковий шабаш», — розповів Віталій Капранов.

У форматі невимушеної бесіди говорили й про новий проект братів. Нині за підтримки Українського культурного фонду вони пишуть книгу «Історія Європи. Український погляд». До неї ввійдуть яскраві карти, комікси, найважливіші історичні події.

Ігор ТЬОМІН

Фото з відкритих джерел

Прокоментуєте?

Оригінал статті на НСПУ: Відбувся творчий вечір із Віталієм Капрановим

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Запустили флешмоб «Електрохарчування»: що читають українці під час блекаутів

Українські користувачі соцмережі Х (твіттеру) відновили флешмоб «Електрохарчування», у межах якого люди діляться книжками, які читають під час знеструмлень світла. 
Флешмоб започаткувал

Переклад Майка Йогансена номінували на престижну польську премію

Переклад роману Майка Йогансена «Подорож ученого доктора Леонардо і його майбутньої коханки прекрасної Альчести у Слобожанську Швайцарію» номінували на літературну премію міста Ґдиня. П

House of Europe оголосив переможців сьомого конкурсу грантів на переклад

House of Europe визначив переможців сьомого конкурсу на отримання перекладацьких грантів. Про це йдеться на сторінці організації у фейсбуці.
Переклади на українську
Видавництво «Вавилон

«Це національна ганьба, що в Києві є музей Булгакова», — Віра…

Дослідниця літератури Віра Агеєва вважає, що в Києві не має бути музею Булгакова.

Про це вона сказала у інтерв’ю «Культурі на часі».

Агеєва пояснила, чому література 19 століття стає промовистою д

В Україні планують карати студентів за плагіат і ШІ в наукових роботах

Верховна Рада України ухвалила в першому читанні законопроєкт №10392 про академічну доброчесність. Про це повідомили на сайті Верховної Ради.
Законопроєкт передбачає відповідальність за

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"