Вона бандитська королева, а він хороший хлопець

Вона бандитська королева, а він хороший хлопець

Вона бандитська королева, а він хороший хлопець

Вітаю, мої любі читачі!

ВБ’Ю ЗА НЕЇ

У тексті є: 

– дуже відверто;

– вагітна героїня;

– сильні почуття.

(для переходу на книгу – тиснемо на картинку)

 

Свіжий уривочок:

— Гаразд, друже. Думаю, тобі треба просто знайти собі дівку. Якусь нормальну, звичайну, без закидонів. Щоб варила смачний борщ і не зраджувала, поки ти на роботі. 

— Ну, і де ж таких знайти? — спитав я риторично. З відтінком розчарування у жінках. Після Альони мені тепер всі поспіль здавалися зрадницями. — Усіх цих… вірних та працьовитих. Які й борщ варити вміють і зі служби на тебе чекають. Замість того, щоб кинути при гарній нагоді. При цьому щоб характер був підходящий, істерик не влаштовувала, скандалів не закочувала з битим посудом. Де знайти нормальну гарну бабу, щоб дітей із нею народити й соромно перед людьми не було?

Може, я й сам нівроку загинав. Можливо, у мене просто завищена самооцінка. А може, я морально втомився і одразу ж відкидав усі можливі варіанти. Не хотів знову “пробувати” — хотів бути один. Так спокійніше. І менше душевних страждань.

Але Саня бачив ситуацію краще за мене. Адже він дивився збоку і знав мене як облупленого. Бачив наскрізь.

— Де шукати, кажеш? Хах… — усміхнувся він лукаво. — Та вже точно не у бійцівському клубі… Випускаючи пару на рингу для смертників. — Я глянув на нього, але промовчав. Мені не було чого відповісти на своє виправдання. Так воно і є. Я топив свою внутрішню злість у болі. У бійках. У відчутті близької смерті — буквально за міліметр від мене. Тільки там я міг знову ожити й почуватися живим. — Не ходи туди більше, Молоте. Віка не варта того, щоб ти загинув від рук мафії. 

— А раптом варта?

— Щоб я від тебе більше не чув цієї фігні про Віку. Ти зрозумів мене? Та баба тебе занапастить. Ти ВЖЕ мало не здох через неї. Ви з нею живете у різних вимірах — забудь. Вона бандитська королева, а ти хороший хлопець… 

ЧИТАТИ ДАЛІ…

Оригінал статті на Букнет: Вона бандитська королева, а він хороший хлопець

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Добрі поради від Всесвіту.

Добрий вечір, мої любі!

 Слава Україні дорогі читачі й колеги

Вітаю усіх, Сьогодні я виклала ще один розділ книги

Покликання або Добрі Поради від Всесвіту 

 і на який ви чекали. Трішки смакоти у блозі для тих

86% діячів культури очікують збільшення популярності української культури у світі

72% українських культурних діячів передбачають збільшення патріотичного ухилу в культурі всередині країни внаслідок повномасштабної російсько-української війни. Про це свідчать результа

«Гра на вибування»: презентація книги відомого письменника у Чернівцях зібрала повну…

У Чернівцях 12 травня відбулася презентація книги «Гра на вибування» відомого публіциста, перекладача, письменника та критика Олександра Бойченка.

Захід зібрав повну залу Літературного целанівського

Моє Ца прогресивні домогосподарки

Пишуть багато про цільову аудиторію. Мені хочеться бачити такою прогресивних домогосподарок. Не тих, що посудомийки, а ті що люблять свого чоловіка усією душею. Знають, як йому важко приходиться на роботі й у захисті батьківщини.

Остання знижка на передплату Грішна

Любі мої, історія Вара і Єви в книжці “Грішна” доходить до свого завершення. Через днів п’ять буде фінал, тому продаж на деякий час (редегування) зупиниться. 

Не пропустить можливість купити зараз по заниженній

Перейти до блогу

Нові автори

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Денис Нарбут

Народився 13 березня 1985 року в м.Армянськ (АР Крим, Україна). Після смерті батька, переїхав з матір’ю та братом в м.Вознесенськ, Миколаївська обл. Публікуватися почав з 16 років у друкованих газетах, книгахзбірниках, альманахах у м.Вознесенськ та м.Миколаїв та інтернетпорталах України. Протягом тривалого часу писав мало. З середини 2020 року повернувся до активного написання віршів та публікацій. […]

Ірина Каспрук

Я – Ірина Каспрук. Поетеса, авторка поетичної збірки “Вплітаючи квіти у своє волосся”. Друзі часто називають мене Сонячна, тому більше моєї поезії ви знайдете у соцмережах за #sonyachna. Детальніше ознайомитись з моєю творчістю можна ось тут : https://www.facebook.com/irkaspruk/

Камелія Кількість робіт: 8 Перейти до "Нові автори"