Впасти чи злетіти?

Впасти чи злетіти?

Впасти чи злетіти?

Привіт, любі)

 Ніжна й відверта, казкова й занадто реалістична, ніжна й водночас різка до скреготу зубів книга. Герої кохають один одного й розуміють, що через безліч причин вони не зможуть бути разом – занадто багато є “але”. Проте, чи стане це на заваді справжнім почуттям? Чи зможуть вони змінити себе й довести, що готові ризикнути усім заради спільного майбутнього? Запитань поки більше, ніж відповідей. 

Історія безкоштовна. Обережно містить дахосносні фрагменти лише для повнолітніх!

Пройти над прірвою

Юля і Руслан покохали один одного з юності. Віддавшись шаленим першим почуттям, не прийняли до уваги того, що вони з різних світів. Вона правильна дівчинка, яка розраховую на себе і живе за правилами. Він розбещений мажор і багатій, який сам же правила і встановлює. Їх кохання, як похід над прірвою. Чи насміляться вони її перейти? – Я кохатиму тебе все життя! – промовила Юля, тримаючи юнака за руку, – це почуття ніколи не згасне. – Я завжди володітиму тобою, – відповів Руслан, притягуючи до себе дівчину, – ти тільки моя і цього не змінити.

 

 

Смачнючий кусь, якщо ще й досі не додали її собі у бібліотеку)))

Зелені очі молодого чоловіка спалахнули хтивим вогнем. Не спускаючи, погляду з розгубленої дівчини, рішуче промовив: – Юля, навіть не думай мені відмовити, бо я не прийму відмови. Якщо доведеться тебе викрасти я це зроблю. Дівчина у відповідь усміхнулася і простягнувши руку, торкнулася густого волосся Руслана. – Я кохаю тебе, – тихо промовила вона, – і довіряю. – То у чому справа? – перехопивши тендітну долоню дівчини, він притиснув її до власних вуст. – Мені трохи страшно, – зізналася дівчина. – Зі мною, тобі нічого боятися, – сказав Руслан, – віднині я не відпущу тебе нікуди. Ти моя назавжди. Тепер, коли я сам розпоряджаюся власним життям, у ньому знайдеться місце для нас обох.

Оригінал статті на Букнет: Впасти чи злетіти?

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Закон про мову зобов’яже місцеві друковані медіа виходити українською

З 16 липня для місцевих друкованих медіа набуває чинності 25 стаття закону України «Про забезпечення функціонування української мови як державної», яка зобов’язує медіа мати версії держ

Лондонський книжковий ярмарок очолюватиме новий директор

Новим директором Лондонського книжкового ярмарку стане Адам Ріджвей. Про це Читомо повідомила заступниця виконавчого директора PR-компанії Midas Амелія Найт.
Раніше ярмарок очолював Гар

Оце кіно! Або як розповісти підліткам про кінематограф?

Ольга Бірзул. Твоя книга про кіно. — Львів: Видавництво Старого Лева, 2024. — 164 с. / 14+
 
Не кожен, хто вважає себе кіноманом, здатен відрізнити фільми нової французької хвилі від ар

Проєкт Читомо і PEN «Слова і кулі» вийде друком у форматі книжки

В Україні виходить друком збірка інтерв’ю з українськими письменниками та журналістами, які стали військовими та волонтерами «Слова і кулі».
До видання увійдуть розмови з людьми, які «р

Створили петицію щодо усунення Булґакова з публічного простору

Громадські активісти закликали підтримати петицію щодо усунення Міхаїла Булґакова з публічного простору Києва. Про це йдеться у петиції на сайті Київської міської ради.
Автор петиції —

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"