Букнет і я ( частина друга)

Букнет і я ( частина друга)

Букнет і я ( частина друга)

 

 Ось і настав час продовжити мій блог “Букнет і я”. Сьогодні  хочу поділитися спогадами про перші кроки публікації на сайті. У червневий суботній день 2019 року я виклала першу частину свого фентезі-роману “Земля дощу”, і відразу ж почала очікувати, коли до мене прийдуть читачі, почнуть коментувати, підписуватися на мене, ставити зірочки…

 Але нічого цього не сталося. Я цілісінький день тільки те й робила, що оновлювала сторінку, та переглядів було всього два, і  одна людина  написала коментар:  “Люблю фентезі, додаю в бібліотеку, як закінчите книгу — прочитаю”. І все, більше нічого. “Як це — коли закінчите?” — мені хотілося закричати вголос. Адже я тільки почала, а хто буде зараз читати?))

Звичайно, усе це мене засмутило, але я подумала: “Ну, можливо, сьогодні такий день, що мало читачів, а  назавтра ситуація зміниться”.

Та  нічого не відбулося ні завтра, ні післязавтра.  Я викладала розділ за розділом, але читачів не бачила.  Тут уже до мене закрилася підозра —  щось не так!  Чого всіх читають,  а мене ні?  І тоді я написала блог, такий справдешній крик душі з запитанням: “Що саме потрібно робити автору, аби його книзі поставили “зірочку”?

Ось цей давній-предавній блог, я його знайшла, кому цікаво, можете почитати, які відповіді мені дали інші автори))

 Наразі зі свого власного досвіду я можу сказати,  що моєю головною помилкою  було те, що я просто писала книгу, але на жодним чином не почала її рекламувати, ніде: ні в соцмережах, ні в самому блозі я не розповіла потенційним своїм читачам, що я, така от авторка, почала викладати книгу, не розповіла, про що ця історія,   не запропонувала ніякої цитати, жодного уривку. Я просто очікувала, що читачі самі набіжать, і десь з неба попадають на мене)) Але, на жаль, такого не відбулося, не відбувається такого дива з початківцями і зараз, особливо зважаючи на те, що нині на Букнеті набагато більше авторів, набагато більше книг,  аніж три роки тому.

 Тож я  усім вам раджу не допускати такої помилки і не соромитися себе рекламувати, розповідати про себе, просто необхідно бути більш активними в соцмережах, приходити в різні літературні групи, де читачі спілкуються, діляться враженнями про прочитане, оголошуйте про себе у профільних групах ( для любителів фантастики, фентезі, детективів тощо),  а також запрошуйте людей на свою творчу сторінку у ФБ чи Інстаграмі, якщо у вас вона є.   А це дуже потрібно, щоб вона була, і щоб там були цікаві і різнобічні дописи ( не лише реклама)!

 І, звичайно ж, діліться посиланням  на свою сторінку на Букнеті чи конкретну книгу —  тільки таким чином ви зможете швидко зібрати свою аудиторію, і тоді вже для вас не буде складно кожну нову книгу просувати, щоб вона була популярною.

 Я на той час ще не знала жодних правил, смм-теорії, того, як потрібно просувати книги, як знаходити читачів, тобто я все робила шляхом спроб і помилок. Але хочу запевнити вас, що кожний автор може знайти свій спосіб, своє ноу-хау, як привабити читачів.

 У мене був такий спосіб,  який я винайшла випадково,  не планувала наперед,  але він подіяв, і потім завдяки йому я знову стала більш впевненою у власних силах і знайшла перших постійних читачів!  

Про цей спосіб я розповім вам у наступному  блозі.  А зараз хочу, користуючись нагодою, запросити до прочитання свого роману “Чорна королева” на який сьогодні діє знижка 35 відсотків. Це легка романтична книга з нотками гумору, яка свого часу на конкурсі “Кохання не купити” увійшла до списку фіналістів і користувалася великою популярністю у читачів. Зараз її  також продовжують активно читати люди, дякують мені, розповідають,  що ця книга допомогла відволіктися від тяжких думок, наповнитися оптимізмом і вірою в те, що будь-які життєві історії неодмінно матимуть щасливий фінал, кохання не закінчиться, і добро переможе.

 Отож запрошую вас до читання, знижка діятиме сьогодні до опівночі.Мирного неба над головою,  хай усе  в вас буде добре, і хороші книги та вірні друзі завжди будуть поруч! 

До нових зустрічей у моєму блозі! 

Ваша Мар’яна.

 

Оригінал статті на Букнет: Букнет і я ( частина друга)

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Добрі поради від Всесвіту.

Добрий вечір, мої любі!

 Слава Україні дорогі читачі й колеги

Вітаю усіх, Сьогодні я виклала ще один розділ книги

Покликання або Добрі Поради від Всесвіту 

 і на який ви чекали. Трішки смакоти у блозі для тих

86% діячів культури очікують збільшення популярності української культури у світі

72% українських культурних діячів передбачають збільшення патріотичного ухилу в культурі всередині країни внаслідок повномасштабної російсько-української війни. Про це свідчать результа

«Гра на вибування»: презентація книги відомого письменника у Чернівцях зібрала повну…

У Чернівцях 12 травня відбулася презентація книги «Гра на вибування» відомого публіциста, перекладача, письменника та критика Олександра Бойченка.

Захід зібрав повну залу Літературного целанівського

Моє Ца прогресивні домогосподарки

Пишуть багато про цільову аудиторію. Мені хочеться бачити такою прогресивних домогосподарок. Не тих, що посудомийки, а ті що люблять свого чоловіка усією душею. Знають, як йому важко приходиться на роботі й у захисті батьківщини.

Остання знижка на передплату Грішна

Любі мої, історія Вара і Єви в книжці “Грішна” доходить до свого завершення. Через днів п’ять буде фінал, тому продаж на деякий час (редегування) зупиниться. 

Не пропустить можливість купити зараз по заниженній

Перейти до блогу

Нові автори

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Денис Нарбут

Народився 13 березня 1985 року в м.Армянськ (АР Крим, Україна). Після смерті батька, переїхав з матір’ю та братом в м.Вознесенськ, Миколаївська обл. Публікуватися почав з 16 років у друкованих газетах, книгахзбірниках, альманахах у м.Вознесенськ та м.Миколаїв та інтернетпорталах України. Протягом тривалого часу писав мало. З середини 2020 року повернувся до активного написання віршів та публікацій. […]

Ірина Каспрук

Я – Ірина Каспрук. Поетеса, авторка поетичної збірки “Вплітаючи квіти у своє волосся”. Друзі часто називають мене Сонячна, тому більше моєї поезії ви знайдете у соцмережах за #sonyachna. Детальніше ознайомитись з моєю творчістю можна ось тут : https://www.facebook.com/irkaspruk/

Камелія Кількість робіт: 8 Перейти до "Нові автори"