Відбувся творчий вечір із Віталієм Капрановим

Відбувся творчий вечір із Віталієм Капрановим

Відбувся творчий вечір із Віталієм Капрановим, який разом із братом Дмитром є відомими українськими письменниками, видавцями, авторами десятків книжок, публіцистами, громадськими діячами. На своєму ютуб-каналі вони також розповідають про історію України.

Про це повідомляє golos.com.ua.

Віталій Капранов презентував жителям Дніпропетровщини «Мальовану історію незалежної України». Розповів про найцікавіші літературні твори. Зокрема, про книжку «Рута», у якій показано Майдан 2014 року в Києві та його зв’язок із Майданом 1991 року у Вільнюсі. Привіз письменник і історичний роман «Паперові солдати» — про долю художника Ніла Хасевича та його ровесника Білла (Володимира) Титла, який був головним художником студії Дісней, намалював «Білосніжку», «Піноккіо» і «Дамбо». Спеціально для зустрічі привіз видання «Справа Сивого» — про Дмитра Яворницького, тираж якого давно розпродано.

«Організували цікавий і потрібний формат літературних зустрічей. Дуже приємно було отримати запрошення приїхати і розповісти про свою творчість. Ми влаштували в доброму сенсі «книжковий шабаш», — розповів Віталій Капранов.

У форматі невимушеної бесіди говорили й про новий проект братів. Нині за підтримки Українського культурного фонду вони пишуть книгу «Історія Європи. Український погляд». До неї ввійдуть яскраві карти, комікси, найважливіші історичні події.

Ігор ТЬОМІН

Фото з відкритих джерел

Прокоментуєте?

Оригінал статті на НСПУ: Відбувся творчий вечір із Віталієм Капрановим

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Книжка Плохія увійшла до списку найкращих видань 2023 року

Англомовне видання книжки Сергія Плохія «Російсько-українська війна» (The Russo-Ukrainian War) ввійшла до списку 50 найкращих видань 2023 року за версією редакції авторитетного британсь

Майже сто років самотності в романі Павла Белянського «Бабуся вмирати не любила»

Павло Паштет Белянський. Бабуся вмирати не любила. Пер. Т. Кохановської. — Харків. Віват, 2023 — 224 с. 

У видавництві «Віват» вийшла книжка блогера, сценариста, письменника Павла Пашт

УІК оголосив дати Національного тижня читання — як долучитися

З 4 до 10 грудня відбудеться всеукраїнська інформаційно-просвітницька тематична акція «Національний тиждень читання».
Мета тижня — консолідувати українське суспільство навколо читання я

Південнокорейський поет отримав ув’язнення за вихваляння Північної Кореї

Південнокорейський суд присудив 68-річному поету Лі Юн Сопу 14 місяців в’язниці за те, що він вихваляв Північну Корею у поезії.
Лі Юн Соп виступав за об’єднання двох держав у своєму вір

Вікторію Амеліну вшанували у різних країнах світу

У листопаді відбулася низка подій у світі, присвячених пам’яті письменниці Вікторії Амеліної. Про це повідомив Український PEN на фейсбук-сторінці.
Заходи провели у Лондоні, Дубліні, Ве

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"