Всім дивовижним Кассандрам присвячується!

Всім дивовижним Кассандрам присвячується!

Всім дивовижним Кассандрам присвячується!

Сонячний палкий привіт всім добрим людям!

Я от знаєте про що задумалась? Що його робити бідному автору, коли заведеться у нього кілька дуже вумних читачів, таких, що все наперед знають? От чим їх дивувати? Що їм розповідати, Кассандрам тим розпрекрасним? Проблема! Але не будемо панікувати, а будемо намагатися дивувати.

Тож сьогодні о 19.00 я вам розповім історію 

Про флісового Пікачу, Тузика та мать, що може наорать.

Буде це десь ТУТ і про щось таке.

   “…Ти — його законна дружина! Й не знаєш, що з ним робити в ліжку?! Я ж все підготувала, все зробила! Просто бери та насолоджуйся! Але ні! Вона мені тут ниє про свій флісовий кошмар й розповідає про якесь там “страмовисько”! Чого тобі соромитись? Що такого трапилося? Тим паче ви вже були разом. Ой, та знаю я, — не дала навіть слова вставити вона мені, —  що ви були в дупель пʼяні, він нічого не памʼятає, та й ти не дуже. Але це нюанси. Ти мені краще скажи, як він відреагував? Мабуть, дар мовлення втратив? Зирив на тебе?

   — Ні! — відрізала я. 

   У слухавці запанувала гробова тиша. 

   — Я попросила, щоб він не дивився.

  Інка мовчала й це мовчання ставало все більш загрозливим. Все, триндосіки! Готуйся, Софіє Вікторівно! Зараз почнеться!

 — Боже, яке ти дурне! — прогнозовано вибухнула вона. — Такими темпами ти дуже скоро лишишся без чоловіка! Скоро повернеться Дашка і все. Вона професіоналка. Тобі проти неї не вистояти. В цих справах ти проти неї дитина. Порве, як Тузік грєлку. От де людина знає, як зробити так, щоб він нікуди не дівся. Як там ця співала… як її… “Никуда не денется — влюбиться и женется!”  Хто це співав? Ай, бог з ним. А ти будеш, як ото співала Сердючка: “Только принца нет! Где ж он подевался? Я не поняла!”  А я тобі розкажу, “где он подевался”! З Дашкою на Балі у ліжку кувиркається. Бо ти в ідеальних умовах, коли тобі все підготували й під носа тицьнули — бери, користуйся — примудряєшся все про… втикати! Ну, як так?!”

Ну, і далі там:

    “Інка розійшлась, як води Червоного моря перед Мойсеєм…”

P.S. “Никуда не денется – влюбится и женется!” – це ж з якоїсь пісні, правильно? 

Сонячного настрою, душевного тепла та багато приводів для веселого сміху!

 

Оригінал статті на Букнет: Всім дивовижним Кассандрам присвячується!

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

До рейтингу найбагатших жінок США від Forbes увійшли дві письменниці 

Американський діловий журнал Forbes оголосив рейтинг 100 найбагатших жінок Америки, які досягли успіху самостійно.
 
Шостий рік поспіль його очолює дистриб’юторка будівельних матеріалів

У Будинку письменників відбувся урочистий захід, приурочений до Міжнародного дня захисту…

1 червня в Будинку письменників, у Києві, відбувся надважливий і символічний культурно-мистецький захід, присвячений Міжнародному дню захисту дітей.

Попри жахливу ніч обстрілів Києва, коли обезуміла

У Києві не можуть знести пам’ятник Пушкіну через його охоронний статус 

Київська міська рада підтримала петицію про демонтаж памʼятника російському поету Алєксандру Пушкіну в одному з районів столиці, але наразі не може його знести через охоронний статус. П

Переклади весни: чумні турецькі ночі, любов серед сельви й шведські вовки

П’ять місяців 2023 року з низкою гучних перекладів як художньої, так і нон-фікшн літератури, показали, що український книговидавничий ринок не здається, а продовжує боротись за читача,

У США вийшла збірка поезії про трагедію Бабиного Яру

Видавництво Українського наукового інституту Гарвардського університету випустило двомовну збірку Babyn Yar: Ukrainian Poets Respond («Бабин Яр: Відгук українських поетів»).
 
У книзі з

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"