Вона бандитська королева, а він хороший хлопець

Вона бандитська королева, а він хороший хлопець

Вона бандитська королева, а він хороший хлопець

Вітаю, мої любі читачі!

ВБ’Ю ЗА НЕЇ

У тексті є: 

– дуже відверто;

– вагітна героїня;

– сильні почуття.

(для переходу на книгу – тиснемо на картинку)

 

Свіжий уривочок:

— Гаразд, друже. Думаю, тобі треба просто знайти собі дівку. Якусь нормальну, звичайну, без закидонів. Щоб варила смачний борщ і не зраджувала, поки ти на роботі. 

— Ну, і де ж таких знайти? — спитав я риторично. З відтінком розчарування у жінках. Після Альони мені тепер всі поспіль здавалися зрадницями. — Усіх цих… вірних та працьовитих. Які й борщ варити вміють і зі служби на тебе чекають. Замість того, щоб кинути при гарній нагоді. При цьому щоб характер був підходящий, істерик не влаштовувала, скандалів не закочувала з битим посудом. Де знайти нормальну гарну бабу, щоб дітей із нею народити й соромно перед людьми не було?

Може, я й сам нівроку загинав. Можливо, у мене просто завищена самооцінка. А може, я морально втомився і одразу ж відкидав усі можливі варіанти. Не хотів знову “пробувати” — хотів бути один. Так спокійніше. І менше душевних страждань.

Але Саня бачив ситуацію краще за мене. Адже він дивився збоку і знав мене як облупленого. Бачив наскрізь.

— Де шукати, кажеш? Хах… — усміхнувся він лукаво. — Та вже точно не у бійцівському клубі… Випускаючи пару на рингу для смертників. — Я глянув на нього, але промовчав. Мені не було чого відповісти на своє виправдання. Так воно і є. Я топив свою внутрішню злість у болі. У бійках. У відчутті близької смерті — буквально за міліметр від мене. Тільки там я міг знову ожити й почуватися живим. — Не ходи туди більше, Молоте. Віка не варта того, щоб ти загинув від рук мафії. 

— А раптом варта?

— Щоб я від тебе більше не чув цієї фігні про Віку. Ти зрозумів мене? Та баба тебе занапастить. Ти ВЖЕ мало не здох через неї. Ви з нею живете у різних вимірах — забудь. Вона бандитська королева, а ти хороший хлопець… 

ЧИТАТИ ДАЛІ…

Оригінал статті на Букнет: Вона бандитська королева, а він хороший хлопець

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Одеса, Івано-Франківськ, Дніпро, Вінниця й Чернівці — які нові книгарні можна відвідати не в столиці

В Україні відкрилися нові книгарні: «Книгарня Є» у Вінниці й Івано-Франківську, книгарні-кав’ярні Старого Лева в Івано-Франківську й Одесі, «Вперта коза» у Дніпрі, «Книгарня артефактів»

Видавці й книгорозповсюджувачі: Піратство не зменшилось

Під час публічного обговорення підсектора книговидання та книгорозповсюдження, що організував проєкт RES-POL спільно з Українським інститутом книги, розгорнулася дискусія щодо піратства

Фільм Ірини Цілик «Я і Фелікс» — відтепер на стримінгових сервісах

Фільм «Я і Фелікс» режисерки Ірини Цілик вийшов в онлайн прокат на стримінгових сервісах Netflix, Megogo, Sweet.TV і Київстар ТБ. Про це повідомила режисерка фільму на своїй фейсбук-сто

Після ракетної атаки по Харкову кількість замовлень у Vivat зросла вчетверо

Після оголошення про підтримку харківського видавництва Vivat, чиї книжки були знищені під час російської ракетної атаки на друкарню Factor Druk, українці вчетверо збільшили зам

Книжки Катерини Міхаліциної і Сашка Дерманського переклали словацькою і англійською

У Словаччині вийшла друком книжка Катерини Міхаліциної з ілюстраціями Грасі Олійко «Яків та мокрий вечір». Про це письменниця повідомила на своїй фейсбук-сторінці.
У Словаччині книжка в

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"