Без проблем, крокодильчику!
![Без проблем, крокодильчику! Без проблем, крокодильчику!](https://st.booknet.com/uploads/user_avatars_new/160/1616229822_6239074.png)
Без проблем, крокодильчику!
Сьогодні у “Сльози короля, усмішка королеви”
— Горде, котику, як ти думаєш, може твої хлопці все ж візьмуть себе в руки та не будуть лізти до моїх з цим своїм тупим гумором? А то ж мої не залізні, можуть, врешті-решт, і наваляти як слід. А воно нам треба? Щоб так, то ні!
Горд здивовано вилупився на мене:
— Ти про що?
— Ну, як це про що! Оціни глибину гумору — “підспідничники”, “бабії” і верх творіння їх слабких мізків — “євнухи”. Як вважаєш, це дійсно смішно? Тобі, наприклад, весело? Мені — ні! По-людськи тебе прошу — вгамуй своїх “дівчаток”! Або це зроблю я.
— Тобі відомо таке слово “субординація”? — запитав мене Горд.
— Ага. Десь чула. Це про те, що є ті, хто віддає накази й ті, хто їх виконує?
— Саме так.
— Тільки не кажи мені, сонечко моє ясне, що це ти їх напоумив! Я про твої розумові здібності була куди кращої думки.
— Я схожий на дурня, віддавати подібні розпорядження?
— От і я про те ж! Я всього лише прошу поговорити зі своїми людьми та пояснити, що ми всі — одна команда. Адже…
— Я все зрозумів. Я поговорю з ними. Більше цього не повториться. Але я настійно поки просто прошу не лізти до моїх хлопців. У них є командир і це не ти.
— Без питань, зайченя! Я рада, що ми зрозуміли один одного!
— Чи не могла б ти не називати мене зайченям?
— Як скажеш, котику!
— І котиком теж.
— Без проблем, крокодильчику!
— Ти зараз знущаєшся?
— Трошки! А що так помітно? — я подивилася на його архі серйозну мармизю і сказала, — Та, добре! Чого ти губенята надув? Я ж від щирого серця і тільки наодинці! Але якщо тобі так вже це неприємно, буду тебе називати “високоповажний начальник королівської варти”. Так піде?
— Та вже краще, ніж крокодил!
— Думаєш, краще? Що ж! Тоді добре, домовилися, високоповажний начальник королівської варти! До речі, ти мене можеш називати “моя красуня” або “сонечко”. А краще просто “єдиний промінчик світла в моєму нудному житті”.
Він важко зітхнув і мовчки пішов.“
Читаємо ТУТ.
Дякую усім, хто мене читає!
Гарного дня всім добрим людям!
Оригінал статті на Букнет: Без проблем, крокодильчику!
Блог
90-ті, нульові й непокаране зло у романі «Хазяїн» Маркіяна КамишаМаркіян Камиш — добре відомий читацькій спільноті як сталкер і автор романів про Чорнобильську зону. У його новій книзі «Хазяїн» не буде Чорнобиля, але будуть ландшафти української Півн
У Харкові перейменували вулиці на честь Семенка, Йогансена й УшкаловаУ Харкові перейменують 48 вулиць та 3 станції метрополітену. Про це повідомили на сайті Харківської міської обласної адміністрації.
На мапі Харкова будуть зокрема такі вулиці:
вул. Гр
У Києві музей Булґакова знову облили червоною фарбою19 липня будівлю Київського літературно-меморіального музею Булґакова облили червоною фарбою. Про це музей повідомив на своїй фейсбук-сторінці.
«Замість поваги до закону, участі у грома
У межах всеукраїнського проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати близько 20 тисяч книжок для поповнення бібліотек та створення мобільних книжкових куточків у 6 деокупованих
У Мелітополі росіяни незаконно утримують журналістку Ірину ЛевченкоЖурналістку з Мелітополя Ірину Левченко незаконно утримують в одній з катівень у місті. Про це повідомило медіа «Новини Приазовʼя».
За словами сестри журналістки Олени Руденко, Ірину дв
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.