Виходить у світ поетична збірка Марії Морозенко «Храм душі»

Виходить у світ поетична збірка Марії Морозенко «Храм душі»

Про це письменниця і голова Київської письменницької організації Марія Морозенко повідомила на своїй сторінці у фейсбуку.

«Цю збірку давно хотіли мої близькі, та й ті друзі, хто читає мене тут. Найрідніші картали, чому ніяк не займусь своєю книжкою. Рік за роком відкладала на потім.

І от я нарешті прийшла до своєї нової поетичної збірки. Прийшла тієї ночі, коли впали неподалік нашого будинку уламки ракети. Вперше тоді я замислилась: «А коли раптом все? Завтра може вже й не настати. І що тоді твої думки, слова? Твій нерозбірливий почерк не дасть змоги прочитати рукописи хоча б комусь. А тобі так важливо сказати ще за власного життя головне. Бути почутою».

Із думок про світ, нас у світі — різних і таких часом схожих (хоча кожен усе-таки особливий, унікальний), із моїх зрілих почуттів до людей і світу поставала ось ця збірка «Храм душі».

Маю надію, що ви читатимете її. Хто зможе придбати, буду вдячна, адже частину коштів спрямую для хлопців у госпіталі. Ви знаєте, як це важливо для нас усіх — триматися одне одного.

Насамкінець, висловлюю вдячність художниці Тані Золотухіній та письменнику і видавцю Олегу Федорову. Без вас цієї ошатної книги сьогодні ще не було б. Спасибі!»,
– йдеться у повідомленні.

Замовити книжку можна у самої письменниці.

Пресслужба НСПУ

Прокоментуєте?

Оригінал статті на НСПУ: Виходить у світ поетична збірка Марії Морозенко «Храм душі»

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

В Україні заснували премію імені журналіста і театрального критика Олега Вергеліса

Культурні діячі, журналісти, театрознавці та мистецькі оглядачі заснували Премію імені журналіста і театрального критика Олега Вергеліса, який пішов із життя рік тому.

Про ц

Оцифрували творчий архів Василя Стуса

26 тисяч сканів творчого архіву Василя Стуса оцифрували й описали. Про це повідомив на своєму сайті Стус.Центр.
Опрацювати матеріали вдалося за допомогою ґранту від SDK («Староміський Д

Карандєєв: Бібліотека – це простір, де поєднуються минуле, сучасне і майбутнє

Бібліотека – це простір, де поєднуються минуле, сучасне і майбутнє, заявляє т.в.о. міністра культури та інформаційної політики України Ростислав Карандєєв.

Як передає Укрінформ з посиланням на Мініст

У селах України працює лише дві книгарні – УІК

Переважна більшість книгарень в Україні зосереджена в обласних центрах та великих містах. Про це йдеться в переліку, укладеному Українським інститутом книги.
Загалом у перелікові станом

У Львові надрукували понад 600 книжок шрифтом Брайля

Львівський обласний осередок об’єднання «Українська спілка інвалідів – УСІ» завершує культурно-мистецький проєкт «Подолати минуле. Україна в подіях та особистостях», у межах якого шрифт

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"