Без проблем, крокодильчику!

Без проблем, крокодильчику!

Без проблем, крокодильчику!

Сьогодні у “Сльози короля, усмішка королеви”

   — Горде, котику, як ти думаєш, може твої хлопці все ж візьмуть себе в руки та не будуть лізти до моїх з цим своїм тупим гумором? А то ж мої не залізні, можуть, врешті-решт, і наваляти як слід. А воно нам треба? Щоб так, то ні!

   Горд здивовано вилупився на мене:

   — Ти про що?

  — Ну, як це про що! Оціни глибину гумору — “підспідничники”, “бабії” і верх творіння їх слабких мізків — “євнухи”. Як вважаєш, це дійсно смішно? Тобі, наприклад, весело? Мені — ні! По-людськи тебе прошу — вгамуй своїх “дівчаток”! Або це зроблю я.

   — Тобі відомо таке слово “субординація”? — запитав мене Горд.

  — Ага. Десь чула. Це про те, що є ті, хто віддає накази й ті, хто їх виконує?

  — Саме так.

   — Тільки не кажи мені, сонечко моє ясне, що це ти їх напоумив! Я про твої розумові здібності була куди кращої думки.

   — Я схожий на дурня, віддавати подібні розпорядження?

   — От і я про те ж! Я всього лише прошу поговорити зі своїми людьми та пояснити, що ми всі — одна команда. Адже…

   — Я все зрозумів. Я поговорю з ними. Більше цього не повториться. Але я настійно поки просто прошу не лізти до моїх хлопців. У них є командир і це не ти.

   — Без питань, зайченя! Я рада, що ми зрозуміли один одного!

   — Чи не могла б ти не називати мене зайченям?

   — Як скажеш, котику!

  — І котиком теж.

  — Без проблем, крокодильчику!

   — Ти зараз знущаєшся?

   — Трошки! А що так помітно? — я подивилася на його архі серйозну мармизю і сказала, — Та, добре! Чого ти губенята надув? Я ж від щирого серця і тільки наодинці! Але якщо тобі так вже це неприємно, буду тебе називати “високоповажний начальник королівської варти”. Так піде?

  — Та вже краще, ніж крокодил!

   — Думаєш, краще? Що ж! Тоді добре, домовилися, високоповажний начальник королівської варти! До речі, ти мене можеш називати “моя красуня” або “сонечко”. А краще просто “єдиний промінчик світла в моєму нудному житті”.

   Він важко зітхнув і мовчки пішов.“

Читаємо ТУТ.

Дякую усім, хто мене читає!

Гарного дня всім добрим людям!

Оригінал статті на Букнет: Без проблем, крокодильчику!

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Побачив світ роман Ольги Полевіної «Тополя за вікном»

Днями у видавництві «ІМЕКС-ЛТД» (Кропивницький)  вийшов роман Ольги Полевіної «Тополя за вікном», який чекав видання 11 років. Майже стільки ж чекав і перший відгук на нього – коректора обласного літера

Українські бібліотеки списали понад 26 млн книжок

У 2022 році з бібліотек України списали 12 мільйонів 971 тисячу книжок, у 2023 — 13 мільйонів 165 тисяч. Про це Національна бібліотека України імені Ярослава Мудрого повідомила у відпов

Які письменники увійшли до списку «людей десятиліття» від NV

Медіа NV уклало перелік зі 100 українців, що з 2014-го визначають життя в країні та ведуть її вперед. Про це повідомили на сайті видання.
Перелік уклали за допомогою авторитетних експер

Українців закликають бойкотувати роздачу пропагандистських газет в окупації

На тимчасово окупованих територіях самопроголошена російська «влада» посилює поширення дезінформації серед місцевого населення. Про це повідомляє Центр національного спротиву.
За інформ

Пригоди із Зеленим Вовком: нова книжка для дітей Анастасії Шульги

Компанія уявних друзів в українському дитліті поповнюється новими персонажами, що не може не тішити. Адже уявний друг — це на 100% ідеальний компаньйон для будь-яких пригод, веселощів і

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"