Вийшов трейлер фільму Ірини Цілик «Я і Фелікс»
У мережі опублікували трейлер фільму «Я і Фелікс» режисерки Ірини Цілик. Його оприлюднили на сторінці кінокомпанії «ForeFilms».
«Я і Фелікс» — екранізація роману письменника і військового Артема Чеха «Хто ти такий?».
Фільм та книжка розповідають історію про дорослішання хлопчика Тимофія у період 90-х, його сім’ю, друзів і стосунки з колишнім контррозвідником і солдатом ГРУ Феліксом. Цей чоловік, глибоко травмований різними війнами, зіграє у житті підлітка важливу роль.
Фелікса у стрічці зіграв український письменник Юрій Іздрик. Восьмирічного хлопця Тимофія грає Андрій Чередник, син Артема Чеха й Ірини Цілик. У фільмі також зіграли актори Анастасія Карпенко, Володимир Гладкий, Андрій Ісаєнко та інші.

Фільм вийде у прокат в українських кінотеатрах 11 квітня.
«Я знімала цей фільм найперше для українських глядачів і глядачок, тобто це глядацьке кіно. Перші покази в Україні підтвердили мої відчуття, що фільм попадає в доволі різні цільові аудиторії. “Наступного разу приведу маму”, “Треба було брати своїх підлітків”. Мені здається, так і є. Я знімала кіно для нас (покоління людей, що були підлітками в 90-ті), для наших дітей, але також і для наших батьків, з якими багато про що варто поговорити», — написала Ірина Цілик.
Роман «Хто ти такий» видали у Meridian Czernowitz 2021 року. Того ж року він став «Книгою року BBC».
«”Хто ти такий?” – час від часу запитує малолітнього Тимофія його контужений далекою війною ворог і друг, мучитель і наставник Фелікс. “Хто я такий?” – запитує себе наприкінці роману майже дорослий автобіографічний Тимофій. Шлях від першого питання до другого є неминучим для героя будь-якого роману виховання. У випадку Артема Чеха – виховання в тіні відразливого досвіду чужої війни, що раптом виявляється моральною і фізичною підготовкою до власної, хоча якраз її ми у цьому романі не знайдемо. Але, можливо, знайдемо всі ті дитячо-юнацькі ініціації, крізь які нам самим довелося продиратися до зовсім не такого, як очікувалося, дорослого життя», — ідеться в анотації.
Як відомо, тизер до фільму оприлюднили у 2020 році.
Фото: фейсбук-сторінка фільму
Оригінал статті на Suspilne: Вийшов трейлер фільму Ірини Цілик «Я і Фелікс»
Блог
400 підписників , дякую кожномуСьогодні в мене невеличке свято – 400 людей що слідкують за моєю творчістю . Дуже вдячна кожному .
18.03.2025 року на букнеті була опублікована перша глава – Шахрайка : шлюбна афера , з неї все і почалось .
Почати спочаткуУявіть.
Вирішили ви пройтися по середньовічному базарі, а в результаті втратили свідомість. Часто так буває, – купа народу, штовханина, особливо перед святами. От і Люді не пощастило. Хтось погукав, повернулася, не втримала
Перший поцілунокНу ось мої любі читачі. Потроху ми наближаємося до кульмінації розвитку подій в моїй казці ( саме так я називаю свою конкурсну книгу https://booknet.ua/reader/lsova-carvna-zmi-b442662?c=4841037&p=1Лісова царівна і Змій ). І нарешті між Елайною
Новинка!!!! Відкопала Мумію? Закопай Назад!Шановні читачі, трохи із запізненням, але вітайте новинку на сайті “Відкопала мумію? Закопай назад!” – веселу історію захоплюючих пригод дівчини Тіші та справжньої мумії, яку їй “пощастило” розбудити. Я дуже сподіваюсь,
Прошу критики та підтримки до моєї першої книгиЛюбі читачі та автори. Прошу вашої думки та поради щодо моєї першої книги – Темна любов . Мені це справді важливо . Прошу за можливості прочитати хоч кілька сторінок та тицьнути носиком молоду авторку . Дякую за розуміння
Перейти до блогу
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.