Букнет і я ( частина друга)

Букнет і я ( частина друга)
Ось і настав час продовжити мій блог “Букнет і я”. Сьогодні хочу поділитися спогадами про перші кроки публікації на сайті. У червневий суботній день 2019 року я виклала першу частину свого фентезі-роману “Земля дощу”, і відразу ж почала очікувати, коли до мене прийдуть читачі, почнуть коментувати, підписуватися на мене, ставити зірочки…
Але нічого цього не сталося. Я цілісінький день тільки те й робила, що оновлювала сторінку, та переглядів було всього два, і одна людина написала коментар: “Люблю фентезі, додаю в бібліотеку, як закінчите книгу — прочитаю”. І все, більше нічого. “Як це — коли закінчите?” — мені хотілося закричати вголос. Адже я тільки почала, а хто буде зараз читати?))
Звичайно, усе це мене засмутило, але я подумала: “Ну, можливо, сьогодні такий день, що мало читачів, а назавтра ситуація зміниться”.
Та нічого не відбулося ні завтра, ні післязавтра. Я викладала розділ за розділом, але читачів не бачила. Тут уже до мене закрилася підозра — щось не так! Чого всіх читають, а мене ні? І тоді я написала блог, такий справдешній крик душі з запитанням: “Що саме потрібно робити автору, аби його книзі поставили “зірочку”?
Ось цей давній-предавній блог, я його знайшла, кому цікаво, можете почитати, які відповіді мені дали інші автори))
Наразі зі свого власного досвіду я можу сказати, що моєю головною помилкою було те, що я просто писала книгу, але на жодним чином не почала її рекламувати, ніде: ні в соцмережах, ні в самому блозі я не розповіла потенційним своїм читачам, що я, така от авторка, почала викладати книгу, не розповіла, про що ця історія, не запропонувала ніякої цитати, жодного уривку. Я просто очікувала, що читачі самі набіжать, і десь з неба попадають на мене)) Але, на жаль, такого не відбулося, не відбувається такого дива з початківцями і зараз, особливо зважаючи на те, що нині на Букнеті набагато більше авторів, набагато більше книг, аніж три роки тому.
Тож я усім вам раджу не допускати такої помилки і не соромитися себе рекламувати, розповідати про себе, просто необхідно бути більш активними в соцмережах, приходити в різні літературні групи, де читачі спілкуються, діляться враженнями про прочитане, оголошуйте про себе у профільних групах ( для любителів фантастики, фентезі, детективів тощо), а також запрошуйте людей на свою творчу сторінку у ФБ чи Інстаграмі, якщо у вас вона є. А це дуже потрібно, щоб вона була, і щоб там були цікаві і різнобічні дописи ( не лише реклама)!
І, звичайно ж, діліться посиланням на свою сторінку на Букнеті чи конкретну книгу — тільки таким чином ви зможете швидко зібрати свою аудиторію, і тоді вже для вас не буде складно кожну нову книгу просувати, щоб вона була популярною.
Я на той час ще не знала жодних правил, смм-теорії, того, як потрібно просувати книги, як знаходити читачів, тобто я все робила шляхом спроб і помилок. Але хочу запевнити вас, що кожний автор може знайти свій спосіб, своє ноу-хау, як привабити читачів.
У мене був такий спосіб, який я винайшла випадково, не планувала наперед, але він подіяв, і потім завдяки йому я знову стала більш впевненою у власних силах і знайшла перших постійних читачів!
Про цей спосіб я розповім вам у наступному блозі. А зараз хочу, користуючись нагодою, запросити до прочитання свого роману “Чорна королева” на який сьогодні діє знижка 35 відсотків. Це легка романтична книга з нотками гумору, яка свого часу на конкурсі “Кохання не купити” увійшла до списку фіналістів і користувалася великою популярністю у читачів. Зараз її також продовжують активно читати люди, дякують мені, розповідають, що ця книга допомогла відволіктися від тяжких думок, наповнитися оптимізмом і вірою в те, що будь-які життєві історії неодмінно матимуть щасливий фінал, кохання не закінчиться, і добро переможе.
Отож запрошую вас до читання, знижка діятиме сьогодні до опівночі.Мирного неба над головою, хай усе в вас буде добре, і хороші книги та вірні друзі завжди будуть поруч!
До нових зустрічей у моєму блозі!
Ваша Мар’яна.
Оригінал статті на Букнет: Букнет і я ( частина друга)
Блог
Книжка Плохія увійшла до списку найкращих видань 2023 рокуАнгломовне видання книжки Сергія Плохія «Російсько-українська війна» (The Russo-Ukrainian War) ввійшла до списку 50 найкращих видань 2023 року за версією редакції авторитетного британсь
Майже сто років самотності в романі Павла Белянського «Бабуся вмирати не любила»Павло Паштет Белянський. Бабуся вмирати не любила. Пер. Т. Кохановської. — Харків. Віват, 2023 — 224 с.
У видавництві «Віват» вийшла книжка блогера, сценариста, письменника Павла Пашт
УІК оголосив дати Національного тижня читання — як долучитисяЗ 4 до 10 грудня відбудеться всеукраїнська інформаційно-просвітницька тематична акція «Національний тиждень читання».
Мета тижня — консолідувати українське суспільство навколо читання я
Південнокорейський суд присудив 68-річному поету Лі Юн Сопу 14 місяців в’язниці за те, що він вихваляв Північну Корею у поезії.
Лі Юн Соп виступав за об’єднання двох держав у своєму вір
У листопаді відбулася низка подій у світі, присвячених пам’яті письменниці Вікторії Амеліної. Про це повідомив Український PEN на фейсбук-сторінці.
Заходи провели у Лондоні, Дубліні, Ве
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.