Впасти чи злетіти?

Впасти чи злетіти?

Впасти чи злетіти?

Привіт, любі)

 Ніжна й відверта, казкова й занадто реалістична, ніжна й водночас різка до скреготу зубів книга. Герої кохають один одного й розуміють, що через безліч причин вони не зможуть бути разом – занадто багато є “але”. Проте, чи стане це на заваді справжнім почуттям? Чи зможуть вони змінити себе й довести, що готові ризикнути усім заради спільного майбутнього? Запитань поки більше, ніж відповідей. 

Історія безкоштовна. Обережно містить дахосносні фрагменти лише для повнолітніх!

Пройти над прірвою

Юля і Руслан покохали один одного з юності. Віддавшись шаленим першим почуттям, не прийняли до уваги того, що вони з різних світів. Вона правильна дівчинка, яка розраховую на себе і живе за правилами. Він розбещений мажор і багатій, який сам же правила і встановлює. Їх кохання, як похід над прірвою. Чи насміляться вони її перейти? – Я кохатиму тебе все життя! – промовила Юля, тримаючи юнака за руку, – це почуття ніколи не згасне. – Я завжди володітиму тобою, – відповів Руслан, притягуючи до себе дівчину, – ти тільки моя і цього не змінити.

 

 

Смачнючий кусь, якщо ще й досі не додали її собі у бібліотеку)))

Зелені очі молодого чоловіка спалахнули хтивим вогнем. Не спускаючи, погляду з розгубленої дівчини, рішуче промовив: – Юля, навіть не думай мені відмовити, бо я не прийму відмови. Якщо доведеться тебе викрасти я це зроблю. Дівчина у відповідь усміхнулася і простягнувши руку, торкнулася густого волосся Руслана. – Я кохаю тебе, – тихо промовила вона, – і довіряю. – То у чому справа? – перехопивши тендітну долоню дівчини, він притиснув її до власних вуст. – Мені трохи страшно, – зізналася дівчина. – Зі мною, тобі нічого боятися, – сказав Руслан, – віднині я не відпущу тебе нікуди. Ти моя назавжди. Тепер, коли я сам розпоряджаюся власним життям, у ньому знайдеться місце для нас обох.

Оригінал статті на Букнет: Впасти чи злетіти?

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Найбільше українці скаржаться на російську мову на сайтах

За 5 місяців 2023 року на адресу уповноваженого із захисту державної мови надійшло 1650 звернень громадян про порушення Закону України «Про забезпечення функціонування української мови

Книжковий Арсенал-2023 оголосив програму

Оголосили програму XI Міжнародного фестивалю «Книжковий Арсенал». Її розмістили на офіційному сайті фестивалю.
Одинадцятий Книжковий Арсенал (КА) відбудеться 22-25 червня. До програми ф

У музеї Булгакова не відмиватимуть облиту фарбою меморіальну табличку

Наприкінці травня київський музей Міхаїла Булгакова оновив меморіальну табличку з барельєфом російського письменника, яку невідомі облили червоною фарбою. Музей вирішив зберегти дошку «

Андрій Содомора. Дружба

Хай знає тиран собі на біду,

Що друга я зроду не підведу,

Нехай довершить свою пімсту,

Та ціну складе побратимству.

Ці рядки – з поезії Фрідріха Шіллера «Зарука» (die Bürgschaft) у перекладі

Пішов з життя ілюстратор Олександр Міхнушев

На 68-му році життя помер відомий український ілюстратор, графік, карикатурист Олександр Міхнушев. Про це у фейсбуці повідомила палеогеографиня Наталя Герасименко.
«Пам’ятаю його у 80-і

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"