Види фентезі. Короткий огляд

Види фентезі. Короткий огляд
Дорогі мої читачі, з кожним днем жанр фентезі стає все популярнішим. Але зростає не тільки кількість його шанувальників, розвивається сам жанр.
На сьогодні число його видів перевалило за десяток, а назви часто містять незнайомі слова, в яких легко заплутатися.
Пропоную вам невеликий короткий огляд видів фентезі. Який, сподіваюся, допоможе вам краще орієнтуватися у світі магії, фантазії й невідомих світів, та швидше знайти саме те, що цікаво особисто вам.
Класичне фентезі
Найчастіше в ньому є стандартний набір фентезійних рас: ельфи, гноми, гобліни, орки, дракони, маги (якщо виокремлюють як расу).
Шляхетні, мужні та сильні герої, використовуючи силу, магію та хитрість борються зі злом та обов’язково перемагають.
Може бути присутня любовна лінія.
Блог виходитиме кожен день, з коротким описом одного з видів фентезі.
Більш широку інформацію можна знайти в моїй групі у ФБ (посилання можна знайти у вкладці “Про мене”).
Буду рада, якщо в коментарі ви вкажете про який вид фентезі вам хотілося б дізнатися більш докладно.
Оригінал статті на Букнет: Види фентезі. Короткий огляд
Блог
У Великій Британії видадуть фотоальбом «Український модернізм» Дмитра СоловйоваБританське мистецьке видавництво FUEL видасть друком фотоальбом «Український модернізм» Дмитра Соловйова. Про це повідомили на сайті видавництва.
У книжці вміщені світлини понад 120 об’
У Кракові оголосили імена переможців першого етапу VI літературної премії «Краків — місто літератури ЮНЕСКО» (Nagroda KMLU). Серед 26 відзначених авторів і авторок — українські письменн
В Одесі встановлять памʼятник Лесі УкраїнціВ Одесі у сквері на перетині Фонтанської дороги та проспекту Лесі Українки встановлять пам’ятник письменниці. Таке рішення ухвалили на сесії Одеської міської ради.
За рішення проголосу
Унаслідок ракетного обстрілу Харкова постраждали книгарня та склад видавництваВнаслідок ранкового обстрілу Харкова 18 квітня 2025 року постраждали книгарня «КнигоЛенд» та склад видавництва «Віват». Про це повідомили директор мережі книгарень «КнигоЛенд» Ігор Зару
Українські наївні мозаїки: відшуковування «чипсів» власної пам’ятіІм’я фотографа Євгена Нікіфорова стійко асоціюється з радянськими мозаїками. Раніше Читомо вже писало про його фотокнигу Decommunized: Ukrainian Soviet Mosaics, що вийшла у видавництві
Перейти до блогу
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.